40ка• 23 июня 2023

Тіна Кароль про українську школу

Тіна Кароль, наша патріоточка, що нема де проби ставити, колись сказала, що українська школа дітей затуплює. Тому її дитина вчиться в Англії.
Ну я за неї щаслива.
Ви згідні з Тіною Кароль, що українська школа дітей затуплює?
Результат:
вже голосів: 267
95 (35.58%) Так
65 (24.34%) Ні
48 (17.98%) 50/50
40 (14.98%) Просто в неї дитина тупа
19 (7.12%) Свій варіант
Плету з бісеру• 23 июня 2023
Ответ дляnevergerl
Да хватит уже одно и то же как мантру повторять.
Учителя, врачи, медсестры, бедные несчастные... Они сейчас очень хорошо зарабатывают,, особенно в начальных классах.
Скільки це ваше ’очєнь харашо’? І чи офіційно?
Бо я знаю із перших вуст, що зараз дітей мало і з/п стала трошки більша за мінімалку. То, шо там хтось крутиться як білка в колесі додатково, щоб намантулити плюс-мінус пристойні гроші для існування - не беремо в розрахунок.
Jul_L• 23 июня 2023
Ответ для40ка
Ви українську зовсім не разумєєтє?
У мене написано, що так сказала Тіна Кароль
О, Боже. Вы в жизни такая же зануда? Я просто сократила текст. ,,Автор написала, что школа отупляет,, написать гораздо быстрее, чем ,, Тіна Кароль, наша патріоточка, що нема де проби ставити, колись сказала, що українська школа дітей затуплює,,. Все и так понимают.
OlenaS• 26 июня 2023
Ответ дляDaria0000
В нас інший досвід. Знання в приватній харківській школі давали кращі, ніж в державній хорошій гімназії в Києві 🤷‍♀️ якщо брати школи рівня ’в будинку’, то тут я звами повністю могу погодитись.
Чи не про школу Бойко мова?
Daria0000• 26 июня 2023
Ответ дляOlenaS
Чи не про школу Бойко мова?
Ні