Говорю відверто• 25 июня 2023

Дівчатка, хто дотримується здорового харчування, що берете з собою в судочку

В мене зазвичай м´ясо, яйця,🥗
Сьогодні вільний день хочу нагодувати щось складнішого і смачнішого,щоб можна брати з собою.
Ідей поки що немає(
Ваші улюблені страви на здоровому харчуванні з зниження ти калоражем?
Знаю ,що тем в інтернеті мільйони, хочу почути ще досвід Порадниць😊
автор Говорю відверто • 25 июня 2023
Питання ,що берете в судочок на роботу????
Редагувати ,не знаю як?

Лгин• 25 июня 2023
Так а какой там сикрет? В судочек кладу все то, что дома есть из вторых блюд. И плюс овощ.
Loveandstyle• 25 июня 2023
Куриная грудка и салат. Гречка и паровые котлеты. Тушеная говядина и рис. Суп овощной иногда беру в банке, но это самоубийство
emerald_88• 25 июня 2023
Та теж нічого нового не скажу: гарнір і мясо, плюс огірок цілий, щоб з салатом не возиться. Полуницю брала.
На перекуси хлібці і горішки.
західний_діалект• 25 июня 2023
Кабачки/баклажани на грилі. Ягоди різні.
західний_діалект• 25 июня 2023
Салати різні з заправками, листові в основному.
Белоснежко• 25 июня 2023
Сейчас в основном салаты, брала окрошку, отварной язык, отбивные гриль, просто вареную телятину люблю, с горчицей и хреном, запеченую рыбу, курицу. Зимой брала еще гречку или рис, сейчас не хочется.
Я_з_Франека• 25 июня 2023
Якщо взагалі нічого не взяла, купую салат у пакеті митий і банку риби в оливковій олії, або творог і грецький йогурт. Ложка і сіль зі спеціями у мене завжди є в сумочці.
Коли беру, останній раз був паштет курячий у банці, приготовані вдома нормальні салати брала, відварну курячу грудку. Коли було холодно, найчастіше фрікадельки з яловичого фаршу у бульоні у харчовому термосі.
Не їм після шостої• 25 июня 2023
Все что вы кушаете миксуете ( выбор овощей и зелени сейчас уже достаточный) и заворачиваете в цельнозерновой лаваш.

жижифреймут• 25 июня 2023
Сьогодні взяла чізкейк з порічкою, зелений горошок з морквою, 2 яблука.