Весотехник• 26 июня 2023
Не нагнетаю, НО
Из достоверных источников знаю, что нужно срочно закупиться водой и продуктами на неделю. Таки устроят нам.😫😫😫
Ольга-f5e3• 26 июня 2023
Ответ дляМарина310385
У меня свекровь работает в Полиции - главное управлении.
Новости в двух словах говорит не очень, каждый день совещания. Готовятся... не знаю сама уже что думать. Она у нас такая хладнокровная женщина, но сегодня мне выдала, что-бы запаслась водой и продуктами на неделю.
Я не нагнетаю, это дело каждого. Сама не хочу верить в этот бред.
Город?
Ольга-f5e3• 26 июня 2023
Ответ дляМарина310385
Если главное управление, то это Киев же.
Главки не только в Киеве если шо
Ольга-f5e3• 26 июня 2023
Ответ дляспейси
Догадываюсь об источнике.Все тарологи ,как один,подтвержают удар и утечку радиации.(
Не все
Ответ дляksunuyabelaya
А чого усі сміються????
Вже в усіх каналах написали
І відеозвернення були о можливому теракті на ЗАЕС !!!
Перші дні взагалі не можна виходити на вулицю
Тому потрібно щоб у домі було все необхідне на тиждень
Вікна заклеїти скотчем
Радіаційний пил щоб не попадав у житло
Не розумію чому стільки сміху
Наші хлопці ідуть уперед
А кацапи будуть тікати і можуть зробити аварію
Тому що там на управлінні міни
Вже в усіх каналах написали
Вікна заклеїти скотчем
Радіаційний пил щоб не попадав у житло
Не розумію чому стільки сміху
Наші хлопці ідуть уперед
Тому що там на управлінні міни
Та не смішно нікому. Всі все розуміють. Задовбали ці 20 тем в топі. Наче авториці не хочуть бачити, що вже є така.
І питання: а до Львова дістане? А до Києва?
Тупо ж.
Хто це може знати?
Просто паніку розводять.
Щоб зараз всі знову за гречкою побігли і термінали спустошили.
А 90% це всим не знадобиться.
А тому, кому знадобиться, не дістанеться, бо вигребли.
Тупо ж.
Хто це може знати?
Просто паніку розводять.
А 90% це всим не знадобиться.
БеллаДонна2014• 26 июня 2023
Ответ дляfelin
Чоловік працює у Міжнародній організації. Сьогодні теж були екстрені мітинги, у всіх повна готовність... Чому така загроза, бо саме зараз вітер циркулює більшою частиною лише в Україні.
А в чем готовность? Когда эвакуировали херсонцев после подрыва, готовы были волонтёры. Но они всегда готовы. Вот вчера Михаил Пурышев рассказывал, как с Алешек он с волонтёрами эвакуировал людей с оккуп.территории. Вывез 20 человек. Лодок не было. Покупали сами, денег заняли. А наша власть готова была? Нет! Он-единственный!!! Когда орки пришли в Зап.обл и оккупировали её. Кто вывозил? Волонтёры. Поэтому, я очень сомневаюсь, что готовы наши власти.
Ответ дляБеллаДонна2014
Так чоловік у волонтерській організації, вони майже завжди готові, тому говорю лише за них.
Ответ дляБеллаДонна2014
Влада у нас як завжди бідкається і розводить руками...
Клементина• 26 июня 2023
Ответ дляS-lana
Олексій Толкачов
8 июнь в 23:41 ·
По ситуації на Запорізькій АЕС. Можу всіх заспокоїти. Другого Чорнобиля не буде і бути не може. Ось чому.
Це було давно. Я тоді був головою громадської ради Державної інспекції ядерного регулювання. І на засіданнях колегії ми розглядали і слухали результати стрес-тестів на українських АЕС.
Нагадаю історію. Після катастрофи на АЕС Фукушіма в Японії, країни ЄС вирішили провести ’стрес-тести’, щоб переконатися, що аналогічна біда на АЕС Європи не трапиться. Україна також приєдналася до цього процесу.
30 грудня 2011 року Державна інспекція ядерного регулювання опублікувала результати стрес-тестів. За їх результатами на українських АЕС були запроваджені технологічні рішення, які виключають можливість повторення аварії на АЕС Фукушіма. Зокрема, були створені системи перетворення водню, щоб виключити можливість вибуху реактора навіть за умови втрати електропостачання, втрати рідини охолоджувача, землетрусу і інших несприятливих обставин.
Отож кажу.
Ніякого вибуху реакторів на Запорізькій АЕС не може бути.
Коли нас лякають Чорнобилем, то забувають сказати про принципову відмінність реакторів на Запорізькій АЕС (ВВЕР-1000, проект В-320) від чорнобильських реакторів РБМК-1000.
По-перше, всі реактори ВВЕР-1000 сховані у герметичний конфаймент - оболонку з півтораметрового напруженого залізобетону, яка має витримати як зовнішнє падіння легкого літака, так і внутрішній вибух, аварію і викид радіоактивних матеріалів.
На Чорнобильській АЕС такого конфайменту не було. До речі, його немає і на Ленінградській, Курській та Смоленській АЕС, де досі експлуатують чорнобильські ректори РБМК. Не варто там необачно курити.
Отож, реактор закритий в герметичній оболонці, за яку нічого не вийде, хіба що орки почнуть планомірно бомбардувати конфаймент декількома надпотужними бомбами. Та навіть після цього ще треба зруйнувати корпус реактора...
По-друге, на ЗАЕС, в реакторах ВВЕР-1000, лише 66 тонн урану в кожному реакторі. В чорнобильських реакторах РБМК було значно більше - 192 тонни.
По-третє, реактори на Запорізькій АЕС - докритичні, на відміну від Чорнобильскої АЕС, де були надкритичні. Це означає, що в реакторі не може статися самовільний розгон потужності, як це було на ЧАЕС.
Якщо реактор ВВЕР-1000 залишити без нагляду, то він самовільно заглохне. На ЧАЕС було навпаки.
Максимум, до чого може призвести катастрофа на Запорізькій АЕС - це розплавлення активної зони і незворотнє руйнування самого реактора в середині конфайменту. В такому разі ми не зможемо відновити роботу ЗАЕС, адже реактор ремонту не підлягає.
Всі прогнози, за якими Україну і Європу накриває хмара радіоактивного забруднення після аварії на ЗАЕС - це маячня для жовтої преси.
Перший радіоктивний контур теплоносія теж знаходиться в середині конфайменту. Якщо відбудеться витік, то це буде внутрішня аварія на ЗАЕС, але не катастрофа національного масштабу.
Потенційною загрозою на майданчику ЗАЕС є сховище відпрацьованого ядерного палива. Це близько 100 дуже міцних залізо-бетонних контейнерів, що стоять під відкритим небом. Вони дуже надійні, але не передбачені на випадок цілеспрямованого бомбардування.
Але навіть в такому разі, при підриві може статися розгерметизація декількох контейнерів зі ста наявних, але ніяк не всіх одразу.
Масштабна біда може статися хіба що у випадку удару по ЗАЕС тактичною ядерною зброєю.
Але це буде вже зовсім інша історія.
Руйнування дамби Каховської ГЕС вже наробило поки що значно більшої шкоди, ніж будь-яка потенційно можлива аварія на ЗАЕС.
Так що поки що можете спати спокійно.
Якщо взагалі можете.
8 июнь в 23:41 ·
Отож кажу.
Але це буде вже зовсім інша історія.
Так що поки що можете спати спокійно.
Якщо взагалі можете.
А головний конструктор Чорнобильської АЕС вважав, що його ректор самий безпечний із всіх, що тільки можуть бути. І він просто не може вибухнути
А він вибухнув
І Фукусіма до певного часу вважалась дуже безпечною
Всі станції вважались безпечними, поки там не трапилось аваріі: збіг обставин, які навіть, передбачити ніхто не міг.
А він вибухнув
Ответ дляБеллаДонна2014
После подрыва за людьми на оккупированную территорию в Херсонской области ездили именно спасатели, мчсники, спецподразделения. Может кто-то втихаря туда пробирался, но официально в первые недели туда не пропускали. Постоянно там обстреливали их, и сдавали зачастую там местные
БеллаДонна2014• 26 июня 2023
Ответ дляfelin
Да. Они только 2 района эвакуируют. Смешно, но плакать хочется
Ответ дляТатьяна-57fb
девушки читайте или хотя бы слушайте не пи .....дунов . а того кто разбирается что сейчас будет если взорвут ,как Чернобыль не будет а намного меньше зона поражения там 6 реакторов работает только один наполовину , облако пойдет не понятно куда кацапов сразу успокоят ракетами , это было сказано уже 100 раз , они достали всех уже и всем показали всем свою жопу голую получат по полной
Нам что от этого легче?
Ответ дляIsa Dora
Вы вже виїхали з України?
Переїхали на Західну. Якщо вітер сьогодні зміниться, то обов´язково включу парасольку і як Мері Попінс, полечу з попутними вітрами далі у Європу😉.
Жартую, сказали, що не так все страшно. Страшно тільки для Запорізької області і перші 1,5- 2 суток поки вітер це носитиме.
БеллаДонна2014• 26 июня 2023
Ответ дляannac
Андрей Боксёр. Михаил Пуришев. ЛЮДИ С ОГРОМНЫМ СЕРДЦЕМ. Вывозили людей из Алешек, которые находились в оккупации, придумав план, как это сделать.
Ответ дляБеллаДонна2014
Я не спорю. Я говорю к тому, что не только волонтеры делали. Говорю, как было после подрыва ГЭС. Муж был как раз там, гражданских туда не пускали. Ездили на лодках спецдразлеоения. Некоторые местные садились к ним в лодки, а некоторые - мы на Крым. Наши говорили, что приедут следующей ходкой через такое то время, а любители русского мира их сдавали и после этого обстреливали.
Я вже не знаю, що думати. Ніби ніколи не була істеричкою, але мала передчуття, перед початком війни, що вона буде. Ще десь за місяць до війни говорила з сестрою, що будем робити і чим треба запастися про всяк випадок. Чоловіки наші сміялися з нас. І от зараз, коли всі говорять про ЗАЕС, в мені знов здається, що це станеться
, я ці думки відганяю від себе як можу. Та дзвонить щойно сестра, її чоловік на передку, вийшов на зв´язок і просив запастись водою, їдою, скотчем і бути готовими сидіти кілька днів вдома. Каже, що ситуація критична, все може бути. Блін, перший раз пишу тут таке, але може запастись водою це не щось таке надзвичайне, на всяк випадок хай буде. Хоча краще хай все буде добре, не треба нам ще такої трагедії, і так ріки сліз пролили
Wendy Rhoades• 26 июня 2023
Ответ дляfelin
Карта вітрів
Вразливі більше всього діти, тому скоріш за все їм треба буде випити йод одноразово!, а так дома посидіти 1,5- 2 доби. Або виїхати завчасно на захід.
не треба нікому пити йод у випадку аварії на ЗАЄС, в інших випадках треба.
Ответ дляMussja
Мне тоже брат позвонил и сказал,что риски есть. Не понимаю почему люди так психуют из-за просьбы купить воды и еды на неделю. Это не так и дорого
Wendy Rhoades• 26 июня 2023
Ответ дляThatsme
А щодо йоду: калію йодид, що міститься в йодомарині і йосені - то не той калію йодид чи той? Зійде? На одному сайті пишуть - так, на іншому - ні. Хз. Мені вже за 40, я не питиму в будь-якому випадку, але цікаво
той) просто треба буде випити приблизно 600 таблеток йодомарина)
Wendy Rhoades• 26 июня 2023
Ответ дляМимо_шла
та ще з тотального блекауту не доїли запаси)
Wendy Rhoades• 26 июня 2023
Ответ дляМимо_шла
А зачем вы столько покупали?)
я вообще не покупала)
у меня запасов еды нет, но воды в бутылях как набрала еще зимой, так и стоит на балконе. Хотела вылить, но решила оставить.
Теперь не буду выливать)