Куколка-мяуколка• 23 июня 2023
Вивезти черепаху за кордон. Чи потрібні зараз документи для цього?
Мені потрібно відвезти черепаху доньці у Німеччину. Планую іхати поїздом до Польщі, потім машиною. Який зараз порядок вивезення дрібних тварин? Підкажить, хто знає, будь ласка.
Каяспер• 23 июня 2023
Яка ви молодчинка,що не залишаєте.Як бачу залишених котиків і песиків серце кров‘ю обливається.А тут черепашка🤗