40 грн ,ждать цену ниже или уже покупать?)
Ответ дляОленаЯ
Які огірочки, ще лише починаються на огороді.
У мене біда цього року з огірками. Кущики сидять, як вкопані, хоча я доглядаю. Ще не так і скоро урожай у мене. А ті, що пересіяла по другому колу, то лише два листочки ще мають і ті несправжні - то взагалі під осінь. Дуже довго сиділи в землі, я думала, що й не вилізуть
Success2013• 22 июня 2023
В этом году квест на огороде.Сидит всё,как вкопаное.Малина уже есть,правда.Огурцы недели через 2 будут,не раньше.
Ответ дляThatsme
В мене теж ще не цвітуть.
ИринаК1976• 22 июня 2023
Щоб були ранні огірки треба сіяти їх в горшечки ще в середині квітня на початку травня. Ми так і зробили. Розсада стояла в горшечках на підвіконні. Потім, коли стало тепло, висадили в грунт. У нас вже є огірки. Два кг зробили малосолоними, вчора ще закатали першу закрутку 3л банку. Ну і так свіжі огірки їмо. Свекруха насіяла ще розсади, будемо пізніше ще садити другий врожай.
Ответ дляИринаК1976
Ось розсада, фото за 4 травня, пройшло півтора місяці, а вона ще й не цвіте!! Уявити не можу, чому так. Висадила давно, поливаю, підживлюю
ИринаК1976• 22 июня 2023
Ответ дляThatsme
Навіть не знаю чому у вас так. Я не дуже розбираюся що там і як, в мене свекруха спеціаліст. Вона все життя городом займається. Може насіння погане, у нас теж не все проросло, деяке як у вас не росло, то ми повикидали і нове засіяли. А може у вас сорт не ранні огірки, а середньоспілі. Ми садили ультраранні якісь.