Весотехник• 26 июня 2023

Не нагнетаю, НО

Из достоверных источников знаю, что нужно срочно закупиться водой и продуктами на неделю. Таки устроят нам.😫😫😫
oksana_kseniya• 26 июня 2023
Автора в студію!!!
Адміни, в таких темах потрібно розкривати автора...
А то зробила висер і у кущі.
Йцфыяч• 26 июня 2023
Ответ дляТатьяна-57fb
девушки читайте или хотя бы слушайте не пи .....дунов . а того кто разбирается что сейчас будет если взорвут ,как Чернобыль не будет а намного меньше зона поражения там 6 реакторов работает только один наполовину , облако пойдет не понятно куда кацапов сразу успокоят ракетами , это было сказано уже 100 раз , они достали всех уже и всем показали всем свою жопу голую получат по полной
Нічого вони не получать… нажаль
Mirrra• 26 июня 2023
Ответ дляSeehund
Смех смехом, а в Мариуполе многим привычка делать запасы позволила не голодать.
И вода, набранная в ванну, спасала. Правда, она замерзла, когда окна выбило, но то уже мелочи))
Марина310385• 26 июня 2023
Ответ дляIanxMickey
Автор, информация от Гарри? Если нет, то не верю.
У меня свекровь работает в Полиции - главное управлении.
Новости в двух словах говорит не очень, каждый день совещания. Готовятся... не знаю сама уже что думать. Она у нас такая хладнокровная женщина, но сегодня мне выдала, что-бы запаслась водой и продуктами на неделю.
Я не нагнетаю, это дело каждого. Сама не хочу верить в этот бред.
_Анна_83• 26 июня 2023
Ответ дляМарина310385
Город?
Trusiki_dla vseh• 26 июня 2023
Я купила одну пачку гречки в АТБ на початку війни, пару місяців назад відкрила, а вона перетворилась на плісняву пилюку, оце так хтось зробив запаси. Всі інші продукти були в гарному стані, але їх купувала в Фоззі (Дніпро). Я думаю, що мінімальний запас треба мати, вже як не втік, то треба думати, як вижити. В мене у будинку в проточному баку є 150 літрів питної води, і трохи бутильованої, думаю ще купити корм для кота і собаки.
Snow bunny• 26 июня 2023
Ответ дляКузякин
Смеются или боты или кто вообще напуганный и войну только по телевизору видел.
Смеются как раз с ботов, которые ’я не нагнетаю, НО...’ и свалила в туман, а дальше уже свои истерички пошли тему развивать. Лично я не смеюсь. Запасы, да, надо делать, выезжать тем кто близко к ЗАЭС, кто не близко, но нервничает - тоже выезжать. Но по 10 тем в день с истерикой ничего не решат.
Марина310385• 26 июня 2023
Ответ для_Анна_83
Город?
Если главное управление, то это Киев же.
_Анна_83• 26 июня 2023
Ответ дляМарина310385
Главное управление полиции есть в каждой области
БеллаДонна2014• 26 июня 2023
Ответ дляМарина310385
Ага, были одни, им друг из полиции показал смс, что в Запорожье завтра зайдут, те выехали сразу. Уже 1.5 года идут.
БеллаДонна2014• 26 июня 2023
Ответ дляМарина310385
А у меня в Запорожье работает знакомый начальником. И не говорит делать запасы
Марина310385• 26 июня 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Я не буду ничего доказывать. Да будут ваши слова - правдой, что это просто нагнетания. Но и в войну не верили многие , про ГЭС с утра писали здесь , что фейк. Сегодня Клименко выступ уже. А это Вам не какой-то друг из полиции, а главный Нац.полиции
БеллаДонна2014• 26 июня 2023
Ответ дляМарина310385
Так почему же тогда не идёт эвакуация? Почему ничего нет? Я из Запорожья. И у нас тихо по этому поводу.
БеллаДонна2014• 26 июня 2023
Ответ дляМарина310385
Может быть все, что угодно. Но...так много ВСЕ ’говорят’, кум, брат, сват, свекровь. Буданов и Резников тоже говорили...в итоге что? В итоге все билеты распроданы, поп-корн закупили, а кино отменили.
БеллаДонна2014• 26 июня 2023
Сейчас снова гречка по 100 будет
БеллаДонна2014• 26 июня 2023
Выдыхайте
Він повідомив, що у разі можливої аварії евакуацію будуть у радіусі 50-кілометрової зони довкола Запорізької АЕС. Окрім цього, місцева влада розглядає варіант прийому людей з окупованих територій, якщо така необхідність буде.

’Долинська, Біленьківська громади, а також Хортицький і Дніпровський райони Запоріжжя підлягатимуть евакуації згідно з постановою Кабміну. Але радіус забруднення не буде таким, як в Чорнобилі. Головне витримати 2 години в приміщенні. Вже є пункти евакуації, є необхідні домовленості із залізницею, а також з приватними перевізниками’, — розповів Юрій Малашко.

За його словами, всього у разі аварії очікується евакуація 138 тисяч осіб. Він зазначив, що вже є маршрути й пункти, де буде розселено людей. Також Юрій Малашко заявив, що після евакуації та певного часу, який знадобиться для розпаду радіації, мешканці, яких вивезуть, зможуть повернутися додому.
Prodavec-b0a2• 26 июня 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Выдыхайте

А СК нужно времени, чтоб радиация распалась??
Victoria M.• 26 июня 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Мне такой нравится. Только в масле.
Спасибо💐
БеллаДонна2014• 26 июня 2023
Ответ дляProdavec-b0a2
Я не знаю. Если так серьёзно, то ПОЧЕМУ они пишут всего лишь про 2 района?! А остальные?
ОленаЯ• 26 июня 2023
Ответ дляMellisa
кто должен принять за вас это решение? на кого вы хотите переложить ответственность?
Если совета хотите - то я во время войны вообще бы ребенка от себя не отпускала бы далеко.
Так і робила до теперішнього часу, а тут всі на мене накинулися, що не даю дитині свободи і він сам плакав, просився залишитися, я їхала і плакала, бо за 6 років з ним ніколи не розлучалася.
S-lana• 26 июня 2023
Олексій Толкачов
8 июнь в 23:41 ·
По ситуації на Запорізькій АЕС. Можу всіх заспокоїти. Другого Чорнобиля не буде і бути не може. Ось чому.
Це було давно. Я тоді був головою громадської ради Державної інспекції ядерного регулювання. І на засіданнях колегії ми розглядали і слухали результати стрес-тестів на українських АЕС.
Нагадаю історію. Після катастрофи на АЕС Фукушіма в Японії, країни ЄС вирішили провести ’стрес-тести’, щоб переконатися, що аналогічна біда на АЕС Європи не трапиться. Україна також приєдналася до цього процесу.
30 грудня 2011 року Державна інспекція ядерного регулювання опублікувала результати стрес-тестів. За їх результатами на українських АЕС були запроваджені технологічні рішення, які виключають можливість повторення аварії на АЕС Фукушіма. Зокрема, були створені системи перетворення водню, щоб виключити можливість вибуху реактора навіть за умови втрати електропостачання, втрати рідини охолоджувача, землетрусу і інших несприятливих обставин.
Отож кажу.
Ніякого вибуху реакторів на Запорізькій АЕС не може бути.
Коли нас лякають Чорнобилем, то забувають сказати про принципову відмінність реакторів на Запорізькій АЕС (ВВЕР-1000, проект В-320) від чорнобильських реакторів РБМК-1000.
По-перше, всі реактори ВВЕР-1000 сховані у герметичний конфаймент - оболонку з півтораметрового напруженого залізобетону, яка має витримати як зовнішнє падіння легкого літака, так і внутрішній вибух, аварію і викид радіоактивних матеріалів.
На Чорнобильській АЕС такого конфайменту не було. До речі, його немає і на Ленінградській, Курській та Смоленській АЕС, де досі експлуатують чорнобильські ректори РБМК. Не варто там необачно курити.
Отож, реактор закритий в герметичній оболонці, за яку нічого не вийде, хіба що орки почнуть планомірно бомбардувати конфаймент декількома надпотужними бомбами. Та навіть після цього ще треба зруйнувати корпус реактора...
По-друге, на ЗАЕС, в реакторах ВВЕР-1000, лише 66 тонн урану в кожному реакторі. В чорнобильських реакторах РБМК було значно більше - 192 тонни.
По-третє, реактори на Запорізькій АЕС - докритичні, на відміну від Чорнобильскої АЕС, де були надкритичні. Це означає, що в реакторі не може статися самовільний розгон потужності, як це було на ЧАЕС.
Якщо реактор ВВЕР-1000 залишити без нагляду, то він самовільно заглохне. На ЧАЕС було навпаки.
Максимум, до чого може призвести катастрофа на Запорізькій АЕС - це розплавлення активної зони і незворотнє руйнування самого реактора в середині конфайменту. В такому разі ми не зможемо відновити роботу ЗАЕС, адже реактор ремонту не підлягає.
Всі прогнози, за якими Україну і Європу накриває хмара радіоактивного забруднення після аварії на ЗАЕС - це маячня для жовтої преси.
Перший радіоктивний контур теплоносія теж знаходиться в середині конфайменту. Якщо відбудеться витік, то це буде внутрішня аварія на ЗАЕС, але не катастрофа національного масштабу.
Потенційною загрозою на майданчику ЗАЕС є сховище відпрацьованого ядерного палива. Це близько 100 дуже міцних залізо-бетонних контейнерів, що стоять під відкритим небом. Вони дуже надійні, але не передбачені на випадок цілеспрямованого бомбардування.
Але навіть в такому разі, при підриві може статися розгерметизація декількох контейнерів зі ста наявних, але ніяк не всіх одразу.
Масштабна біда може статися хіба що у випадку удару по ЗАЕС тактичною ядерною зброєю.
Але це буде вже зовсім інша історія.
Руйнування дамби Каховської ГЕС вже наробило поки що значно більшої шкоди, ніж будь-яка потенційно можлива аварія на ЗАЕС.
Так що поки що можете спати спокійно.
Якщо взагалі можете.
БеллаДонна2014• 26 июня 2023
Ответ дляProdavec-b0a2
То 2 часа посидеть, то сутки. Как-то НЕ СЕРЬЕЗНО идёт подготовка. Не понятно ничего.
S-lana• 26 июня 2023
Ответ дляОленаЯ
Зачем вы перекладываете ответственность на других ? Мало ли что вам кто что написал, тем более на форуме.Тут под анонимом и не такое напишут .Сами принимайте решение, как минимум - советуйтесь с родными
Кузякин• 26 июня 2023
Ответ дляSnow bunny
Согласна. Я бы вообще одну общую тему создала и за создание новых - банила.
ОленаЯ• 26 июня 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Сейчас снова гречка по 100 будет
Не буде, в людей більше запасів на рукпх ніж на складах в постачальникіа і супермаркетів. Смішно, їмо гречку минулорічну по 70 грн, а зараз по 35
Tekila_• 26 июня 2023
Ответ дляS-lana
Олексій Толкачов
8 июнь в 23:41 ·
Отож кажу.
Але це буде вже зовсім інша історія.
Так що поки що можете спати спокійно.
Якщо взагалі можете.
А каким образом эвакуировать если они говорят, что неделю нельзя выходить на улицу и сделать запасы воды и еды?
Isa Dora• 26 июня 2023
Дамы вы хоть аналитиков послушайте.

Чернобыля повторения не будет, на ЗАЭС просто абсолютно другая конструкция!

Автора выберите актуально для 30 км зоны. Точка
БеллаДонна2014• 26 июня 2023
Ответ дляОленаЯ
Вот к чему приводит паника
ebbi• 26 июня 2023
Ответ дляSnow bunny
+100.На неделю достаточно,потом по ситуации -или остаешься,или уезжаешь.А не так,что потом забитый холодильник в мусорку высыпал.Толку по 100 тем в день создавать и в панику впадать-потом когда нужно ты уже нормально соображать не можешь
il-mari• 26 июня 2023
Ответ дляМарина310385
а город какой?