Белочкой зови• 24 июня 2023

Брати не брати?

Під стиль одягу підходять. Є в них, щось ’моє’.
Результат:
вже голосів: 87
71 (81.61%) Не брати
16 (18.39%) Брати
Колебля• 24 июня 2023
Якщо вони зручні, то чому б не взяти?) я б взяла) мені теж під стиль підходять) головне, щоб ніжкам було комфортно і вільно!)))

Позаземний розум• 24 июня 2023
Они забавные. Если вы хорошо выглядите и не одеваетесь уныло, то на контрасте будет неплохо. Только жаркие, наверное
автор Белочкой зови • 24 июня 2023
Ответ дляПозаземний розум
В нас в західній частині не жарко. Подумаю. Дякую
Українська Мрія• 24 июня 2023
В мене аж ноги впріли
автор Белочкой зови • 24 июня 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
В мене аж ноги впріли
То ви просто не у Львові живете
Я босоніжки одягала один раз і зараз знову дощ і холод. Якраз для нашої погоди взуття. Постійно в кросівках, кедах набридає.
Українська Мрія• 24 июня 2023
Ответ дляБелочкой зови
То ви просто не у Львові живете
Нє, якщо вам норм, то беріть. Воно ж для когось шито. Мені навіть жарко дивитись на них
автор Белочкой зови • 24 июня 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Для спеки в мене іншого взуття багато, ця для ’львівського літа’

Чувиха• 24 июня 2023
Ужас
автор Белочкой зови • 24 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Ужас
Не те слово
Чувиха• 24 июня 2023
Ответ дляБелочкой зови
Не те слово
Ви самі запитали думки на порадниці, проблеми? На мою думку це жахливі шльопанці, чи що то? Міні галоші може
автор Белочкой зови • 24 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Вашу думку враховано, дякую за увагу
Чувиха• 24 июня 2023
Ответ дляБелочкой зови
Для кого шиють, таке страшне))
На різний смак. Подобається, то беріть, для чого на порадниці запитувати? Ще й критикувати тих з ким ви не згодні
Чувиха• 24 июня 2023
Ответ дляаромат Жука
Ну як Вам все подобається, то звісно беріть! Нащо Вам взагалі думка форуму? Щоб що?
+
Чувиха• 24 июня 2023
Ответ дляТрохи злякана
Прощай молодость, а если и в платье как на фото, то еще и место в транспорте уступят
💯🤣
автор Белочкой зови • 24 июня 2023
Взявши до уваги відгуки та результати голосування - їдуть до мене три пари ( чорні, бежеві і сірі). Буду приміряти і обирати, всім гарного дня і спокою в душі
Чувиха• 24 июня 2023
Ответ дляТантрический кекс
Автор, Ви написали, що під стиль одягу підходять. Аж цікаво стало: під який саме?
60+
автор Белочкой зови • 24 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Для чого заходити в тему?
Из Виа-гры• 24 июня 2023
Ответ дляБелочкой зови
Де це не жарко? 20° і більше не жарко?
Из Виа-гры• 24 июня 2023
Погано

Из Виа-гры• 24 июня 2023
Ответ дляБелочкой зови
То ви просто не у Львові живете
23° зараз в Львові, де холод?
автор Белочкой зови • 24 июня 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Де це не жарко? 20° і більше не жарко?
В Карпатах
автор Белочкой зови • 24 июня 2023
Ответ дляИз Виа-гры
23° зараз в Львові, де холод?
А де спека? Коли було спекотно у західній частині України? Три дні минулого тижня.
Чувиха• 24 июня 2023
Ответ дляБелочкой зови
Львівське літо таке саме жарке
автор Белочкой зови • 24 июня 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Погано
Дуже
Чувиха• 24 июня 2023
Ответ дляБелочкой зови
Ви напевно взяли до уваги тільки свій відгук. Вле вітаю, ви тепер будете зірка села, вам теж хорошо дня
автор Белочкой зови • 24 июня 2023
Ответ дляЧувиха
А вам що до того, що я зробила?
Не вашого села, не хвилюйтеся. Ви в своєму зірка.
Чувиха• 24 июня 2023
Ответ дляБелочкой зови
Для чого заходити в тему?
Я ж не знала, що попадеться такий автор
Тантрический кекс• 24 июня 2023
Ответ дляБелочкой зови
А навіщо тоді тему створювали, якщо порад не потребували? Дивина та й годі.
Из Виа-гры• 24 июня 2023
Ответ дляБелочкой зови
В Карпатах
В Карпатах навпаки температура по іншому відчувається, там вже в +12,+15 в футболках можна ходити
Из Виа-гры• 24 июня 2023
Ответ дляБелочкой зови
Спеки і не треба