Карамелька• 26 июня 2023

Торт. Ожидание - реальность

Заказала дочке торт на Д.Р
Посмотрите фото
1 что просила и 2 что получилось
Кондитер утверждает, что ее торт даже лучше...
Цена 700
Результат:
вже голосів: 1419
1041 (73.36%) Ужас ужасный
378 (26.64%) Торт получился красивый
Просто каралева• 26 июня 2023
Аж щелепу скрутило від кількості барвника. Я не скажена пп-шніца, але як в голову може прийти отаке взяти до рота? То ж якась їдюча неїстівна фігня. Диниті б таке заборонила навіть куштувати, хімія хімозна. Ну нафіга оце треба?
После шести ни-ни• 26 июня 2023
Ответ длятянитолкайка
А теперь сравниваем плохой торт кондитера и то, что автор купила взамен
Ну візуально вацак гарніше, не жахіття фіолетове. Але ж смак там жесть.
Борщик• 26 июня 2023
Ответ дляСанта Барбара
оба торта ужасные, я думала мода на вот это все уже прошла и вернулась тенденция к натуральности.
++++++
После шести ни-ни• 26 июня 2023
Ответ дляКараПузовна
Да ей торт на голову одели, отмывается! Некогда ей!
Оце треба було кондитеру цей торт, як корону одіти. Щоб не портила людям свято. Рукожопка та кондитер, це ж видно.
Бяки-козяки• 26 июня 2023
Торт складний по виконанню і впринципі не жахливий, але він зовсім інший, в тому числі і насиченість кольору більш інтенсивна. Для мене він не їстівний на вигляд.
После шести ни-ни• 26 июня 2023
Ответ дляДонька подруги
Вот именно что в шкаф. Т.е. для красоты. Чтобы просто съесть - купила бы в Рошене бисквит за 250 грн.
Я бы торт забрала, но автора не обвиняю. Кондитер, думаю, эту симпатяжку продаст кому-то другому.
Симпатяжку? ))) Це як треба гостей напоїти, щоб заставити цей шедевр з´їсти)))))
После шести ни-ни• 26 июня 2023
Ответ дляКарамелька
Я не пойму, чему вы радуетесь? Мне ПРИШЛОСЬ срочно купить взамен, а мне этот головняк совсем не нужен был
Та все ок. Дійсно, вам кондитер зробила кучу какашки фіолетової)))
Просто каралева• 26 июня 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
ВОно мені схоже наче в урну увіпхали упаковку від букета )))
Добра всем!• 26 июня 2023
Я більшість коментарів взагалі не розумію. Мене не результат вразив, він якраз ок. Мене вразило те, що хтось таки погодився вам за 700 грн такий торт відтворити. Це дуже дешево! Там роботи над тортом непочатий край. Дякуйте, що вам взагалі його зробили.
Донька подруги• 26 июня 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ой, какие вы балованные, с утонченным художественным вкусом )
Классный яркий торт ) 99% гостей получат эстетическое удовольствие.
автор Карамелька • 26 июня 2023
Ответ дляПросто каралева
А мне как гранату взорвали(((
Стаська2018• 26 июня 2023
Никогда не пойму зачем этот бред заказывать? Да- мороки с таким много, но гостям всё равно что есть

А на фото яторт не вижу- там одна заморочливая красота...
И по хорошему - там должно быть дороже
Просто каралева• 26 июня 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ще й так оце незручно себе почуваєш у гостях. Коли отаке опудало кислотне замовляють, потім півдня воно стоїть на жарі, поки з ним всі перефоткають, потім урочисто розрізають і дивляться в тарілку чи ти їсиш. Попробуй не похвалити чи не з’їсти - обідок повні штани потім. Колись оту всю хімозу вигорнула непомітно в серветку і в сумку собі сховала, то вся серветка була їдючо-зелена. Брррррр
Мавка• 26 июня 2023
Ответ дляКарамелька
В Вацаке просто торт
В Вацаке?
После шести ни-ни• 26 июня 2023
Ответ дляДонька подруги
Ну вибачайте, я така яка є. В мене вже весь офіс сміється над цим шедевром. Ще жодин не сказав, що ’нічьо так’))) У нас є айтішник Женя, він всеядний, то його аж передьорнуло. Сказав не наважиться скуштувати навіть.
Просто каралева• 26 июня 2023
Ответ дляДонька подруги
Тільки більша частина з них відчує приступ тошноти при вигляді халабуди. Просто ніхто вам в очі це не скаже, бо не гоже псувати настрій іменинниці.
Угадайс• 26 июня 2023
а где торт?
mymoly• 26 июня 2023
Ответ дляПросто каралева
Так вони ж декор все одно їсти не будуть? Чи будуть
AmazingLady• 26 июня 2023
Ответ дляКарма хамелеона
700 гривен это с каком селе? Ой, автор. Толсто
Да не смешите с тем селом. Даже в разных концах Киева цены разные
Попельшка• 26 июня 2023
Ответ дляКарамелька
Там под этим всем торт 2 кг
и вы реально заплатили за 2 кг 700 грн? честно, очень дешево, хоть торт и непохож, но тоже видно, что старалась она
Бавовнятий Пупс• 26 июня 2023
Ответ дляСанта Барбара
первый торт что вот то такое прозрачное и скомканное, то целофановый пакет?
Похоже на рисовую бумагу
После шести ни-ни• 26 июня 2023
Ответ дляУгадайс
а где торт?
Я так зрозуміла був би і торт знизу, а ці фіолетові руїни, як прикраса зверху. Ой, не можу. Яка смілива кондитерка. З її смаком тільки торти робити))))
Просто каралева• 26 июня 2023
Ответ дляmymoly
Воно з декором не ріжеться, зазвичай крупні фігурки знімають, а обвитий мастікою торт нарізають, тобто хімоза таки в тарілку потрапляє. Є варіант її виделкою зняти і їсти тільки серединку, але апетит вже зіпсований, наче ото якийсь недоїдок споживаєш.
Бавовнятий Пупс• 26 июня 2023
А какой вес ? Интересен разрез. Декор конеш съедобный,но его обычно снимают перед употреблением
AmazingLady• 26 июня 2023
Ответ дляМона_Лиса
Так у автора он и так 2 кг 😳😳😳. Я за 700 грн 6 кексиков заказывала.
Ну вас развели с вашими кексиками. Пока будут лошуи, будут такие расценках
Рятівник Малібу• 26 июня 2023
Если бы у меня заказали такой исходник, я бы тоже впарила то, что в итоге получилось. Клиент любит заморочливо, дорага-богата, ну и вот...
Умничка-помощничка• 26 июня 2023
Ответ дляТоска в носках
Да понятно, что просто торт вам лучше, чем заказной, потому что денег жалко стало.
Жаль у нас нет баз для таких как вы, чтобы вносить в черные списки. Или предоплату брать.
вам реально нравится єтот торт?
Метелики на душі• 26 июня 2023
На втором фото эти ’орхидейки’ мне , как женская ..... , кхм , ну вы поняли )))))
Мона_Лиса• 26 июня 2023
Ответ дляДобра всем!
Такий торт як на першому фото буде біля 1800 кг. Ну аж ніяк не 700 грн за 2 кг.
Автор, я вас розумію, ви отримали не те, що хотіли, але ж, камон, ну невже ви думали, що за такі кошти ви отримаєте ідеальну копію.
Це як деякі продавці сорочки по 500 грн продають і пишуть натуральний шовк, іноді ж треба і аналізувати вміти
После шести ни-ни• 26 июня 2023
Ответ дляМавка
В Вацаке?
Вам оце жахіття фіолетове не смішніше?)))