У зв´язку із попередженням про можливу аварію? Хто в Києві? Як готуєтесь? Вибачте, якщо своїм запитанням когось образила.
JULIA_UMKA• 23 июня 2023
Ответ дляОлечка79
Я тоже . Живу себе и все.
И еще интересует вопрос что такое Щекавица))
Да ладно 🤣🤣🤣
Вы откуда пришли?
JULIA_UMKA• 23 июня 2023
Ответ дляGюнтер
3 липня,берем вино,нові труси і ідемо на сосічну вечерку на Щекавицю.Обіцяють Ді Капріо розважатиме.
А чего 3 липня?
Уже с датой определились что ли?
Блин, я третьего занята.
Уже с датой определились что ли?
Блин, я третьего занята.
Ответ дляGюнтер
В нас вже така гроза зі зливою пройшла.Дахи знімало,дроти горіли.
Сьогодні аж дурно від жари. А Ви де знаходитесь? Не в Західній частині України?
Сьогодні тільки забронювала відпочинок , а потім подивилась погоду— зливи , 19-21 градус. Ну так і буде, треба змінити обстановку.
ku4eravaku4erava• 23 июня 2023
Зарядить поверьанки, и укго портативные электростанции тоже проверить зарядить
Strelka_007• 23 июня 2023
Ответ дляviika65
а осталь7ые пусть дох7ут. лишь бы Киев выжил.
Автор запитала про Київ, я відповіла.
Комаровський чітко дав рекомендації тим хто в 200 км зоні - тікати! Що вам не так?
Moon shine• 23 июня 2023
Ответ дляHelenny
Рвонеш тут. Найдешевше пристойне житло— 800 гривень за добу.
В першій половині липня запланували відпочинок в Карпатах.
Сподіваюсь, що ті тварі не підірвуть ЗАЕС.
Карпати дорогі.є інші містечка курортні.350 грн за квартиру
JULIA_UMKA• 24 июня 2023
Ответ дляОлечка79
В смысле откуда?
Я не вишу на советчице сутками , чтоб быть в курсе всего🤷🏼♀️
Вы серьезно?
Живя в Украине не знаете что такое Щекавица?
При чем тут Советчица если это историческое название?
JULIA_UMKA• 24 июня 2023
Ответ дляGюнтер
Я гадаю таке паті,може розтянутися не на одну добу.Аби сосискі свіжі були і Гіга в голосі))
Все, я спокійна. А то прямо розпереживалася, що таке паті пропущу
Инструкция йодид калия, который зарегистрирован во время действия ’военного стана’.
Наказ МОЗ №693 від 26.04.2022
Реєстраційне посвідчення:UA/19348/01/01
Скачено по ссылке, правый нижний угол:
Ещё тут важно:
Читаем стр 1,2,3,4 ВНИМАТЕЛЬНО! Вдруг кто-то очень хотел сам прочитать инструкцию и сам всё увидеть и узнать. Сам!
Наказ МОЗ №693 від 26.04.2022
Реєстраційне посвідчення:UA/19348/01/01
Скачено по ссылке, правый нижний угол:
Ещё тут важно:
JULIA_UMKA• 24 июня 2023
Ответ дляОлечка79
Эммм, свой учительский тон оставьте при себе . Дома будете рассказывать кто что обязан знать живя в Украине .
Да, вы обязаны знать историю Украины!
__Kvitka__• 25 июня 2023
Ответ дляInna_A
Теж так думала. А ви не думали, що краще першу добу в приміщенні закритому, а так виходить пробки, авто, вся радіація
По моєму досвіду подій біля нас у Бучі, треба як найшвидше виїзжати...
Ответ дляNat-li
А де автор, кстати? 🤔
Невже на щекавицю вже побігла?
Не, в село їздила). Вже тут. І здивована кількістю сторінок)