Пффф 100%• 25 июня 2023

Будьте обережні із функцією зникаючого фото в тг

Якщо комусь надсилаєте своє фото
Криниця щастя• 25 июня 2023
Ответ дляА що таке?
Якщо я тут напишу адресу свого населеного пункту, то можу бути впевнена, що ви приїдете, дійсно? Чи то жарт з вашого боку?
Ще довго нудити будете? Співчуваю вашим односельчаним.
Кажуть шойгу відправвили на той світ, так що закриваю з вами питання теж. Бо переключуся і забуду тут ще 130 раз відповісти так, після чого ви все рівно зіллєтеся.

А що таке?• 25 июня 2023
Ответ дляКриниця щастя
Ви неприємна людина, і пальтечко ваше біленьке сильно заляпане ззаду, от тільки ви цього не помічаєте. І нехай. Зливайтеся на здоров´я, в ’дискусії’ з вами більше не вступатиму, не хвилюйтеся, бо ще більше обкаляєте те пальтечко) Йдіть собі з Богом, з вами все зрозуміло)
Все питаю зарання• 25 июня 2023
Ответ дляА що таке?
Читаючи ваші охи- вздохи в мене склося враження , що ви з глибокого села десь на західній Україні, в якому на кожному стовпі ікона висить. Страшне горе це те, що ваші односельці - придурки. Хлопець був якось наказний?
А що таке?• 25 июня 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Так, ви вгадали, я саме з такого села. В нас такі стовпи з іконами, до речі, називаються ’фігура’ -- це вам в якості коротенького елементу з українознавства) І люди в нас не такі, якими ви бачите маріонеткових ’українців’, а земні звичайні люди з своїми недоліками і упередженнями. Те, що вам зручніше обісрати, аніж якось допомогти вплинути на ситуацію, я вже зрозуміла. Порадійте з своєї пронмкливості, це явно підвищить вам самооцінку)
Хлопець ніяк не був покараний. Чекаю опусу про те, що у всьому винен менталітет західних областей -- на щось мудріше ви не спроможеться. А найліпше, якщо ляжете спати, бо діалог у нас щось не клеїться. Сама ж бачите, напевно.
Все питаю зарання• 25 июня 2023
Ответ дляА що таке?
Горе в дівчинки лише одне - вона народилась серед ідіотів.
Яичница с беконом• 25 июня 2023
Ответ дляА що таке?
Ну так это двойные стандарты. Такие набожные, с фигурой на каждом столбе, а девочки в 13 лет полуголые фото шлют. Может не нужно просто святош из себя строить? Или крестик или трусы.
А що таке?• 25 июня 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Ну ось таке в нас суспільство, принаймні в провінції. Ви цього не знали? А пальтечко таки почистіть, вже дуже брудненьке, вам просто не видно)
А що таке?• 25 июня 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Ніхто з сете святош не строїть, перед великими святами бабусі-церковні прихожанки прибирають церкви і прикрашають ті ’фігури’ свіжими квітами і стрічками. А молодь -- в тіктоці і телеграмі, старі цінності їм нецікаві, суто формальність. Що порадите з цим робити?
Все питаю зарання• 25 июня 2023
Ответ дляА що таке?
Так ви ж з того самого суспільства, чи не так? Чи може ви стали на бік дівчинки і захистили?
А може написали заяву на хлопця і його батьків?

Яичница с беконом• 25 июня 2023
Ответ дляА що таке?
Ничего. Конфликт поколений был и всегда будет. Девочку нужно учить,что в 13 лет неприлично мальчикам такие фото слать, что ценить себя нужно. И главное. То что как только ты отправляешь что-то в интернет это может стать достоянием кого-угодно. Интернет это как забор на всеобщее обозрение
Синди Кроуфорд• 25 июня 2023
Ответ дляА що таке?
Там було фото дівчинки-дитини в мереживній прозорій білизні, вона точно не усвідомлювала, що хлопець розповсюдить те фото і буде цим вихвалятися. Вийшла велика біда, і для неї, і для її родини.
Откуда у ребенка такое белье?
Неужели мама догадалась купить?
А що таке?• 25 июня 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Я якраз захистила. Особисто ходила і розмовляла з батьками однокласників, просила не цькувати дитину, вплинути на дітей, видалити те фото з гаджетів. Взагалі ця історія свого часу мала резонанс, принаймні на рівні нашої області, тому дублювати назву населеного пункту на потіху таким пустозвонам, як ви, не хочу, щоб не давати поживи для тих, хто тут пасеться і вишуковує теми для сюжетів у змі і може додатково травмувати цю родину. Про що ще хочете запитати? Не соромтеся (та й не здатні, напевно).
А що таке?• 25 июня 2023
Ответ дляЯичница с беконом
От вона вже на гіркому досвіді це зрозуміла. І її однолітки з числа знайомих теж. І тут я написала для того, щоб такі ситуації не повторювалися.
А що таке?• 25 июня 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Откуда у ребенка такое белье?
Неужели мама догадалась купить?
Ви в такому віці ходили без бюстгальтера, вибачте?
Синди Кроуфорд• 25 июня 2023
Ответ дляА що таке?
Не в полупрозрачном точно.
Яичница с беконом• 25 июня 2023
Ответ дляА що таке?
Такие ситуации были и будут. Это опыт. Кто то способен заранее подумать и понять что будет если отправишь в инет стремную фотку,а остальные понимают только после отправки. Но это жизнь. А как родители отреагиовали? Они тоже говорили,что это позор?
Все питаю зарання• 25 июня 2023
Ответ дляА що таке?
Ви вже всім тут діагнозів наставили. Це вас так бог навчив?
Чого ж такі віруючі батьки не навчили своїх дітей любити ближнього?
І ще : буллінг - це кримінальна справа.
А що таке?• 25 июня 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Не в полупрозрачном точно.
Віктимблеймінг в чистому вигляді -- не ’така як треба’ білизна, ще й здуру фото надіслала хлопцеві, якому довіряла. А мені ще пишуть про подвійні стандарти. У дівчат в такому віці можуть бути достатньо розвинуті молочні залози, щоб купувати білизну ’для дорослих’, а в наших місцевих магазинах іншої практично і немає, хіба що спортивні топи. Вона хотіла сподобатися хлопцю, розумієте? От так, як вважала за належне -- дитина, не розуміла, що робить.
А що таке?• 25 июня 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Батьки її підтримали, але зазнали цькування з боку знайомих і односельців. Їм в очі казали, що вони винні, бо ’не так виховали’.

А що таке?• 25 июня 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
І ще : буллінг - це кримінальна справа.
Ви хоч би читали, про що я пишу. Які віруючі батьки? Я чітко описала ситуацію з молоддю, традиційні цінності їм вже не цікаві.
Все питаю зарання• 25 июня 2023
Ответ дляА що таке?
Ще раз: булінг - карається законом. І всіх, хто причетний до того, повинні були покарати. Особливо хлопця. Не кажу вже про дорослих придурків
Миззери• 25 июня 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Вы пытаетесь выставить девочку жертвой прикрываясь возрастом. С самого детства нужно понимать,что любые поступки и шаги это ответственность. Любовь это не фото в нижнем белье непонятно кому. Не нужно выставлять девочку наивной
Она и есть жертва
А вы пытаетесь вину на нее с мудака малолетнего переложить ?
А що таке?• 25 июня 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Наведіть мені, були ласка, приклад бодай одного судового процесу, в ході якого батьків неповнолітніх покарали за булінг -- хоча б присудили мінімальнмй штраф. Ви наче з іншої реальності.
А що таке?• 25 июня 2023
Ответ дляМиззери
Она и есть жертва
Я намагаюся пояснити, що батькам треба говорити з дітьми і попереджати їх про ризики подібних ситуацій. У нас закосніле суспільство, винна завжди жертва, нічого не міняється, на жаль. І просторікування білопальтечних ідеалістів реальності не міняють.
Яичница с беконом• 25 июня 2023
Ответ дляА що таке?
А родители зачем? Я не верю,что в 13 лет не соображала что делает. А что когда хотят понравиться парню,то сразу в нижнем белье фото шлют?
А що таке?• 25 июня 2023
Ответ дляЯичница с беконом
То не вірте. Це дитина ще, вона не розуміє, що робить.
Яичница с беконом• 25 июня 2023
Ответ дляА що таке?
Ну говорить в глаза это неправильно. Но я бы про себя подумала тоже самое. Родители не занимались воспитанием и не привили любовь к себе
Яичница с беконом• 25 июня 2023
Ответ дляМиззери
Она и есть жертва
Мудак виноват само собой. Но что должно быть в голове чтоб не понимать,что может быть,когда кому-то отправляешь интимные фото.
Напланетянка• 25 июня 2023
Ну понятно что все делают скрины
А що таке?• 25 июня 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Та навіть якщо в неї були якісь комплекси і вона таким чином намагалася підняти самооцінку і привабити увагу хлопця, який їй сподобався -- це не причина її засуджувати. І інтернет -- це величезна небезпека для незміцнілого дитячого розуму. Я намагаюся це пояснити, поки що марно.