Губной рояль• 23 июня 2023
В мене вдома всюди срач.
Саме срач. Немає місця живого. Тільки миється посуд і речі перу, все. Генеральне прибирання треба всюди: кожна шухляда всередині, всі тумбочки ну от все повністю. Я засралась як не знати хто… і не знаю як себе змусити поприьирати бо ментально мені дуже важко… бардак всюди жахливий, направду… у вас буває так? Мені треба 3-5 днів все довести до ладу бо в спеку дуже важко мені…
як ви вважаєте чи впливає на моральний стан отакий бардак вдома?(ну для тих хто звик щоб було досить прибрано і чисто)…
Не можу себе вести змусити. Де ви берете мотивацію на прибирання? Бо морально вже не можу але і жити в цьому також неможливо. Клінінг - немає коштів на це… та і речі розібрати замість мене вони не можуть…
Губной рояль
• 23 июня 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
У меня тоже так
Вам нормально так?.. бо я невитримуб і плачу але і нічого не роблю…
Поліпривіт всім• 23 июня 2023
Ответ дляГубной рояль
Нет, у меня это отбирает много сил и я не могу делать что-то то другое пока у меня срач, а срач у меня всегда
Губной рояль
• 23 июня 2023
Ответ дляКидстаффовна
Я тоже засралась, и дальше всё хуже и хуже
І в мене таке саме… такий жесть… кожна тумбочка ( місця живого немає
постою_послушаю• 23 июня 2023
Если в своём бардаке я знаю, где что лежит, то это не бардак, а мой личный порядок
Творческий типаж• 23 июня 2023
Ответ дляГубной рояль
ну станьте и сделайте
это не проблема
зато как наведете порядок сколько удовольствия будет
это не проблема
Патріотка з дивану• 23 июня 2023
В мене те саме((. Живемо в квартирі не самі і вже не хочеться нічого тут робити. Раніше старалась, наводила порядки, ремонти...зараз вигоріла. Надіюсь, що скоро переїдемо.
Губной рояль
• 23 июня 2023
Ответ дляТворческий типаж
ну станьте и сделайте
это не проблема
Так… просто ті безкінечні прибирання то жах
Творческий типаж• 23 июня 2023
Ответ дляГубной рояль
согласна
надо придумать какую-то систему
типа флай-леди
надо придумать какую-то систему
типа флай-леди
Залізна тьотя• 23 июня 2023
Ответ дляГубной рояль
надо начать, через немогу. Начать с одной комнаты, потом дальше...Не могу сказать, что у меня ’срачельник’,но 100 кв. квартиры, и сейчас я одна с собакой. Я убирала по одной комнате в день ...выгребла гардеробную, в эти выходные займусь кухней...
Губной рояль
• 23 июня 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Ви молодець що хоч почали… а я і почати не можу ((( треба розібрати просто ВСЕ. От все
Губной рояль
• 23 июня 2023
Ответ дляТворческий типаж
согласна
надо придумать какую-то систему
типа флай-леди
надо придумать какую-то систему
типа флай-леди
Надивилася трошки тільки чула про ту систему.. але щось не моє
Залізна тьотя• 23 июня 2023
Ответ дляГубной рояль
верю, когда вы начнете - станет легче.
Ніколи не збрешу• 23 июня 2023
В остальному у вас все норм? Здорові живі близькі, я що покласти у тарілку, особисте життя у порядку? Якщо так то і не переймайтеся. В мене порядок а щастя і спокою немає..
Я такая наивная• 23 июня 2023
В мене таке саме, останнім часом стала помічати за собою, що ніби живу і не живу одночасно, зовсім немає настрою взятися за прибирання.
Можу допомогти ! Разом веселіше буде !))Я кожного дня наводжу порядок , «пилосмокчю» і мию підлогу . Зараз це пишу і сама собі не вірю 😅 вдома пилососом раз на місяць 😱 просто подобається внутрішній стан , коли прибрано то так легко і добре на душі . Але багато такого застарілого бруду…холодильник проблемне місце , кухня корове засрана 🙈
Губной рояль
• 23 июня 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
В мене теж немає… я вже забула, коли я спала цілу ніч і вставала свіжа і радісна
Дуже постаріла за ці місяці отак раптово
Конфиденциальность• 23 июня 2023
У мене срач в кімнаті сина (6 років) і в ігровій кімнаті. Срач в залі прибираємо, бо 1.5 річна донька за собою не прибере. А там вище гарну пораду дали, покликати гостей. У мене син на фразі ’дозволю друзів запросити, як прибереш’ начисто все прибирає
Губной рояль
• 23 июня 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Та мені дуже і немає кого кликати у гості…
Амбасадор щастя• 23 июня 2023
Чекаю, поки срач доведе мене до повного сказу, от щоб зранку встала і аж в очах темно від злості. Тоді починаю помаленьку, шар за шаром, тумбочку за шафкою, розгрібать. Потім воно іде підходами по пару годин і за тиждень розрібається.
В важких випадках, додається розхламлення в здоровенний сміттєвий пакет.
Губной рояль
• 23 июня 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Мені хоч легше що я неодна така..
Конфиденциальность• 23 июня 2023
Ответ дляГубной рояль
Щодо емоційного стану, мене срач вганяє в депресію, чистота і порядок = піднесення духу і настрою
Творческий типаж• 23 июня 2023
Ответ дляГубной рояль
есть один принцип - у каждой вещи должно быть свое место
и нужна хорошая система хранения, всякие коробочки, лотки и тд тогда становится легче
ну и все ненужное выкидывать
Я не чарівниця вам• 23 июня 2023
Ответ дляоксюморон
Я тоже засранка.
Есть один действенный метод - позвать гостей.
А если приглашать в гости некого?
оксюморон• 23 июня 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
А если приглашать в гости некого?
Просто это реально действующий метод. Перед гостями и силы появляются для уборки и время и даже вдохновение))))
Ніколи не збрешу• 23 июня 2023
Ответ дляГубной рояль
Я розумію, я трохи не про загальну напруженість яка шкодить психічному здоров´ю кожного. А про особисте. Порядок то не найголовніше.
В мене окр чи хрін зна що. Я 1 раз наводжу порядок а потім тільки доприбираю. От генеральне прибирання робила на Пасху. Завжди все кладу на своє місто. Прибираю раз в декілька днів. Звичка і система. Це якщо вам це якось допоможе. Зараз розбирають розбитий будинок, от там тяжко як по живому ріжу