Мафиозная• 23 июня 2023

15 мільйонів для родини загиблого воїна

Мені цікаво чи є родини які отримували ці кошти? Бо кажуть що роблять спеціально безвісти зниклим щоб не платити родинам такі компенсації.
автор Мафиозная • 23 июня 2023
І

Kidstaff Bot• 23 июня 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Ермолайчик• 23 июня 2023
Є! І знаю декілька родин: загиблі були солдатами і військовий льотчик.
asja2017• 23 июня 2023
Минулого року загинув далекий родич, його мама отримує, знаю, що кожного місяця платять певну суму
Pole• 23 июня 2023
Мені знайома розповідала, що в їх селі родина отримала. То витрачає направо і наліво((
silma• 23 июня 2023
Вроде не 15, а полтора миллиона.
vitusia• 23 июня 2023
У нас есть 2 знакомые семьи которые получили, всем наследника выплатили по 1 млн и остальная сумма по 100 тыс ежемесячно
Машенька Ивановна• 23 июня 2023
Сімям безвісти пропавшим кожен місяць 100 тис виплачується. Ці родини держава теж підтримує
ХудМудЖен• 23 июня 2023
є
родина нашого друга отримала

автор Успешный заяц • 23 июня 2023
Удалено администрацией...
tushka123• 23 июня 2023
Кажуть різне, але оті іменно 15 здається отримали одиниці. Ви уявляєте скільки коштів це і де їх брати?!?Наші спочатку ляпають язиками і обіцяють, потім думають. А про те, що роблять усе, щоб не платити, то так, правда. Але безвісті зниклий, то не вважається загинувшим і певний час там теж шось платять.
автор Успешный заяц • 23 июня 2023
Страшно все одно(((
Pole• 23 июня 2023
У нас а смт недавно ховали військового, він загинув, перевозячи вантаж(( сумніваюся, що його родина щось отримає(
Машенька Ивановна• 23 июня 2023
Ответ дляtushka123
В сусідки син майже рік як безвісти пропавший, кожен місяць виплачується 100000
автор Успешный заяц • 23 июня 2023
Ответ дляtushka123
Удалено администрацией...
автор Успешный заяц • 23 июня 2023
Ответ дляPole
Чому?
чаревна• 23 июня 2023
Можно было и без анонима свое люблюпытство уталить, а то крысятничаете с тени...некрасиво
cherry2015• 23 июня 2023
В моём окружении никто 15
Pole• 23 июня 2023
Ответ дляУспешный заяц
Чому?
То ж не на полі бою...

Машенька Ивановна• 23 июня 2023
Ответ дляPole
Мають на вас витрачати?
tushka123• 23 июня 2023
Ответ дляМашенька Ивановна
Так,знаю.Сподіваюся що знайдеться живим!
автор Успешный заяц • 23 июня 2023
Ответ дляPole
То ж не на полі бою...
Тоді треба щоб оформляли учасника бойових дій виходить.
tushka123• 23 июня 2023
Ответ дляcherry2015
В моём окружении никто 15
Это только на советчице всё орут, что всем выплатили......
Машенька Ивановна• 23 июня 2023
Ответ дляtushka123
Дякую.Дай бог.дитина дуже хороша.надіємся і молимося.
lilu1990• 23 июня 2023
Автор, недавно читала коментар спеціаліста. Спочатку виплачували всю суму, потім відбулась реструктуризація і виплачують помісячно певну суму. Невідомо чи держава зможе надалі дотримуватись своїх зобов´язань по виплатам цих грошей. Тобто є ймовірність що через банкрутство чи ще якісь причини виплати можуть припинити
cherry2015• 23 июня 2023
Ответ дляtushka123
На советчице и Крым летом( но, к сожалению, реалии другие
tushka123• 23 июня 2023
Ответ дляМашенька Ивановна
Може в полоні, чі десь по лікарнях, без свідомості або з втратою пам´яті, шукали? Не втрачаємо надію, чекаємо!
tushka123• 23 июня 2023
Ответ дляcherry2015
Так о том и речь.... Грустно это всё и мерзко.
Санька-4b93• 23 июня 2023
Ответ дляtushka123
Нет, я по работе общаюсь с семьями погибших. Большинство получило, там где не было судебных тяжб, кто с кем жил и кто кому наследник. Первая часть половина суммы - примерно 7 млн, дальше разделяют на части
Протея• 23 июня 2023
Интересно, что люди делают с этими деньгами? Я бы со стыда сгорела , если бы на эти деньги вообще купила что-то...будто бы я родственника продала (