СамавиховуюКота• 25 июня 2023
почитала новости, мне плохо, страшно, болит сердце
Почитала новости. Мне плохо, страшно. Болит сердце.
kristi_ana• 25 июня 2023
Ответ дляJave
Так саме ми обираємо, відсоток 73%, дуже серйозний аргумент щоб думати що це не люди обрали нинішнього очільника
З нинішнім була інша ситуація трохи. Це взагалі вибір без вибору. Так хтось з відомих людей ще казав, ніколи вибори чесними не були і не будуть.
kristi_ana• 25 июня 2023
Ответ дляAlenaG
Удалено администрацией...
Возьмите с полки пирожок. Не суди, да не судим будешь.
Ответ дляkristi_ana
Ні, я переконана що обираємо ми..друге питання з кого нам дають обирати.. боже я сьогодні згадували владу: кучму, юльку, кравчука .. зеленського, з його потужною командою і думала : ну в якій країні чинуші стають валютними мільйонерами і покидають цю країну, і ніхто і ні за що не відповідає..
PANTERA_KET• 25 июня 2023
Ответ дляAlenaG
Удалено администрацией...
Все мои любимые мужчины в Днепре и сестра и бабушка...никто не уедет, мужчины по понятной причине.
PANTERA_KET• 25 июня 2023
Ответ дляJave
Сама работала тогда в эгзитпо . И это правда....люди голосовали за зе
Ответ дляAlenaG
Удалено администрацией...
мне позвонила знакомая 23.02. 22 (перед войной) , сказала срочно выезжать с Мариуполя. Сами они выехали раньше. Я сразу сказала родне, чтоб срочно выезжали. Так они как и эти говорили, что никуда не поедут ибудь что будет. В итоге просидели месяц в подвалах в полном ахуе. Чудом живы остались. Все это время не могли выбраться,потом бежали аж бегом
PANTERA_KET• 25 июня 2023
Ответ дляE-ducate
Як все просто ..
Батькам, лежачим бабусям 80+, чоловіку, брату, повнолітньому сину, тваринам усім купити квиток
80+.... надо думать о своих детях!! Они будущее. С мужчинами все понятно...
. Моему 10. Было б 18 я бы никуда без него не уехала
Ответ дляE-ducate
Як все просто ..
Моя подруга вивезла, сама! Трьох бабусь 86-89 років, і трьох дітей. Одна бабця після інсульту не могла ходити, інша теж. Два інвалідні візки.
На рахунок чоловіків, це так, тут вже нічого не поробиш...
kristi_ana• 25 июня 2023
Ответ дляAlenaG
Як же так, судити тих хто виїхав можна, а тих хто ні, ні. Якось це непатріотично))
Навпаки, це як раз дуже патріотично. Доки ви там сидите, хтось працює і платить податки в своїй країні, лікує людей, навчає дітей, прибирає вулиці і т.д. Так що сидіть там далі мовчки.
kristi_ana• 25 июня 2023
Ответ дляAlenaG
Есть люди, которые не могут выехать по объективным причинам, а есть просто ленивые похеристы, которые цепляют на себя медаль патриота.
Удалено администрацией...
kristi_ana• 25 июня 2023
Ответ дляAlenaG
А если эти бабушки сами не хотят выезжать, бросить и уехать? Какое ваше дело вообще, выехали или нет, про себя думайте. Вы ж в безопасности.
Wendy Rhoades• 25 июня 2023
Ответ дляAlenaG
интересно, куда вы потом возвращаться будете, если все выедут сейчас?
Судя по всему, мужа у вас нет, поэтому вы такая думающая наперед?
Ответ дляkristi_ana
Знаєте що, мені якось безпека моєї дитини і мами, важливіша за те що ви кажете. В моїй країні, я бабцю після інсульту, яка пропрацювала все своє життя на країну лікувала за свій рахунок, набрала кредитів які віддавала 3 роки, і мені нічим не допомогла моя патріотичність, і те що я платила все життя податки, і моя бабця також. Дуже класно, коли в людини горе, вона сама щ цим розбирається, а коли податки платити то треба ризикувати безпекою дітей, щоб таким як ви було спокійно.
Так що сидіть мовчки, платіть податки, і не мекайте що мені робити))
Ответ дляМикрозелень
Я завтра буду покупать билеты в Украину. Правда где-то на середину июля. Сейчас дети ещё в школе. Мы в Германии. Хочется верить, что все будет хорошо 🙏
Я в начале июля еду домой с дочерью, тоже отпуск, были в апреле, решили в июле совсем вернуться. Но с этим всем, боюсь, будет как прошлый раз - муж сказал, что ещё рано и уговорил уехать. Был прав, в ночь отъезда Киев обстреливать начали снова. Хочется верить, но перепуганный оптимист уже боится загадывать даже😂
Ответ дляAlenaG
Оце почитаєш вас і так смішно стає, коли тут пишуть що виїхали самі розумні .. ви навіть не уявляєте як такі як ви своїм скигленням набридли: ой я така красіва, податки платила а країна мене не оцінила..от чого ви домагаєтесь? Чесно, нам начхати як ви жили в Україні чи як ви живите зараз, ваше скиглення просто дратує
Ответ дляJave
А мене ваше не дратує, просто смішно читати таких як ви)).
Я нічого не домогаюся, висловлюю свою думку. Не варто ототожнювати себе особисто з усіма людьми)), якщо вас особисто дратує щось, може це психологічна травма?))) Випийте валерьяночки)