moreseaa• 22 июня 2023

Что думаете по поводу новостей? Что теперь?

Аноним Первый• 22 июня 2023
Ответ дляiryna _b
Чтоб трасса была свободна, никто нам не скажет на месте ли посольства
Ви знаєте, коли в перші дні війни були затори на трасах, то вони були не через велику кількість машин, а через блокпости, які були через кожен кілометр і саме блокпости не пускали людей. Люди стояли по три доби і чекали, поки люди на постах знезійдуть і відкриють шлакбауми. Якщо зараз цих постів не буде, то люди зможуть скоріше переміщатися по країні, але аварії будуть, люди в паніці нароблять нехотячи біди на дорогах.
Wendy Rhoades• 22 июня 2023
Ответ дляNikol-9a2f
Хотіла написати теж саме, але Ви мене випередили. Тим тварюкам і ніякої ядерки застосовувати не треба, звалять все на нас як з дамбою да і все.
тварюки і сцикуни(
Тому я впевнена, що ядерну зборою вони точно не застосують, у того мудила не вистачить на таке сміливості, а ось вчинити все в стилі ’настамнєт’ - запросто.
ShellyBelly• 22 июня 2023
Ответ дляnoree
Мені вчора ендокринолог сказала, що вагітним вона не радить приймати 🤷‍♀️
А терапевт сказала приймати всім. Навіть після 40…
Ой, я не лікар, не знаю. Чула лише що після 40 не можна, типу щитоподібна не справиться. І деяких лікарів слухала,то теж кажуть що не можна.
zana076• 22 июня 2023
Ответ дляКатрадзе_Я
якщо вони вдадуться до такого кроку, то їм п4зда буде стовідсотково, але найголовніше-змусити захід рухатись активніше
С ГЭС что им было?
Юля Неюля• 22 июня 2023
Ответ дляLady Luck 99
А где можно посмотреть направление ветра? Спасибо
Сейчас ветер на Молдову и север Крыма.
Подорвут, когда будут на подконтрольную Украину дуть
Юля Неюля• 22 июня 2023
Ответ дляalenka7744
6 энергоблоков на ЗАЭС
Писали, что заминировали 4
iryna _b• 22 июня 2023
Ответ дляЮля Неюля
Сейчас ветер на Молдову и север Крыма.
А где вы смотрите?
Mellisa• 22 июня 2023
Ответ дляiryna _b
А що нам гадалки кажуть з цього питання?
Хваленая Дивна таро, говорит будет провокации около ЗАЭС, но не сами реакторы .второго ЧАЭС не будет. И типа ей видится что-то химическое еще, но не знает что именно, возможно оружие… Предполагают, что с Титаном связано.
Она часто ошибается, потому я ей не верю. Я за всю войну не встречала прям точных предсказаний
Юля Неюля• 22 июня 2023
Ответ дляiryna _b
А где вы смотрите?
В этой теме писали, в начале
noree• 22 июня 2023
Ответ дляShellyBelly
Я теж не лікар. Теж багато чула про це, але кажу як є. У всіх запитала щойно. І от такі поради 🤷‍♀️
Murrr4a• 22 июня 2023
Ответ дляalena19842010
Тож тут дівчата, пишуть про масовий рух народу, куди їхать мільйонам? А чоловіки вже не люди?
Ну так пора мужикам на границе собираться и требовать проезда. Тем более, он незаконно ограничен. Самое время уже
Marinka152• 22 июня 2023
Ответ дляРойЛеля
То пишуть не буде як з Чорнобелем не бійтесь, о пишуть в 10 разів гірше як чорнобиль. Не знаю чому вірити
Ну, якщо ви вчили фізику в школі,то зайдіть на оф.сайт заес.там все написано - де,чого і скільки. Реактори відносно безпечні.А подивіться,як виглядають контейнери для зберігання відходів, почитайте чого і скільки там є, в якому стані воно перебуває ( спойлер - процеси продовжуються і всередині контейнерів з використаним паливом)
Юля Неюля• 22 июня 2023
Кто знает, какой радиус зоны отчуждения возможен?
У Ванька в комментариях пишут 200км
Неужели это правда?
Murrr4a• 22 июня 2023
Ответ дляLady Luck 99
’сейчас я вам покажу откуда готовится ветер дуть’ (с)
zana076• 22 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
бо зеленський і вся ЗЕКОЛМАНДА зрадники не готувався до війни. Але визнати влада не вміє помилки
Если случится что то с ЗАЭС, то зеленое надо привлечь к суду за сдачу атомки рашистам
kuskus• 22 июня 2023
Ответ дляMellisa
Нащо забивати собі голову цим білим шумом, краще спеціалістів читати, а не шарлатанів
cheryl• 22 июня 2023
що думаю? думаю де він був в лютому 2022 коли здав південь разом з Каховкою та Енергодаром (стратегічні об´єкти!!!) ?

На сьогодні пізно вже думати, за вас все придумали.
Zhanetta• 22 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
50 на 50. Або бахне або ні.
Від нас нічого не залежить.
Люди це помилка природи
100%, що люди, це помилка природи((
Клементина• 22 июня 2023
Ответ дляЮля Неюля
У Ванька в комментариях пишут 200км
Неужели это правда?
Знайшла таке
СвітланкаОК• 22 июня 2023
Ответ дляzana076
хто всрався - невістка
kuskus• 22 июня 2023
Ответ дляzana076
Угу, і Кучму розстріляти
Cat88• 22 июня 2023
Ответ для_Katya_1985
Срочно петицию про открытие границ, блин, это вопрос жизни и смерти.
*уки откройте границы для всех!!!
Вы своего вывезете , а мой воюет . Молодец , долго думала
nata tima• 22 июня 2023
Ответ для_Katya_1985
*уки откройте границы для всех!!!
Да что вы? А те кто служит, мужья ,сыновья чьи-то, тех не жалко ?
Клементина• 22 июня 2023
А ще ж вода буде забруднена (((
І вона потече далі

Коли був Чорнобиль дуже боялись, щось там знизу прогорить і попаде у підземні води. Але цього тоді, нащастя, не сталось
iryna _b• 22 июня 2023
Ответ дляКлементина
Знайшла таке
Ужгород,Мукачово ,як варіант зовсім не постраждають
Клементина• 22 июня 2023
Ответ дляiryna _b
Це якщо вітер не буде саме в ту сторону
А так - взагалі майже вся Україна
.. здець(((
Bor bor• 22 июня 2023
Ответ дляnoree
Дуже дивно, якщо взагалі-то вагітним призначають йод у дозуванні 200 до пологів. І ендокринологи, і гінекологи.
СhanelKa• 22 июня 2023
Ответ дляMurrr4a
Думаю, що в такому критичному випадку буде бунт на кордоні . І на тому війна закінчиться
Але, як буде і чи буде ніхто не знає
Ирина-bbd0• 22 июня 2023
Ответ дляСвітланкаОК
хто всрався - невістка
Ну не путлер же. Понимать надо)
zana076• 22 июня 2023
Ответ дляСвітланкаОК
хто всрався - невістка
А он не при чем? Никак не охраняли стратегический объект, запустили фашистов а теперь - ой ай, дайте денежек на спасение