Тіна Кароль, наша патріоточка, що нема де проби ставити, колись сказала, що українська школа дітей затуплює. Тому її дитина вчиться в Англії.
Ну я за неї щаслива.
Ви згідні з Тіною Кароль, що українська школа дітей затуплює?
Ну я за неї щаслива.
Результат:
вже голосів:
95 (35.58%)
Так
65 (24.34%)
Ні
48 (17.98%)
50/50
40 (14.98%)
Просто в неї дитина тупа
19 (7.12%)
Свій варіант
Плету з бісеру• 23 июня 2023
Ответ дляnevergerl
Да хватит уже одно и то же как мантру повторять.
Учителя, врачи, медсестры, бедные несчастные... Они сейчас очень хорошо зарабатывают,, особенно в начальных классах.
Скільки це ваше ’очєнь харашо’? І чи офіційно?
Бо я знаю із перших вуст, що зараз дітей мало і з/п стала трошки більша за мінімалку. То, шо там хтось крутиться як білка в колесі додатково, щоб намантулити плюс-мінус пристойні гроші для існування - не беремо в розрахунок.
Ответ для40ка
Ви українську зовсім не разумєєтє?
У мене написано, що так сказала Тіна Кароль
О, Боже. Вы в жизни такая же зануда? Я просто сократила текст. ,,Автор написала, что школа отупляет,, написать гораздо быстрее, чем ,, Тіна Кароль, наша патріоточка, що нема де проби ставити, колись сказала, що українська школа дітей затуплює,,. Все и так понимают.