люблю_тортики• 22 июня 2023
Зачем вы зажариваете супы?? Это же не вкусно и не полезно!!!
Неужели первое блюдо не может быть вкусным если в него не влить этой смеси из подгорелого лука и моркови и горелым маслом?
Что в этом вкусно, не говоря уже о вреде для здоровья?))
Ну, для борща понимаю, и то там больше тушиться лук,перец,морковь,том.поста…
Но супы, зачем?😳
Результат:
вже голосів:
359 (43.41%)
Никогда не зажариваю
238 (28.78%)
Всегда зажариваю
98 (11.85%)
Когда лень не зажариваю
63 (7.62%)
Тыц
45 (5.44%)
Не готовлю супы
24 (2.9%)
Не люблю зажарку, но муж любит
Бутерброд з ікрою• 22 июня 2023
Автор, если не умеете - не зажаривайте. Никогда у меня зажарка не горела.
Кусачая Я• 22 июня 2023
Мама всегда зажарку делала, муж категорически против был, перестала, и о чудо, все супы гораздо вкуснее и организм сказал спасибо)
Я даже в борщ не зажариваю, борщ ароматнейший получается.
КошкинДом• 22 июня 2023
Ответ длялюблю_тортики
Я? Я не зажариваю. Но масло на сковороде хоть минуту для меня уже горелое, оно же кипит на сковороде
И лук в той смеси горелой плавает(((
Ото з вас свекруха гарна буде....
люблю_тортики
• 22 июня 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Верю верю, ваши блюда хоть в ресторан
Natal_ka91• 22 июня 2023
Ответ длялюблю_тортики
Ви якась не агресивна)) тут щось агресії чомусь багато
Ну, у вас напевно смачно, ок, допускаю протомити, бо видно готуєте з любовʼю
Не хочу бути агресивною, в житті і так зараз цього багато)) а так, то не всюди цибулю додаю, так як мої не дуже люблять, а якщо на дієті мені потрібно побути чи дитині, то тушу просто моркву у воді, а то й сиру закидаю)) кожна хазяйка має свої вподобання, секретики, та й орієнтується на побажання своєї сім´ї )
Луноликая Вика• 22 июня 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Супы вообще для многих вредны. Для заболеваний жкт это очень плохо.
Ого, не знала. А чем жижа из овощей вредная?
Диви яка я пава!• 22 июня 2023
Не знаю, зачем вы их до горелого обжариваете, я пассерую овощи в суп. И это вкусно.
Чемодан-Вокзал-Майами• 22 июня 2023
Ответ длялюблю_тортики
И лук в той смеси горелой плавает(((
Та то для вас горелое, для нас оно не горелое
КликОЛЬКА• 22 июня 2023
Ответ дляТреба ось так
Это называется пассировка
И по нормальному можно не зажаривать, а протушить с водичкой.
Борщ так же можно протушить.
Борщ - всегда делаю ’зажарку’ - тушу
Супы - зависит от супа. Некоторые без пасировки не то.
Это как шуба без майонеза. Но тот же майонез можно сделать самой.
Борщ так же можно протушить.
Борщ - всегда делаю ’зажарку’ - тушу
Пассеровать надо с маслом, особенно морковь, чтобы витамины перешли в жир, так они усваиваются, вареная морковь бесполезна.
Крайня невістка• 22 июня 2023
А вас хтось змушує їсти зажапені супи? Смаки у всіх різні і кожен готує те що йому подобається.
Вишня на торті• 22 июня 2023
Ответ длялюблю_тортики
И лук в той смеси горелой плавает(((
где?
люблю_тортики
• 22 июня 2023
Ответ дляMісіс Паф
Роблю зажарку і для супу і для борщу, але не засмажую до чорного чи до сухого стану овочів, смажу до золотавості на олії чи свинному жиру, мені так смачніше😋
На свинному жирі??
Це ж смалець, сало переплавлене))
Невже хтось так ще робить?)) в селах напевно, хто свинку тримає
Це ж смалець, сало переплавлене)) Невже хтось так ще робить?)) в селах напевно, хто свинку тримає
Бронетапці• 22 июня 2023
Терпеть не могла с детства эти куски лука, плавающие в супе, поэтому, когда я крайне редко готовлю суп, то без зажарки и кладу целую луковицу, чтоб потом вынуть и выбросить
Засомневаю• 22 июня 2023
Ответ дляКусачая Я
А як організм сказав спасібо?
Цікаво просто…
ДелиВерка• 22 июня 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Не зажарені супи прісні, не цікаві.
Їла і с зажаркою і без. Для себе обрала без. Чоловік підтримав. Справа особистих уподобань. Нам смачно і не прісно, ароматно.
все по ГОСТу!• 22 июня 2023
Це раніше так робили, щоб у тієї юшки хоч якийсь смак був. А тепер є стільки смачних та корисних спецій та продуктів до того супу
Завжди недо...• 22 июня 2023
Ответ дляДелиВерка
Я давно готую супи і для себе вибрала підсмажувати, ну не смачно нам без підсмажування , але коли лінуюся то не засмажую, але і суп такий ми не з´їдаємо.
Завжди недо...• 22 июня 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ви читали, що навіть у ресторанах трішки підсиажують бо не смачно.
Омлетик• 22 июня 2023
Ответ длялюблю_тортики
И лук в той смеси горелой плавает(((
Ви зовсім ніяку їжу не смажите, що зразу у вас масло горіле?
Балаболка• 22 июня 2023
Ответ дляКусачая Я
за счет чего аромат?
Ответ длялюблю_тортики
И лук в той смеси горелой плавает(((
Яка різниця хто як готує? Якщо їсти свою їжу в себе вдома приготовану за своїм смаком.
А якщо ходити по сусідах і по знайомих на обід, то так, можна і пообурюватись).
Экспертиза• 22 июня 2023
А навіщо Ви зажарюєте борщ, ще й горілою цибулею та олією? Це ж не смачно і не корисно