katakali• 22 июня 2023

Якщо підвищується рівень радіації, де краще перечекати перші дні?

Хто знається на радіації, підкажіть: у випадку, якшо її рівень критично підніметься , то краще самоізолюватися на 14-тому поверсі чи на 1-му?
Чашечка кофе• 22 июня 2023
Чим вам допоможе самоізоляція?

interior_designer• 22 июня 2023
Радон в 7,5 раз тяжелее воздуха. Как следствие, концентрация радона в верхних этажах многоэтажных домов обычно ниже, чем на первом этаже. Гугл в помощь
Чашечка кофе• 22 июня 2023
Чим вам допоможе самоізоляція?
Стрекоза любви• 22 июня 2023
Тут не стільки поверх головне, а саме наскільки ізольоване приміщення. Обирайте виходячи з цього.
ЕЛЕНА 2982• 22 июня 2023
Зачем такие темы создавать(((
NafffAnja• 22 июня 2023
Ответ дляЕЛЕНА 2982
Зачем такие темы создавать(((
Серйозно?
5cmhybyna• 22 июня 2023
в бетонній хаті і не загоряти
oboeva• 22 июня 2023
чем выше живете,тем безопасней
ksyuha831• 22 июня 2023
Ответ дляoboeva
чем выше живете,тем безопасней
Я читала, пишуть, приміщення, де від вулиці мінімум 2 стіни або підвал. Думала, навпаки, потрібно вниз спускатися, бо я на останньому поверсі живу.

ЕЛЕНА 2982• 22 июня 2023
Ответ дляNafffAnja
Серйозно?
Более чем
NafffAnja• 22 июня 2023
Ответ дляЕЛЕНА 2982
Более чем
Ви в Україні?
Чашечка кофе• 22 июня 2023
Ответ дляNafffAnja
Серйозно?
Тут вас скоріше за все правильного алгоритму дій не підкажуть, але паніки нагонять
Дресса• 22 июня 2023
Ответ дляЕЛЕНА 2982
Зачем такие темы создавать(((
В чому проблема? Пройдіть повз та і все
В прямому сенсі слова зараз у нас спасіння утопаючих - справа рук самих утопаючих.
Люди цікавляться як їм захистити себе та дітей. Це нормально в умовах сьогодення
ЕЛЕНА 2982• 22 июня 2023
Да, в Украине, не нагоняйте панику(((
oboeva• 22 июня 2023
Ответ дляksyuha831
нет,подвал лучше,там нет окон,но есть все равно вентиляционное отверстие,которое надо изолировать
ShellyBelly• 22 июня 2023
Ответ дляoboeva
чем выше живете,тем безопасней
Чому тоді радять в усіх пам´ятках підвальні приміщення,на крайній випадок перший поверх?
oboeva• 22 июня 2023
Ответ дляShellyBelly
в каких всех
Радон в 7,5 раз тяжелее воздуха. Как следствие, концентрация радона в верхних этажах многоэтажных домов обычно ниже, чем на первом этаже.
ShellyBelly• 22 июня 2023
Ответ дляoboeva
в каких всех
Ну якщо ввести в інтернеті і почитати алгоритм дій що робити,то пишуть якраз таке. Ясна справа що підвал найкраще, але на всіх його не вистачить
ole4kakissa• 22 июня 2023
Ответ дляЕЛЕНА 2982
Зачем такие темы создавать(((
За что платят 🤷‍♀️

oboeva• 22 июня 2023
Ответ дляShellyBelly
в частном секторе эти знания вообще бесполезны
sky-labs• 22 июня 2023
Вы будете бегать искать лучшее место? :)
Герметизируйте то помещение, в котором окажетесь (этаж не имеет значения), а не самоизолируйтесь :)
ksyuha831• 22 июня 2023
Ответ дляoboeva
в каких всех
✅ Зайдіть в укриття, підвал або в середину будівлі.

Радіоактивний матеріал осідає на зовнішній стороні будівель, тому найкраще триматися якомога далі від стін і даху будівлі.
Виходить навпаки, на останній небезпечніше, бо дах якраз поруч.
sky-labs• 22 июня 2023
Ответ дляЕЛЕНА 2982
Да, в Украине, не нагоняйте панику(((
Не паникуйте зазря! ;)
oboeva• 22 июня 2023
Ответ дляksyuha831

крыша по понятным причинам,но автор выбирает между 14 и 1 , а не подвалом и средним этажом, чем выше тем,концентрация радона ниже
Боссяра• 22 июня 2023
Тема связана с ЗАЕС или уже другая угроза?
По поводу АС я спокойна, там совсем другой реактор
sky-labs• 22 июня 2023
Ответ дляoboeva
Объем воздуха в подвале...
Не помешает приобрести заранее баллон с кислородом
sky-labs• 22 июня 2023
Ответ дляShellyBelly
Из-за окон
lammama• 22 июня 2023
Что мы делали в Киеве в 1986 году:
1.Закрыть окна и форточки
2.Каждый день влажная уборка
3.Мокрая тряпка у входа в квартиру и вытирать ноги в обуви об тряпку
4.Каждый день мыть голову
5.Не стоять во время дождя под деревьями
6.В первые 3 дня не выходить на улицу.
ole4kakissa• 22 июня 2023
Ответ дляoboeva
Тут только вчера не понимали, почему так мало желающих купить ’домик в деревне’ за $1-3 тыс🤷‍♀️
Чашечка кофе• 22 июня 2023
Ответ дляsky-labs
Объем воздуха в подвале...
Якого об´єму треба балон на перший час?