Мальчижка• 26 июня 2023

В цьому році відправляєте своїх підлітків в табори? І куди з Києва

Дякую
LentochkaV• 26 июня 2023
Не хоче, клас їде в Карпати, може вмовимо

неДоЖиру• 26 июня 2023
Не хоче нікуди
Є хатинка на Десні , там буде
Повелитель бітка• 26 июня 2023
Мій теж нікуди не хоче
Швидкоруч• 26 июня 2023
Нікуди,дома
автор Мальчижка • 26 июня 2023
Ответ длянеДоЖиру
Не хоче нікуди
Є хатинка на Десні , там буде
Ваша хатинка чи знімаєте?
неДоЖиру• 26 июня 2023
Ответ дляМальчижка
Ваша хатинка чи знімаєте?
Пра пра діда ще 1900 року
Але 50 соток двір без сусідів і Десна поле
Люблю пиво• 26 июня 2023
Ответ длянеДоЖиру
Пра пра діда ще 1900 року
Ідеально
Теж мрію про таку хатинку, дорого у Вас там прості будиночки коштують?

Тоскующая• 26 июня 2023
Поїде до бабусі в Чернівецьку обл
Замороженная селедка• 26 июня 2023
Приїхав із Болгарії щойно з спорт.секцією
автор Мальчижка • 26 июня 2023
Ответ длянеДоЖиру
Пра пра діда ще 1900 року
Класс
allochka83• 26 июня 2023
Мій хоче, але немає місць уже саме в підліткові табори. Можливо тут порекомендують
автор Мальчижка • 26 июня 2023
Ой не знаю сидить в телефоні ((( мене серце кровʼю обливається нічого не хоче. Одні скандали…. 13 років сидить вдома
неДоЖиру• 26 июня 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Ідеально
Не дорого
Це по трасі за троєщиною 40 км
перед Остром село , поруч Беремицьке заповідник
Треба питати
неДоЖиру• 26 июня 2023
Ответ дляМальчижка
Відправте на дитячу залізницю працьвати в Сирецький парк
Літо буде при ділі
Там цікаво
Конотопська відьма• 26 июня 2023
Дочка едет в палаточній лагерь (Киевская область) от Христианской церкви.
Ні грама• 26 июня 2023
дочке 12, едет в эко-лагерь с тренерами-психологами, он гаджет-фри
автор Мальчижка • 26 июня 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Я чогось Київську область боюсь ( все ж таки в Карпатах безпечніше
автор Мальчижка • 26 июня 2023
Ответ дляНі грама
Як назва?
Конотопська відьма• 26 июня 2023
Ответ дляМальчижка
Там нормально.

Ні грама• 26 июня 2023
Ответ дляМальчижка
Як назва?
Ирис, это в Черкасской области, под Черкассами
Карамелька• 26 июня 2023
В Карпати, м. Долина
Карамелька• 26 июня 2023
Ответ дляНі грама
Як називається, розкажуть подробиці
АлександраА• 26 июня 2023
Не підліток. 10 років. Їздив на 10 днів на Закарпаття. Телефони там заборонили. Проте були гори, водоспади, тропа Довбуша, чани, сауна, шашлик, картопля і хліб на вогнищі.
Це від секції, де малий тренується, вони кудись регулярно їздять.
БлинчикБезСметанки• 26 июня 2023
Ответ дляАлександраА
це табір? як називається? чи це тільки для спортсменів?
Ні грама• 26 июня 2023
Ответ дляКарамелька
Як називається, розкажуть подробиці
Ирис, сайт https://www.iris.ua
Очень маленький лагерь, детей на 40. Домашний, с обязательным рабочим часом (от уборки комнат до кормления кроликов и т.д.) и без гаджетов (телефон выдают один раз, на звонок родителям в родительский день). Смена 12 дней. Тренера - психологи и психотерапевт. Лагерь направлен на правильную работу ребенка в коллективе, развитие софт скиллов, работу с детской самооценкой и развитие самостоятельности. Основа - очень много игр. Дети от 7 до 16 лет обычно.
добавлю еще, что все знакомые дети кто там побывал, хотят еще. Хотя, казалось бы, лагерь не из крутых тусовочных.
Карамелька• 26 июня 2023
Ответ дляНі грама
Ирис, сайт https://www.iris.ua
Дякую, зберегла. А яка ціна?
Стебель березы• 26 июня 2023
Строкати Еноти - супер-лагерь
АлександраА• 26 июня 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Це не стаціонарний табір, як такий. Це тренер збирає групу вихованців, і їдуть.
Малий в мене був вперше. Тому ми обрали табір з найлегшими маршрутами.
Але, так, це спортивне. Бо найлегший табір включав в себе тривалі сходження, переходи річок (вброд під дощем) і просто гірських походи майже на весь день.
Ні грама• 26 июня 2023
Ответ дляКарамелька
Дякую, зберегла. А яка ціна?
9500 в этом году
Карамелька• 26 июня 2023
Ответ дляНі грама
9500 в этом году
О. Норм. А є організована доставка дітей туда? Чи самим доїжджати?