40ка• 27 июня 2023

Що не так з уроками праці?

Уроки праці ділять за гендерною ознакою. Чому?
А дівчаткам точно не треба вміти/знати нічого з того, що традиційно називають чоловічою роботою?
А хлопчикам точно не треба знати нічого, з того, що називають жіночою?
Ну за хлопчиків я спокійна, у кожного в житті знайдеться дурочка, пардон, справжня жінка, яка йому і їсти наварить, і гудзик пришиє, а може взагалі, пошиє щось. Ну повний фарш і побутове обсуговування.
А у кожної дівчинки в житті буде поруч чоловік, який і ремонт дрібний вчасно зробить, і за технікою подивиться і взагалі?
Ну якщо дівчинці пощастить, то так
Чувиха• 27 июня 2023
💯👍🏼, ви підняли правильну тему, але вас зараз тут скоріше за все осудять, тут багато людей з стереотипами

Scarlet-flower• 27 июня 2023
Також підтримую, хлопців та дівчат разом навчати. Але програму варто вдосконалити та осучаснити і адаптувати.
автор 40ка • 27 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Я критику сприйму як комплімент
Pink Swan• 27 июня 2023
Коли я вшилася, в нашій школі був експеримент: півроку усі разом класом ходили на дівчачі ’труди’, а пів на хлопчачі. Можу точно сказати, що це бред. Нема чого дівчатам робити з лобзіком, або з металообробним станком. Хлопцям, яких примусили в´язати серветки крючком, теж це не знадобилося. Так що, з уроками праці точно все добре 😉
annac• 27 июня 2023
Та там такую ерунду учат, что и без гендерного тразделения оно не нужно
kosmosgo• 27 июня 2023
У нас в школе это урок технологии и дети там все вместе схемки рисуют. Рецепты пишут, иногда поделки делают патриотичные в поддержку.
Так что руками они теперь одинаково ничего не умеют. Дома надо учить.
Tipo_ya• 27 июня 2023
Зараз ніхто нікому нічого не винен. Здебільшого як дівчата припинили готувати, так і хлопці припинили ремонтувати. А навіщо , бо зараз є служби які все це виконують. Так вважає більшість молодого покоління. Та вже й уроки праці не ті....
Feel good• 27 июня 2023
Скажу більше.Ці труди треба взагалі забрати.

Воно нафіг не треба в життіі - якими швами вишивати і зшивати вироби.
lenakarp• 27 июня 2023
У нас в школе капец, дети 6 клас , мальчики и девочки шьют((
Видео трудовка для мальчиков нет

чир• 27 июня 2023
У нас мальчики крестиком учились вышивать, потом бисером. Практически год шло это вышивание. Потом браслетики плели, шарфики вязали.
автор 40ка • 27 июня 2023
Ответ дляPink Swan
У вас взагалі якийсь приклад,..
Серветки і лобзік нікому не потрібні
Tammy21• 27 июня 2023
Що не так з уроками праці?
Приблизно все. Я взагалі не вважаю, що вони повинні бути обов´язковими десь класа з 6-ого. Знаю декількох чудових хлопців, які надзвичайно добре в´яжуть, вишивають, та дівчат, які можуть зібрати та сколотити, що завгодно, ну і багатенько тих, хто не вміє нічого з вищеназваного та не страждає від цього)))
BigSize_• 27 июня 2023
А с какого класса разделяют?
Элли Иванова• 27 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Вам не хватило в жизни умения сколачивать табуретки? А ваш муж чувствует себя обделённым образованием без вязания спицами?
автор 40ка • 27 июня 2023
Ответ длячир
Згідна, мало потрібне.
Але дрібну моторику розвинули
Я не про те, що ніби-то якісь предмети зайві
Pink Swan• 27 июня 2023
Ответ для40ка
У вас взагалі якийсь приклад,..
Серветки і лобзік нікому не потрібні
В точку - нікому! Але така програма і поділ на хлопців та дівчат тут ні до чого. Не вчать шити, готувати страви, лагодити прилади. Уроки праці - це суцільні поробки і до життєвих навичок не мають жодного стосунку. Ну а поробки краще робити все ж з гендерним поділом)
автор 40ка • 27 июня 2023
Ответ дляFeel good

Не кажіть за всіх.
Є діти, яким подобається вчитися і у них є право на освіту
А то з вашими ідеями діти взагалі будуть в попу надуті
маринель-наумка• 27 июня 2023
Я б взагалі їх прибрала . Нічого корисного . Хлопці на тих трудах майже нічого не роблять. Для мене труди - це каторга була. Ненавиджу шити , кроїти , вишивати. В´язати мене мама навчила. Готувати люблю і вмію , але також мама або сама . Чоловік і без трудів готує краще за мене.
автор 40ка • 27 июня 2023
Ответ дляPink Swan
Все одно дитина розвивається.
В цьому і суть.
У нас була в школі тема вишивання, мене не пройняло, але я все одно рада, що в дитинстві у мене був такий досвід

Yuko4a• 27 июня 2023
Наче б то і треба щось вміти руками, але чи в сучасному світі...
За мене мама в’язала, шила і вишивала на урок.
Це не завадило мені пізніше зшити собі спідницю, в’язати светри.
Зараз я навіть дирку не зашию - викидаю.
Zelenkа• 27 июня 2023
До цих пір чекаю, коли мені знадобиться уміння вишивати вузликами рококо і випалювати на дощечці чебурашку)
автор 40ка • 27 июня 2023
Ответ длямаринель-наумка
Тобто ви так би легко порушили право дітей на освіту?
Я от вчилася в школі, було трудове навчання, теж зараз не шию, але вдячна, що в школі дали уявлення
Україна понад усе• 27 июня 2023
Ненавиджу цей урок, займає купу часу робити те, що нікому не потрібно, особливо для дівчаток.
Pink Swan• 27 июня 2023
Ответ для40ка
Все одно дитина розвивається.
В цьому і суть.
Хлопці з вашого класу теж би зраділи такому досвіду? 🤭
Ежеви4ка• 27 июня 2023
С трудами не так то, что они вообще ещё существуют в наших школах. У дочки, слава богу, трудов не было с 5 класса, ни с разделением по полам, ни без. Я думала их нигде уже нет
Україна понад усе• 27 июня 2023
Ответ для40ка
А вдома мама не могла навчити?
Zelenkа• 27 июня 2023
Ответ дляУкраїна понад усе
І мами з бабусями вʼяжуть, вишивають і плетуть нікому не потрібні поробки.
Ежеви4ка• 27 июня 2023
Ответ для40ка
А мама вам это представление дать не могла?
автор 40ка • 27 июня 2023
Ответ дляPink Swan
Школа для того, щоб розвинути дитину, а інше то вже вроджені здібності
golublexa3• 27 июня 2023
Вчилась при совке, так нас на уроці праці вчили з’єднувати провода резетка- вмикач-лампа, мені це в житті стало в пригоді .