Тумба-юмба• 24 июня 2023
Сколько можно проехать если засветился бак?
Не люблю натовп• 24 июня 2023
автоексперти кажуть ’Все зависит от марки и модели автомобиля, но в среднем это порядка 5-8 л, на которых автомобиль может дотянуть до заправки около 50-80 км’.
Однак, не забувайте, що внизу в баку осад, тому краще не практикувати таке постійно
Нога на ногу• 24 июня 2023
Залежить від розходу, в середньому є запас на 100 км, якщо авто в нормальному стані , але все одно треба одразу їхати на заправку, а не чекати