Прибираю щодня• 26 июня 2023

Согласно какому нормат. документу проверяют тел у детей на блокпосту под Киевом

Девочки, подскажите когда и где прописали эту процедуру? Дети 14+, я так поняла ищут какую то програмку, потому, что листают только установки на рабочем столе, в телеграм и соцсети не открыаают.
Маргарита и Мастер• 26 июня 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Ви провокаторша.
Схоже так і є.
Потребую апгрейду• 26 июня 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Удалено администрацией...
на посту треба ще й психіатрів поставити. для таких прєзрітельних.
але де взяти стільки персоналу🤪
Леди Г• 26 июня 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Удалено администрацией...
Пренебрежительно проезжайте пост не останавливаясь
Угадайс• 26 июня 2023
А чого ви напряглися авторка? Вам є шо приховувати? Чи ваша дитинка хєрньою якоюсь протизаконною мається?
автор Прибираю щодня • 26 июня 2023
Ответ дляТочноБудет
Автор, Гугл за запитом «перевірка телефонів на блокпостах»

Питання перевірки регулюється Порядком перевірки документів в осіб, огляду речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень та житла громадян при забезпеченні заходів правового режиму воєнного стану, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року № 1456.
2021 тобто в грудні знали і не сказали Бучі виїжджати :)
автор Прибираю щодня • 26 июня 2023
Ответ дляТочноБудет

Дякую
Кучерявочка• 26 июня 2023
Как мне нравятся такие борзые, резкие, пренебрежительные. С вызовом к закону с пассажирского сидения. Вот, только, один момент, как их из машины выйти просят, они сразу становятся и не резкими и не борзыми, а так просто чмом.
автор Прибираю щодня • 26 июня 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Кацапам скажи ’ні’, щоб вони відчепилися.
Удалено администрацией...
Потішаюся• 26 июня 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Удалено администрацией...
так езжай к ним, расскажи про права и обязанности. Самое место, диктатура у нее.
Жена_КотораяСтена• 26 июня 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Удалено администрацией...
да уж.....прєнєбрєжитєльно вона дивиться..
Кучерявочка• 26 июня 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Удалено администрацией...
Идите за кораблем. У нас всё ок, соответственно военному режиму в стране. Не нравится - чемодан и дальше по тексту
Потребую апгрейду• 26 июня 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Удалено администрацией...
откройся, матрешка
Nat-li• 26 июня 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Удалено администрацией...
Надеюсь вас повяжут в скором времени. Мамкина пренебрежительница.
автор Прибираю щодня • 26 июня 2023
Ответ дляКучерявочка
Коли щ машини попросять вийти, то явийжу зі зброєю
Там-тарарам• 26 июня 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Коли порушують мої права, то так
Ти какошніца? Руський мір ждеш? Твої права зараз мирно жити забрала параша... А ти упорно шукаєш ворога в Україні.
Кучерявочка• 26 июня 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Ну-ну. Вперёд, вы видать боевиков пересмотрели. Психиатр точно не лишний
Там-тарарам• 26 июня 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Дитину до 18р?
Серйозно?
Царевна_несушка• 26 июня 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Так от хотілося б почитати закон, щгідно якому вони мають такі права.
На період дії ВС можуть обмежуватися конституційні права та свободи, а також впроваджуватися тимчасові обмеження прав та інтересів юридичних осіб.

Перелік і обсяг обмежуваних прав обов’язково зазначаються в Указі президента про введення ВС.
Під час воєнного стану можуть бути впроваджені:
обмеження на пересування осіб, у тому числі й за кордон (перевірка документів, огляд речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, комендантська година, заборона на перетин кордону особам, які підпадають під загальну мобілізацію — 18–60 років);
обмеження місця перебування або проживання громадян (евакуація населення);
обмеження права на недоторканність житла (вилучення майна, військово-квартирна повинність із розквартирування військовослужбовців, розміщення евакуйованих осіб);
обмеження права на працю та підприємницьку діяльність;
обмеження права на таємницю листування і телефонних розмов та іншої кореспонденції;
обмеження на втручання в особисте і сімейне життя;
обмеження права на свободу думки і слова, діяльності ЗМІ та окремих політичних партій чи громадських організацій, проведення мирних мітингів і масових заходів;
заборона проведення виборів та референдумів;
обмеження права на освіту.
Крім того, запровадження режиму ВС допускає такі заходи як встановлення особливого режиму роботи великих підприємств; використання потужностей і трудових ресурсів підприємств для потреб оборони; примусове відчуження майна, що перебуває у приватній власності, та вилучення майна держпідприємств для потреб держави; введення трудової повинності або комендантської години тощо.
Потішаюся• 26 июня 2023
Ответ дляПрибираю щодня
шо, переводчик сломался? ну выйди, выйди с оружием
Жена_КотораяСтена• 26 июня 2023
Ответ дляТочноБудет

у автора вистачає розуму іінтелекту тільки на ’пренебрежительно смотрю на них’, пошук документів - то терра інкогніта для неї)))
автор Прибираю щодня • 26 июня 2023
Ответ дляNat-li
І вас повяжут, не хвилюйиеся
Nat-li• 26 июня 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Ахахах)
Иди домашку делай
Жена_КотораяСтена• 26 июня 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Коли порушують мої права, то так
хто і де їх порушує у даному випадку? Хоч би вже не позорилась своєю тупістю
Потребую апгрейду• 26 июня 2023
Ответ дляПрибираю щодня
с пилочкой маникюрной?

админы, откройте дурика, снимите анонимов. а то щос дотрындится матрешка
Жена_КотораяСтена• 26 июня 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Ви провокаторша.
то не провокаторша, то гірше
Кучерявочка• 26 июня 2023
В дурке выходной, санитары не дорабатывают🤣. Клиент добрался до телефона
Там-тарарам• 26 июня 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Що з дитиною на блокпосту не пройшло, вже пішла Буча в ход. Не смійте трогати ту біду.
irinka_kyiv• 26 июня 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Так їй уже і накидали документів, вони її не цікавлять )))
ДолькиКабана• 26 июня 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Ви з початку вилікуйтесь, не можна в такому стані за кермо сідати. Загроза для оточуючих.
Жена_КотораяСтена• 26 июня 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
але де взяти стільки персоналу🤪
таке ’захворювання’ дуже швиденько лікується і без психіатра, мордою до асфальту із заломленими руками і розчепіреними ногами. І так з годинку-півтори. а потім можна і поліцію викликати, щоб забрали до вияснення, щоб не валялось під ногами