Мафиозная• 23 июня 2023
15 мільйонів для родини загиблого воїна
Мені цікаво чи є родини які отримували ці кошти? Бо кажуть що роблять спеціально безвісти зниклим щоб не платити родинам такі компенсації.
Машенька Ивановна• 23 июня 2023
Сімям безвісти пропавшим кожен місяць 100 тис виплачується. Ці родини держава теж підтримує
Кажуть різне, але оті іменно 15 здається отримали одиниці. Ви уявляєте скільки коштів це і де їх брати?!?Наші спочатку ляпають язиками і обіцяють, потім думають. А про те, що роблять усе, щоб не платити, то так, правда. Але безвісті зниклий, то не вважається загинувшим і певний час там теж шось платять.
Машенька Ивановна• 23 июня 2023
Ответ дляtushka123
В сусідки син майже рік як безвісти пропавший, кожен місяць виплачується 100000
Ответ дляtushka123
Удалено администрацией...
Ответ дляPole
У нас а смт недавно ховали військового, він загинув, перевозячи вантаж(( сумніваюся, що його родина щось отримає(
Чому?
Машенька Ивановна• 23 июня 2023
Ответ дляPole
Мені знайома розповідала, що в їх селі родина отримала. То витрачає направо і наліво((
Мають на вас витрачати?
Ответ дляPole
То ж не на полі бою...
Тоді треба щоб оформляли учасника бойових дій виходить.
Машенька Ивановна• 23 июня 2023
Ответ дляtushka123
Так,знаю.Сподіваюся що знайдеться живим!
Дякую.Дай бог.дитина дуже хороша.надіємся і молимося.
Автор, недавно читала коментар спеціаліста. Спочатку виплачували всю суму, потім відбулась реструктуризація і виплачують помісячно певну суму. Невідомо чи держава зможе надалі дотримуватись своїх зобов´язань по виплатам цих грошей. Тобто є ймовірність що через банкрутство чи ще якісь причини виплати можуть припинити
cherry2015• 23 июня 2023
Ответ дляtushka123
Это только на советчице всё орут, что всем выплатили......
На советчице и Крым летом( но, к сожалению, реалии другие
Санька-4b93• 23 июня 2023
Ответ дляtushka123
Нет, я по работе общаюсь с семьями погибших. Большинство получило, там где не было судебных тяжб, кто с кем жил и кто кому наследник. Первая часть половина суммы - примерно 7 млн, дальше разделяют на части