Тумба-юмба• 24 июня 2023

Сколько можно проехать если засветился бак?

Не люблю натовп• 24 июня 2023
автоексперти кажуть ’Все зависит от марки и модели автомобиля, но в среднем это порядка 5-8 л, на которых автомобиль может дотянуть до заправки около 50-80 км’.
Однак, не забувайте, що внизу в баку осад, тому краще не практикувати таке постійно
Свята• 24 июня 2023
Моя машина 100 км при нормальном вождении
Нога на ногу• 24 июня 2023
Залежить від розходу, в середньому є запас на 100 км, якщо авто в нормальному стані , але все одно треба одразу їхати на заправку, а не чекати
Мамина корзиночка• 24 июня 2023
В мене 40км, почитайте інструкцію до свого авто
ХаДиДиШь• 24 июня 2023
В мене близько 50-60 км
Бак 55літрів