ВерСаСе• 25 июня 2023
Навіщо чоловіку швидкий шлюб?
Дуже часто я зустрічаю чоловіків, які хочуть одружитись зі мною дуже швидко. Тиждень-два, ну місяць максимум, і починаються розмови, а ти б хотіла бути моєю дружиною?/учора не спав, мріяв про наше весілля/я таку, як ти шукав, спробуймо бути разом і одружимось тощо?
Чому так???
Чому не пропонують ну, наприклад, пожити разом? Та просто позустрічатись? Це ж цікавий період, закоханість, романтичні побачення, подорожі, а не відразу побут.
При тім, що бувають чоловіки, які вже жили з дівчиною 3-5 років без шлюбу, або були у шлюбі 10+ років. Мене це лякає, та і шлюбом я не тисну.
Як ви думаєте, чому чоловіки вступають у шлюб дуже швидко?
Мені 29 років, проста зовнішність, ну хіба висока і струнка. Освіта, робота є, пов´язана з мовами, медициною та технологіями. Не знаю, що ще написати, але цікаво, з чим це може бути пов´язано?
У шлюбі не була, дітей не маю, відносини були, але ні з ким не жила під одним дахом.
Чому так???
Брюльтик• 25 июня 2023
шукають обслугу, яка буде готувати і прати або з мамкиної шиї пересісти на вашу) це ж мабуть непрацюючі без житла
Значит это с какой-то стороны мужику выгодно. Даже то что в 29 вы не были замужем, стройная и без детей, это уже немаловажно. Или у Вас есть недвижимость и Вы успели про это сказать. Не торопитесь в общем. Ни один нормальный мужчина сразу с ходу спустя неделю-две замуж не позовет. Не в то время живём. Или есть скрытые недостатки, которые после замужа и вылезут
Пугачиха• 25 июня 2023
У моего папы был друг, которого знали во всех загсах Днепра.
Познакомится с девушкой, а она сексом только после свадьбы готова заниматься. Он и ходил заявления в загс подавать. Когда до свадьбы не доходило, а бывало, что и женился
ВерСаСе
• 25 июня 2023
Ответ дляKusyka
Дякую за Вашу розлогу думку!
І у мене сумніви щодо цього. Я не вважаю це нормальним поспішати, бо ми чужі люди один одному.
Житла немає, але є на нього кошти.
Я ще боюсь аб´юзів. У мене тато такий був, я їх можу притягувати, тому боюсь ще більше.
Житла немає, але є на нього кошти.
Счастье_же_вот_оно• 25 июня 2023
Только если ему выгодно. У меня сразу активизировались как только узнавали что жилье свое, очень хотелось перескочить со сьема, еще и бытовые вопросы будут закрыты. Короче говоря, халявщики, у которых ничего за спиной.
все по ГОСТу!• 25 июня 2023
Ответ дляВерСаСе
Дякую за Вашу розлогу думку!
Житла немає, але є на нього кошти.
Меньше розповідайте про свої статки,роботу і зарплату.
Брюльтик• 25 июня 2023
Ответ дляВерСаСе
Дякую за Вашу розлогу думку!
Житла немає, але є на нього кошти.
так ви їм розказуєте, що будете купувати квартиру? ну от і відповідь: хоче встигнути розписатись до покупки
Сизоока бестія• 25 июня 2023
Невостребованность. Когда у мужчины есть выбор из других женщин он никогда не спешит в офиц.брак. А когда его нет и встречая девушку, которая в большей степени подходит под его требования, пусть даже не под все - он хватается как за соломинку, понимая, что следующий такой вариант ему придется ждать долго.
Брюльтик• 25 июня 2023
або ще варіант, автор - ви живете в великому місті, а він з залуподрищенська, і йому треба зачепитись десь в цивілізації
Лялькодзьоб• 25 июня 2023
Ответ дляБрюльтик
++ можуть бути і працюючі, але дуже багато таких, що шукає прислугу
ВерСаСе
• 25 июня 2023
Ответ дляБрюльтик
Я прямо, звичайно, не говорю, що є кошти на житло, але під час бесіди можу себе видати.
Вони такі питання ставлять, що я не встигаю проаналізувати й зрозуміти, чому питає.
Ну наприклад, гуляли біля новобудов, він запитав типу чи хотіла б я тут жити? А я, що ні, тут дороге житло, у мене на нього немає коштів, я б хотіла ось там, там нормальні ціни, красиве планування і тд.
Козачка• 25 июня 2023
менше розказувати яка ви успішна, бо ще й струнка і висока, а те що зовнішність проста тільки додає мужикам впевненості, десь ви чи дуже лояльні чи невибагливі щось вони в вас відчувають...якусь слабкість чи гнучкість вашу, може ви їм одразу пироги печете чи в кафе за себе сама платите або не їсте нічого
Брюльтик• 25 июня 2023
Ответ дляВерСаСе
о, ну тоді скажіть: так, хочу квартиру, але куплю ДО весілля, і побачите, як скисне морда женіха
ВерСаСе
• 25 июня 2023
Ответ дляКозачка
Я дуже добра, ласкава, м´яка.
У мене є суворість і холод у характері, але це проявляється у критичних ситуаціях.
Ответ дляВерСаСе
Дякую за Вашу розлогу думку!
Житла немає, але є на нього кошти.
Ну был в прошлом кавалер, хотел жениться спустя две недели. Я была тогда наивной дурой с хорошей зарплатой, но шестое чувство орало просто. Начала тянуть время, такое повсплывало что капец. Жилья своего не было и сейчас нет, но тогда я жила в Киеве от работы и зарплата была хорошая как для 23 лет. Позже спустя три года в новостях видела что этого дятла посадили. Так что Бог ответ. Вышла замуж спустя два года, тоже не скажу что сильно удачно, но такого кошмара и близко нет. Изначально было все хорошо и никто в ЗАГС не спешил, не муж ни я.
ВерСаСе
• 25 июня 2023
Ответ дляБрюльтик
Дякую! Так і зроблю.
Топтунша• 25 июня 2023
Ответ дляВерСаСе
Дякую за Вашу розлогу думку!
Житла немає, але є на нього кошти.
автор даже на технику дают год гарантии-ту же пралку, а вас сразу без гарантийки зовут.
Мне 27, точно стоп на такое...чем то выгодна , тут не про любовь
Топтунша• 25 июня 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
но ведь это видно , даже не рассказывая...все хорошо читается
ВерСаСе
• 25 июня 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Вы хоть раз с ними дошли до ЗАГСа?
Ні! Вони відлякують саме тим, що поспішають. Я кажу, що час покаже, чи ми підходимо один одному і я відразу відчуваю чи то тиск від чоловіка, чи не знаю, що це.
Якесь невдоволення. Можуть ще говорити, та тобі уже 29, дитинка потрібна, та і я хочу і тд
Ответ дляВерСаСе
Тогда вообще учитесь себя не выдавать никогда и никак. Представьте что Вы шпион. Кроме шуток. Нормальных мужчин мало, судаков намного больше. Откуда Вы знаете чисты ли у него намерения? Мужики ой как умеют садиться на уши и использовать в своих целях, поверьте. В случае с домом ляпните что-то вроде если и были бы деньги, то лучше бы хату в селе купила и там жила. И смотрите на реакцию. Так намного лучше будет
Ответ дляВерСаСе
Я дуже добра, ласкава, м´яка.
Вот в том и беда. Из таких веревки крутят мужики на раз-два. Научитесь быть холодной и сдержанной хотя бы внешне. Как писала одна автор детективов , нечего обнажать душу. Для этого есть ноги и грудь. Ноги тоже показывать не нужно, но смысл фразы думаю ясен
Ананомчикус• 25 июня 2023
Ответ дляВерСаСе
Що за якість чоловіків, що гуляють біля новобудов
Топтунша• 25 июня 2023
недавно , была у парня...рассатривал мои туфли ,фоткал,лазид в сумку
вылетел из опции секс 22 см,заблокировала
Полуничка• 25 июня 2023
Ответ дляKusyka
Мой позвал через 2 недели знакомства, причем было много сложностей со стороны его близких всех.. он плевал на всех.. но то была любов
ВерСаСе
• 25 июня 2023
Ответ дляKusyka
Дякую Вам і всім за поради!
Я йду на побачення, хочу спілкування, легкості, романтики, а виходить, що треба залишати голову холодною.
Звісно, я хочу сім´ю, дитину, але не тисну шлюбом і не поспішаю. Мені потрібен час, я довго звикаю до людей.
Протру пилюку• 25 июня 2023
Ответ дляВерСаСе
Вони йобнуті, якщо так говорять. Ні оден нормальний мужик так не скаже. Як таке говорять, то відразу - До побачення!
Реально на якихось альфонсів всі змахують.
А у Вас є розум, тому Ви на їхні пропозиції не ведетесь і правильно робите.
Просто Ви ще не зустріли свою людину.
Сизоока бестія• 25 июня 2023
Ответ дляВерСаСе
Автор, простите, но это нелеквид какой-то. Нормальный человек никогда не предложит вам заводить детей ни через 2 недели от знакомства, ни через 2 месяца.
Они понимают, что никому не нужны, поэтому им горит.
Забобонний фрукт• 25 июня 2023
Ответ дляВерСаСе
Дякую за Вашу розлогу думку!
Житла немає, але є на нього кошти.
О, а ви про ці гроші кажете?