Барабасиха• 23 июня 2023

Спитаю щодо дитячого розвитку та відхилень від норми

Якщо дитина в 2 роки не розмоляє, бере маму за руку та веде, щоб щось показати або кудись піти, то цесправді серйознй показник відставання?
ГейТуда• 23 июня 2023
Так, це червоний флажок.

Міс Всесвіт• 23 июня 2023
Якщо так було завжди-дитина показує,а Ви йдете за нею і задовольняєте таким чином все,що їй потрібно,то не буде ні вказівного жесту,ні мови.
Бо дитина і так отримує те,що хоче.
Навіщо ж ’напрягатися’ ще й з мовою?!
Те,що дитина хоче,вимагайте вимовити-як може,але хай каже !
автор Барабасиха • 23 июня 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Бо дитина і так отримує те,що хоче.
Навіщо ж ’напрягатися’ ще й з мовою?!
Дякую. Так, він залюблений іздається це добре усвідомив
tarveldy• 23 июня 2023
Так, 2 роки нема вказівного жесту, це 99 % є проблема в дитини, починайте вже зараз роботу з дефектологом, не чекайте, сам не розговориться, чарівної таблетки нема, це роки реабілітації
Майструю крила• 23 июня 2023
Ответ дляБарабасиха
Справа не в залюбленості, дитині вже 2 роки. Навіть, якщо ще не говорить, має знати та показувати багато тварин, всі кольори, фігури, складати піраміду, сортер, приносити іграшки і т.д.
tarveldy• 23 июня 2023
Ответ дляМаурита
Якщо показує маминою рукою що значить?
що нема вказівного жесту, це погано
tarveldy• 23 июня 2023
Ответ дляМаурита
А чому погано , бо показує , можливо лінується,хлопці вони такі)
А лікаря якого невролога чи психіатра?
Психіатр , неврологи тут не дуже компетентні

tarveldy• 23 июня 2023
Ответ дляКашпо
Аутизм
це один з варіантів
tarveldy• 23 июня 2023
Ответ дляБарабасиха
Смотрите, то есть ребенок в норме должен обязательно указывать пальцем? Так? Это необходимое условие нормы?
так
Варена цибуля• 23 июня 2023
Ответ дляБарабасиха
Є багато відео, знятих батьками аутистів, там червоні прапорці можна побачити вживу.
Залюблений не дорівнює розвинений, розмовляти, показувати, розповідати, давати в руки(безпечне) - це надзвичайно важливо в такому віці.
tarveldy• 23 июня 2023
Автор, стандартний протокол:
1) Перевірити слух у сурдологоа
2) ЕЕГ щоб виключити епіактивність
3) Консультація психіатра, або психоневролога
4) Консультація дефектолога і подальша робота за рекомендаціями

чим раніше почнете, тим краще буде результат
якщо у дитини зпрр то читання йому книг як рибці парасоля
І не нехтуйте нейрокорекцією
автор Барабасиха • 23 июня 2023
Ответ дляtarveldy
Автор, стандартний протокол:
1) Перевірити слух у сурдологоа
2) ЕЕГ щоб виключити епіактивність

І не нехтуйте нейрокорекцією
Дякую.