Тіна Кароль, наша патріоточка, що нема де проби ставити, колись сказала, що українська школа дітей затуплює. Тому її дитина вчиться в Англії.
Ну я за неї щаслива.
Ви згідні з Тіною Кароль, що українська школа дітей затуплює?
Ну я за неї щаслива.
Результат:
вже голосів:
95 (35.58%)
Так
65 (24.34%)
Ні
48 (17.98%)
50/50
40 (14.98%)
Просто в неї дитина тупа
19 (7.12%)
Свій варіант
Плету з бісеру• 23 июня 2023
В нашій школі знання кращі можна отримати при бажанні, але так як у вчителів дуже мала зарплатня, стимулу немає і в цілому багато косяків в системі, то воно все не працює як слід
chudo-mama• 23 июня 2023
Ответ дляZlata-fc
Українська школа дає якісні знання, проте забирає частку безтурботного дитинства.
Це точно. В Англії гарні знання можна отримати тільки в приватній школі за великі гроші. Звичайна державна школа набагато слабша, але діти не такі зацьковані, бо не задають домашнього і приділять багато уваги спорту. Але з домашнім завданням спірне питання, чи засвоюють діти матеріал, якщо дома не закріпити? Мені здається, що не дуже.
golublexa3• 23 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
школа це місце де збути дитину поки батьки на роботі!
Обожнюю Ваші коменти.
Плету з бісеру• 23 июня 2023
Ответ для40ка
На думку Тіни Кароль, так
Але ж вона сама теж тут вчилась
Плету з бісеру• 23 июня 2023
Ответ для40ка
І побачила, що вона тупа і давай звинувачувати в цьому школу
ну в нас же чуть шо - школа винна
Гитаристка• 23 июня 2023
коли наші хлинули по світу, то як виявилось і освіта і медецина, або такі собі, або недоступні.
Затуплює - это, как я понимаю, описание процесса, а не результата. Это не значит, что все дети становятся тупыми. Это значит, что школа не развивает детей, а старается всех ’подравнять’. Тех, кто имеет высокие интеллектуальные способности привести к среднему уровню, чтобы не отвлекали, тех, кто имеет низкие способности или просто не достаточно ’быстрый’ ум, превратить в ’тупых’, опять же чтобы не тратить на них время. Есть отдельные учителя с другим подходом, но в целом система работает именно так.
Ответ дляПлету з бісеру
Ось погоджусь. Для того,щоб змінити систему потрібно всіх пенсіонерів відправити на хорошу! пенсію і набрати гарних сучасних та розумних спеціалістів і дати їс гідну зп.А так.. скільки не змінюй систему, вона все одно не зміниться, поки сидять ненажерливі директори в школах і вчителі з вихованням радянського союзу..
промокашка• 23 июня 2023
Ответ дляDaria0000
Все вірно сказала. Якби в мене була можливість навчатися дитину в кращих школах Англії чи Америки я би теж так зробила. Зараз бачу просте нереальний контраст (особливо у відношенні до дітей) між приватною та державною школою навіть в Україні.
Не бачу принциповоі різниці між нашою школою і школою в німеччині , в мене двоє школярів , тільки в чому велика різниця це в оснащенності школи , звісно гарні кабінети все чисто , Але то просто ми в украіні в таку школу пішли де обладнання старіше ніж в тій де я вчилась 20 років тому А так ставлення вчителів і дітей до навчання ну нічого такого я не бачу , наші діти не відрізняються по знанням ні в англійській ні в точних науках , є такі що вчаться є такі хто байдики бьє і сидить дівок голих на уроках малюють)))
natallochka• 23 июня 2023
Школа за кордоном, особливо початкова не дає ніяких знань,зате дає свободу за рахунок чого діти в змозі піти тільки в коледж. Бо це ж свобода, нащо напрягатися.
В нас теж багато є лишнього.. Але.
А це ви автор щупаєте почву щоб фізику хімію і алгебру з геометрією прибрати?
Вже зробили реформу в медицині, достатньо. Як казав Яник: ’Астанавітесь!’
В нас теж багато є лишнього.. Але.
МаргаритаЛьвовна• 23 июня 2023
она же сызмала шастала по песенным конкурсам и ушла из школы после 9 класса. что она может знать про укр. школу?)))
и если так все плохо, то зачем же ей тогда столько украинского образования понадобилось - училище, музшкола, НАУ?
МаргаритаЛьвовна• 23 июня 2023
Ответ дляnatallochka
В нас теж багато є лишнього.. Але.
поддерживаю! очень странные темы про якобы НЕнеобходимость предметов
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 23 июня 2023
Моя донька закінчила українську школу з золотою медаллю. Навчалася без репетиторів. Наразі в державному вузі на бюджеті. Освіта в нашій країні була і буде💙💛
Irina-5d24• 23 июня 2023
Ответ дляКокоСина
Наша школа дає багато непотрібного , яке забиває голову.
І наша школа не вчить як правильно комунікувати з людьми, як грамотно розподіляти свій час і свої фінанси, не вчить як жити у цьому світі .
Цьому не вчить жодна школа
Irina-5d24• 23 июня 2023
Ответ дляDaria0000
Я вас заспокою. Різниця між українськими державними та приватними школами лише в кількості бабла яке ви платите, червоною доріжкою для ’бубочки’ та більш понтовим середовищем. Усе. Мої діти навчалися у приватній НЕ українській школі і я це питання вивчала дуже прискіпливо. Краще вже сильна державна гімназія чи ліцей з 7класу як у дитини є здібності
LadyDShoes• 23 июня 2023
Ответ дляDaria0000
По відношенню так, але по знанням - прірва
Irina-5d24• 23 июня 2023
Я понятия не имею какие нынче украинские школы, несмотря на то, что моим детям еще и 12 лет нет. Мой опыт украинской системы образования ограничивается неполным годом государственных яслей. Но, имея хороший опыт во французской школьной системе и подружек чьи дети учатся в украинских школах, могу сказать, что везде свои плюсы и минусы. О доброте детей, понимании учителей речь не идет. Да, они не оскорбляют, но ребенок в системе должен подчиняться. Никаких либеральностей как в США. Учитель может и рявкнуть, и наказать, и не слушать. Как по мне, так образование слабовато нг четко по делу: математика, французский, биология/химия/физика (это вводный курс пока), география/история, много английского,испанский или любой другой язык, гражданское и моральное право, физкультура, музыка и рисование. На музыке они все помешаны, это святое). Ничего лишнего я не вижу.
Ответ дляпромокашка
Ваші діти в гімназії в Німеччині чи в звичайній школі?
Школу Німеччини я взагалі не беру до уваги.
Я кажу тільки про англійські та американські хороші школи. Галочку поставити,що дитина навчається в Європі нікому не потрібно. Ті, хто може платити за хороші школи віддасть дітей в найкращі. А наші діти зараз в Європі навчаються в звичайних державних школах.