Стріляний птах• 24 июня 2023
Підкажіть де продати деталі LEGO.
Парубок підріс і його вже не цікавить. А я дивлюсь на ящики з детялями і розумію, що нам дешева іномарка по грошах)))
Щось ще ціле, щось уже повністю розібране. Все насипом у великих пластикових ящиках.
Серед того всього є оригінали і китай....
Знаю що є якісь платформи, де навіть окремі деталі можна продати.
Порадьте, якщо знаєте. Може в когось був такий досвід.
І пару гривень би повернула і парубка зайняла б))))
Голена блондинка• 24 июня 2023
Ответ дляRosewo
я б купила. Цена?
А по скільки продають, просто цікаво?! В мене 4 ящика стоїть, але ж мій підліток буде проти.
Ошеламиссимо• 24 июня 2023
Я отсортировала оригинал и не оригинал, неоригинал бесплатно раздаю коробочками)
ЧукИГеки• 24 июня 2023
На олх, дитячі маркети на фб, чати комерції ( якщо у вас створені по жк чи району)
Або купою дешево або напрягти парубка щоб склав те що можна і більш дорого.
Стосовно смітника двояке відношення, там тисяч 10, а може і більше, вкладено в те лего в нас, я продаю і купуємо щось актуальне на вік сина.
Стріляний птах
• 24 июня 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Какая цена?И сколько кг?
багато) кілограмів 20-25. яка ціна за кілограм я не знаю
Стріляний птах
• 24 июня 2023
Ответ дляRocka Rolla
Яка ціна за кг? Скільки в наявності?
Rocka Rolla• 25 июня 2023
Ответ дляСтріляний птах
Ну що ціну придумали за кг?