Мамин тріль• 24 июня 2023

Чи залишати цуценя?

Дуже складне для нас рішення,взяли цуценя,дочка дуже хотіла, доглядає,але тепер зрозуміли,що нам буде складно з ним, так як ми більшість не вдома. Дуже вагаємось що робити,поки не звикли,чи повернули чи все ж таки пристосовуватись.порода кокер спаніель.
Лена Кор• 24 июня 2023
Была тема ’посоветуйте породу собаки’. Это не Вы спрашивали?
Если нет, можете ’посоветовать’ тому, кто интересовался.

Забрызжу ядом• 24 июня 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Мені лишали собаку вимушено,я взагалі тварин не дуже жалую. Сказали,виведи зранку і ввечері, і якщо зможеш,об 23,щоб чисто пісьнула на ніч,але це не обов´язково.
Но мені душа боліла. Я в туалет сходила за день раз 20,а тварина лише раз на 12 годин має,це як???? Водила зранку і ввечері на прогулянку по 20-60 хвилин і ще вдень виводила попісяти двічі і перед самим сном. Це ж шматок роботи! Ну нафік! Позаводять,а потім мучають
я навпаки дуже самую за прогулянками із собакою
ці 30-40 хвилин 2 рази на день ( і ще раз в обід виводила чисто в туалет), це було дуже необхідно мені, я виходила і відключала мозок, дихала свіжим повітрям.
а зараз без собаки, в мене просто немає на це часу.
Лена Кор• 24 июня 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Это и есть безответственность. Не подумать как следует, не оценить свои силы трезво, а ’дочка хотела’.
И вот это ’ми більшість не дома’ - это же не за 4 дня изменилось. Это и называется безответственный подход.
И я не столько в упрек автору, хоть вернут заводчику, и у них и у щенка будет все хорошо. А скорее для всех, кто хочет завести собаку и тем более по желанию детей. Надо хорошенько думать.
Меня прямо бесит это ’дочка/сын просит’.
Тоже мне игрушку нашли.
жінка незаміжня• 24 июня 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
автор, скажу від себе, якщо виникли вже такі сумніви, краще віддайте, нажаль як би ви сеье не заспокоювали, ви просто не готові до собаки.
Напишу свой пример. У нас была годовалая кошка, взяли еще котенка (все подобрашки). Малышка несколько ночей кричала, видимо маму искала (ее забрали с помойки, не факт, что там бы выжила), я не спала ночами, была как зомби. Закралась мысль вернуть волонтеру, не справляюсь. Меня моя 10 летняя дочь пристыдила, сказала, что вдруг эта малышка попадёт в плохую семью, она ведь уже наша. И мы все перетерпели, все наладилось. И мне стыдно за то мое мимолётное желание. Сейчас у нас уже три кота (три хвоста), самые любимые.
Королева ганделику• 24 июня 2023
Еще не факт, что заводчик заберет. Я бы не забрала. Может он уже больной щенок, как кормили, ухаживали, может инфекцию на ногах принесли. Еще и психику сломали, сидел один, ходил под себя.
Фу на таких недалеких!
Забрызжу ядом• 24 июня 2023
Ответ дляжінка незаміжня
тоже самое было, как с собакой так и с котом.
но эти мысли были у меня внутри и я не озвучивала их никому.
и плюс автор говорит не просто что сложно им, а они вне дома целый день, это каторга для собаки.
автор Мамин тріль • 24 июня 2023
Теоретично ми зважували всі за і проти, обмірковували,але теорія і практика це різні речі.Дочці 15 років,не маленька,вона доглядає,прибирає,вона хоче.але я просто боюся і переживаю як буде коли почнеться навчання.
Королева ганделику• 24 июня 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
А она не знала, бедодага, что работает? Слов нет!!! 😡
Забрызжу ядом• 24 июня 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Фу на таких недалеких!
обычно забирают, не возвращая оплату если ответственный заводчик.
а ваши предположения тоже имеют место быть.
надеюсь автор не купил щенка у разведение в 1.5 месяца без прививок

Божий одуванчик• 24 июня 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Все поначалу кричат. А теперь невероятно любимое существо
Забрызжу ядом• 24 июня 2023
Ответ дляМамин тріль
нічого не буде, перед школою прогулянка, після школи прогулянка, ввечері прогулянка.
але чи готова ваша донька замість прогулянок із друзями, гуляти із собакою ?
я також думала в 15 що буду гуляти з друзями і брати собаку із собой, але все виявилось зовсім не так.
і я мусила на годину раніше за всіх уходити і йти гуляти із собакою.
Забрызжу ядом• 24 июня 2023
Ответ дляБожий одуванчик
у меня месяцев до 6 были мысли куда-то пристроить кота ( потому что кот был мега активный, я такого не ожидала, он перевернул весь дом, чуть плазму не перевернул с тумбы) у меня эти пол года был шок просто аххаха
теперь я даже не представляю жизнь без него, потому что я поняла его потребности, подстроила квартиру и быт и стало просто идеально
автор Мамин тріль • 24 июня 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Тут мабуть в неї не зовсім усвідомлене розуміння,що таке ці прогулянки. В уяві це гарна картинка дівчинка з собачкою.
Забрызжу ядом• 24 июня 2023
Ответ дляМамин тріль
так, скажу за себе, собака з´явилася в 15 і таке ж було представлення.
скільки було скандалів з батьками за ті прогулянки.
тільки років в 18 я стала гуляти в своє задоволення
автор Мамин тріль • 24 июня 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ні тут проблем немає,собаку приймають
Спішу - перекидаюсь• 24 июня 2023
Ответ дляМамин тріль
4 дні
нет, собаку не заводят поиграться, берут в дом друга. Породу вы выбрали активную, будете мало гулять и уделять внимание - ждите в стене вырытую нору))) отдавайте пока есть куда отдавать
Забрызжу ядом• 24 июня 2023
Ответ дляМамин тріль
Ні тут проблем немає,собаку приймають
вирішите самі, оцінюйте свої можливості .
не нам же жити з вашою собакою.
але якщо реально нікого не буває вдома більше 4-6 годин, то віддавайте, це складно для собаки будь-якої породи
Спішу - перекидаюсь• 24 июня 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
у меня один кот спокойный, а второго привезли - ’мама он у вас на новый год побудет пару дней’, и шестой новый год он у нас гостит, я год искала новых хозяев... теперь самый родной, лежит рядом... но сколько было разбито вещей... выкопано цветов, поставлены спец. сетки ( у нас 22 этаж и панорамные окна...)
Забрызжу ядом• 24 июня 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
да, мне из всего цветы больше всего было жалко, но прошло слава богу.
посадила ему травку и пару раз отлупила😅 , да простят меня защитники животных.

Спішу - перекидаюсь• 24 июня 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
а да... сколько я схоронила орхидей(( ну и пришлось во всей квартире венецианскую штукатурку делать после дизайнерского подхода нашего Тайсона.
Фляшунька• 24 июня 2023
Ответ дляМамин тріль
4 дні
Швидко поверніть собаку заводчику
Фляшунька• 24 июня 2023
Ответ дляSo_so
Для ребенка это пример безответственного отношения к обязательствам.
Тут головне,щоб собака не постраждала. А ці люди хай виховують ччк і кого хочуть
Дона Ко Ко• 24 июня 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
К сожалению, таких много(
Только тут темы ’Посоветуйте породу ’ почитать - уже тоска берет. Люди нифига не разбираются и даже не заморачиваются. Но собаку берут.
Да, это безответственность. И еще какая!
Фляшунька• 24 июня 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Верните заводчикам, на будущее будете знать что собака это не ваш член семьи. Заведите кота, он нормально дома сам справляется, не требует внимания.
Не треба нікого заводити. Це іграшка чи що?
Фляшунька• 24 июня 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Завжди всіх закликаю підходити зважено до питання про те, чи варто брати цуценя. Рішення треба приймати холодним розумом, а не емоціями. А тепер ось, погрались і що робити, віддати? Віддавайте, бо ви на те цуценя не заслуговуєте.
Безвідповідальність. Просто злить.
Підтримую
автор Мамин тріль • 24 июня 2023
Ответ дляФляшунька
Не хвилюйтеся,з собакою все чудово,ми переживаємо за неї.
Дона Ко Ко• 24 июня 2023
Ответ дляМамин тріль
Обычно надо сначала думать, а потом делать
Фляшунька• 24 июня 2023
Ответ дляМамин тріль
Переживаєте,то верніть заводчику
Святатабожа• 24 июня 2023
Просто не має слів.
Ви не знали,що в вересні дочка піде до школи?
Як на мене,то скоріше за все,Ви просто замучились прибирати кучі та калюжі.
В мене щеня бульдога ,і я довго зважувалась на нього.
Перший місяць - то треш,на прогулянку не можна, поки не має щеплення.
Тільки те і робила ,що міняла пелюшки і намагалась пояснити куди можна.
Зараз нашому вже 5 місяців, і практично 100 % все робить на вулиці.
Прогулянка мене не напрягає,іноді виходить син,або всі разом.
Мені здається,що собака має бути в тих,хто безтями в них закоханий.
Люблю кетчуп• 24 июня 2023
Ответ дляМамин тріль
Якщо донька все робить, то ви тут до чого?
В мене собака з‘явилась в 13 років, і теж спанієль. Батьки до нього навідь не підходили. Він прожив зі мною 16 років.
Я б батькам ніколи не пробачила «передумали»