люблю_тортики• 22 июня 2023
Зачем вы зажариваете супы?? Это же не вкусно и не полезно!!!
Неужели первое блюдо не может быть вкусным если в него не влить этой смеси из подгорелого лука и моркови и горелым маслом?
Что в этом вкусно, не говоря уже о вреде для здоровья?))
Ну, для борща понимаю, и то там больше тушиться лук,перец,морковь,том.поста…
Но супы, зачем?😳
Результат:
вже голосів:
359 (43.41%)
Никогда не зажариваю
238 (28.78%)
Всегда зажариваю
98 (11.85%)
Когда лень не зажариваю
63 (7.62%)
Тыц
45 (5.44%)
Не готовлю супы
24 (2.9%)
Не люблю зажарку, но муж любит
Патріотка з дивану• 22 июня 2023
Под настроение. Гречневый суп без зажарки мне не вкусный. Но сейчас первое готовлю очень редко, чаще обычный бульон, без зажарок
неДодекаэдр• 22 июня 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Супы вообще для многих вредны. Для заболеваний жкт это очень плохо.
Да прям - очень плохо. При заболеваниях ЖКТ разрешены нежирные супы на овощном бульоне
лаМпочка• 22 июня 2023
Зажарку роблю лише в борщ та гречаний суп, ще в гороховий тільки цибульку смажу. Всі інші без зажарки. Супи люблю та готую часто.
Балаболка• 22 июня 2023
Некоторые делают натертую смесь-лук, морковь, буряк, залить томатным соком и все томить в духовке. В ресторанах как то называется такая заготовка не помню. если кому жареное не полезно. Я делала, но мне долго, проще стушить все на сковороде. По вкусу одно и тоже.
люблю_тортики
• 22 июня 2023
Ответ дляMісіс Паф
Може вас в гості запросить, щоб ви смачненької їжі скуштували? )) Ви з Києва?
Дякую))
У мене свекруха в селі, то ми після застілля у неї тиждень їсти не хочемо
Не спорю, смачно , але таки важко на шлунок
Пиу!Пиу!• 22 июня 2023
А ви візьміть куряче філе мілко порізане, підсмажити його до готовності, але без скоринки з цибулею і морквою. Окремо зваріть картоплю у воді, блендером картоплю розімніть, туди підсмажену курочку і 2 хороші плавлені сирки потріть. Спеції і зелень за смаком. Сухарики в духовці чи на сухій сковороді висушіть.
А тепер уявіть такий суп без зажарки.
Зробіть, потім поговоримо)
А тепер уявіть такий суп без зажарки.
Зробіть, потім поговоримо)
Прагматик флегма• 22 июня 2023
У меня только на борщ используется сковорода: тушу буряк, морковь, перец,томаты e.c.t...
Но сейчас даже супов не хочется, кроме как холодных
В нас є родичка, яка любить без запрошення в гості ходити на весь день. Відповідно пообідати і повечеряти, в молодості сама, потім з дітьми.
Думаю, вона вдома мало що готувала.
Перейдеться по всіх, потім знову по колу,
Люблю гостей, тому мене не напружувало.
От вона могла б написати претензію в інтернет, як правильно готувати суп).
А, потім я приїхала до неї без запрошення в курортне місто на морі влітку з сімєю з ночівлею.
То з того часу пропала десь).
Думаю, вона вдома мало що готувала.
Люблю гостей, тому мене не напружувало.
То з того часу пропала десь).
ДелиВерка• 22 июня 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Я давно готую супи і для себе вибрала підсмажувати, ну не смачно нам без підсмажування , але коли лінуюся то не засмажую, але і суп такий ми не з´їдаємо.
Я про те і кажу, смак для кожної родини свій. Нам так смачніше і здоровіше. Вам по своєму. Моя мама теж не смажила, а мама чоловіка смажила, і він обрав мій спосіб, хоч мені було не принципово. Тема дивна загалом
неДодекаэдр• 22 июня 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Це раніше так робили, щоб у тієї юшки хоч якийсь смак був. А тепер є стільки смачних та корисних спецій та продуктів до того супу
Сейчас так тоже делают. По привычке
Не вмію заміряти• 22 июня 2023
Ответ дляКукусикиииииии
інстаграм читати плохо, вредно для мозку, там погане радять
люблю_тортики
• 22 июня 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ото ж і я про це)) Є чим заправити, я наприклад куркуму завжди даю, без неї не уявляю суп
і колір гарний і смак не різкий, але відчутний
Кукусикиииииии• 22 июня 2023
Ответ длялюблю_тортики
Чем супы вредны?
Не перегибайте
Вот надо обязательно добавить ’ не перегибайте’
Чем? Тем же, почему и нельзя пить воду во время еды. Супы разбавляют концентрацию желудочного сока. Пища не переваривается так как должна в желудке и неподготовленная поступает дальше по жкт и это может привести к язве 12 перстной кишки.
люблю_тортики
• 22 июня 2023
Ответ дляЭкспертиза
А навіщо Ви зажарюєте борщ, ще й горілою цибулею та олією? Це ж не смачно і не корисно
Шкода що ви не розумієте різниці між борщем і супом
Це як кашу з молоком манну і ячмінну зварити ))
Борщ і суп зовсім різні страви
Ответ длялюблю_тортики
Головне щоб вам і чоловіку вашому було смачно)! Йому подобаються ваші супчики на куркумі без засмажки?)
Їсти через пів години не хоче?
Кукусикиииииии• 22 июня 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Ну вот и не читайте) Последуйте своему совету.
Всміхайлик• 22 июня 2023
Морковку нужно обязательно поджарить на масле, так из неё выделится каротин. Когда-то была на кулинарном мастер классе, там там говорили делать. Я делаю через раз, когда не лень.
Пез Году Неделя• 22 июня 2023
Мені подобається вершкове масло, на ньому підсмажую моркву і цибулю
В борщ також на вершковому
З олією воно мені несмачне
В борщ також на вершковому
З олією воно мені несмачне
ЧукИГеки• 22 июня 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Всю жизнь ем супы ежедневно- еще поищите ЖКТ здоровее))
Ленне-Рейма• 22 июня 2023
Я цибулю та зелень кидаю свіжими, я терту на мілкій терці моркву трохи пасирую. Вона дає красивий апетитний жовтуватий колір супу.
Завжди недо...• 22 июня 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Незнание - сила! Да?
Чомусь в першу чергу рекомендують не вживати алкоголь, не палити, про супи мовчать лікарі.
В чому ваші знання?
Супи це таке широке поняття, дивлячисьпро який суп говорити, я люблю супчики різні, і постійно шукаю нові рецепти, удосконалююсь.
В чому ваші знання?
ЧукИГеки• 22 июня 2023
Автор, на обязательно включать плиту на максимум) пассеруют на среднем и небольшом огне)
Кусачая Я• 22 июня 2023
Ответ дляБалаболка
за счет чего аромат?
За счет черного перца горошка, лаврового листа, чеснока и укропа с петрушкой. Ничего лишнего
Железобетон• 22 июня 2023
Я пассерую немного, каплю масла. Могу не зажаривать, если бульон наваристый.