Пффф 100%• 25 июня 2023
Будьте обережні із функцією зникаючого фото в тг
Якщо комусь надсилаєте своє фото
Котогосподиня• 25 июня 2023
Почему люди идиоты шлют провокационные фото? Зачем.
Все что попало в нет остаётся там навсегда
Пффф 100%
• 25 июня 2023
Ответ дляКотогосподиня
Це фото обличчя просте
Котогосподиня• 25 июня 2023
Ответ дляПффф 100%
Це фото обличчя просте
А зачем исчезающее фото тогда?
Пффф 100%
• 25 июня 2023
Ответ дляКотогосподиня
А зачем исчезающее фото тогда?
А навіщо мені світитися зайвий раз?
Котогосподиня• 25 июня 2023
Ответ дляПффф 100%
А навіщо мені світитися зайвий раз?
Так скрины делают. Секунда дела
А що таке?• 25 июня 2023
Хтось посміється з таких ситуацій, а я хочу розповісти про дуже страшну, без перебільшення, історію, яка сталася з однокласницею моєї хрещениці. Дитині 13 років, уявила себе закоханою, скинула хлопцеві фото в нижній білизні, через кілька годин одумалася і спробувала видалити, але пізно. На другий день це фото гуляло по всіх шкільних чатах. В дівчинки була спроба суїциду, лежала в профільній лікарні, перевели потім на домашнє навчання, страшне горе для родини. Батьки, звертаюся до вас -- розмовляйте з дітьми, пояснюйте, що інтернет -- це не лише великі можливості для пошуку інформації, а й велика небезпека. Я з хрещеницею але говорила на цю тему, дуже надіюся, що урок вона засвоїла.
Астановитесь• 25 июня 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
А что в тг видно когда делаешь скрин? 😳
Тільки в зникаючому чаті
Латвийские_Номера• 25 июня 2023
Ответ дляПффф 100%
А навіщо мені світитися зайвий раз?
Тоді не треба нічого світити в інтернеті.
Працює так само, як з таємницями: те, що знає більше одного, вже не є секретом ні для кого.
Гореотума• 25 июня 2023
Ответ дляА що таке?
По большому счету 🤔 фотка в белье не сильно отличается от фото в купальнике. Если в белье конеш
Гореотума• 25 июня 2023
Ответ дляАстановитесь
Тільки в зникаючому чаті
А как понять,что чат такого рода ?
А що таке?• 25 июня 2023
Ответ дляГореотума
Там було фото дівчинки-дитини в мереживній прозорій білизні, вона точно не усвідомлювала, що хлопець розповсюдить те фото і буде цим вихвалятися. Вийшла велика біда, і для неї, і для її родини.
Яичница с беконом• 25 июня 2023
Ответ дляА що таке?
А она не догадывалась,что отправляя такое фото оно может быть выставлено на веобщее обозрение?13 лет всего. Рановато в нижнем прозрачном белье посторонним фото слать
Гореотума• 25 июня 2023
Ответ дляА що таке?
В 13 лет и мысли про любовь с соответствующими жестами. Не такое уж и наивное дитя. Как вышло ,так вышло . Надеюсь, родители не сильно сами срамили своего ребенка
А що таке?• 25 июня 2023
Ответ дляГореотума
Батьки і дитина з села, з усім, що з цього слідує. Тут суспільна думка має колосальну роль. І дитина в 13 -- це все-таки дитина, навіть якщо тіло подорослішало, але думки досі дитячі і наївні. Бачу по своїй хрещениці. Просто сучасні технології, на жаль, дають більше мінусів, ніж плюсів.
Железобетон• 25 июня 2023
Пишіть в техпідтримку, це їх баг, в зникаючому чаті не має бути можливості робити скріншоти
А що таке?• 25 июня 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Вона думала, що то ’любов’. Отаке дійсно наївне дитя, зробила величезну дурницю.
Железобетон• 25 июня 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Так можливо тому що всього 13 років і не подумала про те що фото може бути виставлене. Навіщо ви намагаєтесь виставити ту дівчинку винною?
Яичница с беконом• 25 июня 2023
Ответ дляЖелезобетон
Вы пытаетесь выставить девочку жертвой прикрываясь возрастом. С самого детства нужно понимать,что любые поступки и шаги это ответственность. Любовь это не фото в нижнем белье непонятно кому. Не нужно выставлять девочку наивной
Пффф 100%
• 25 июня 2023
Ответ дляЖелезобетон
Отож,я здивувалась аж
Криниця щастя• 25 июня 2023
Ответ дляА що таке?
Величезну дурницю роблять ті, хто вбиває дитині у голову думки про те, що вона зробила ’величезну дурницю’
Нічого величезно і дурного вона не зробила.
Менш пуританське оточення і дитина б вигребла сама з цієї ситуації. Зацькували до неможливого такі придихальщиці.
А що таке?• 25 июня 2023
Ответ дляКриниця щастя
Поясніть це населенню окремого села, вибийте з їх голів провінційні радянські установки, які там міцно закріпилися. Приїдете до нас з лекціями? Бо просторікувати може кожен з нас, то справа неважка. Приїдете до нас і підтримаєте мене на ниві просвітництва моїх земляків, чи просто біле пальтечко вигуляли?
Яичница с беконом• 25 июня 2023
Ответ дляКриниця щастя
То есть слать непойми кому в 13 лет полуголые фото то норм? Не знала
Криниця щастя• 25 июня 2023
Ответ дляА що таке?
До чого тут вигул білого пальтечка. У вас що не слово, то жах і велика дурниця, ви там отаманша вашого села з провінційними радянськими установками?
Біле пальтечко варто було вигулювати до того як дорослі почали підтримувати дітей, які цькували. Бо де ж то таке вчинити можна було, хай поплатиться за свою дурницю
А що таке?• 25 июня 2023
Ответ дляКриниця щастя
То не приїдете? Чомусь так і думала. Бо герої всі на словах, а коли доходить до справи, швиденько ховаєтеся. Я не отаманша, як ви дозволили собі висловитися, я якраз намагаюся боротися з таким речами, пояснювати людям, що ми живемо в 21 сторіччі і цькувати дівчину в такій ситуації дикість. Щодо вчинку хлопця, який всюди поширив надіслане йому тією дитиною фото, чомусь ні в кого питань не виникло і його ніхто винним не вважає. Бачу, і ви з таких самих, тому питань особисто до вас більше нема, я вже просто втомилася від таких, як ви
Криниця щастя• 25 июня 2023
Ответ дляА що таке?
Ок. Адреса?
Перша леді колгоспу• 25 июня 2023
Ответ дляА що таке?
13 лет , вроде совсем дитя , а мысли и желания не детские((
А що таке?• 25 июня 2023
Ответ дляКриниця щастя
Ок. Адреса?
Якщо я тут напишу адресу свого населеного пункту, то можу бути впевнена, що ви приїдете, дійсно? Чи то жарт з вашого боку?