Баррикадница• 27 июня 2023

Хто працює онлайн чи сам на себе, зайдіть будь ласка.

Всім, доброго і мирного дня.
Я надаю послуги консалтингу. Орендую невеликий офіс, працюю одна без колективу.
Но уже певно уже пів року я не можу себе організувати щоденно ходили в офіс і працююваи. Робота накопичується. Я роблю лише ту, по котрій сроки піджимають. І часто уже з дому на ноутбуці.
Дівчата, поділіться будь ласка досвідом как себе організувати, щоб працювати щоденно і в відведенний час вдень, а не по вечорах, вночі, на вихідних.
5cmhybyna• 27 июня 2023
працювати коло ліжка нє? І ходити не треба

Natalyfoxyn• 27 июня 2023
Я работаю онлайн. Сначала было Нормик, потом тяжело) потом нашла выход)) и сейчас для меня офис это кошмар) хоть компания междуная
автор Баррикадница • 27 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
Результативність біля ліжка страждає. Ну і онлайн конференції в ліжку не варіант
5cmhybyna• 27 июня 2023
Ответ дляБаррикадница
чому не варіант? Коло ліжка, не у ліжку.
автор Баррикадница • 27 июня 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
Розкажіть будь ласка, який знайшли вихід
Гостра на язик• 27 июня 2023
Будильник , витамин b 4 б 8
И мантра ..раз два три дедай не свисти
5cmhybyna• 27 июня 2023
ті, хто не може працювати з хати, шукають оправдання тому, які вони нездари, як працівники!

Natalyfoxyn• 27 июня 2023
Ну это индивидуально. Напиши в личку
автор Баррикадница • 27 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
Ну Вам видніше...
5cmhybyna• 27 июня 2023
Ответ дляБаррикадница
Ну Вам видніше...
у мене 15 років досвіду.
Смурфетта• 27 июня 2023
у мене вдома окрема кімната, робочий стіл, зручне робоче крісло, ноут і монітор.
теж бувають заскоки коли нічого не хочеться робити, але я думаю це від втоми сильної
Трейдер кріпти• 27 июня 2023
частіше згадуйте що за оренду ви сплачуєте суму кожен місяць
якщо не ходити в офіс, то нашо витрачати гроші
автор Баррикадница • 27 июня 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Точно
navariya• 27 июня 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
Ну это индивидуально. Напиши в личку
Посмотрите , как реклама работает на сайтах, поймите, что всему нужно учится...
А не так... Типа, а что мне делать? - выскочила буква, символ и т.д.
автор Баррикадница • 27 июня 2023
Ответ для5cmhybyna
у мене 15 років досвіду.
В мене 25 і що?
Не всі види роботи можливі біля ліжка.
5cmhybyna• 27 июня 2023
Ответ дляБаррикадница
В мене 25 і що?
Не всі види роботи можливі біля ліжка.
з досвідом 25 років, не могти зорганізуватись, це вища стадія.
Ви свій час не цінуєте. Час це гроші.
Якщо ви не тільки за рент офісу викладаєте круглу суму, а ще й тратите дорогоцінний час на добирання, то діліть свій рейт на відповідний процент.
Greensunny• 27 июня 2023
работаю из дому. работой дорожу, сейчас хорошую трудно найти, поэтому организовываю себя. а что делать? очень помогает раннее вставание .
Мавка• 27 июня 2023
Я мотивована. Я годую і утримую двох дітей, а у вас, автор, бачу дитячий садок - навчіть як працювати
a-lina-a• 27 июня 2023
Господи, девочки, тысячи мечтают о работе из дому, готовы день и ночь работать, а вы не можете себя организовать...Пишите планы на каждый день, штрафуйте и поощряйте себя за несделанное и сделанное, соблюдайте режим дня, мотивируйте.
У руководителей крупных компаний и стран каждый день расписан по минутам на три месяца вперед. Берите пример!
Эх, как же я мечтаю о работе онлайн. Господи помоги!

МашМааш• 27 июня 2023
Я за то что не бывает лени. Есть причины , по которым мотивации нет
Например, вам не нравится работа, или мало зп за те усилия, что прилагаете и тд
Надо подумать и устранить
Я всегда, когда долгий период не хочется работать, повышаю цену за свои услуги) во-первых, растет мотивация, во-вторых, сначала меньше клиентов, а мне и на руку)
Скіфська пектораль• 27 июня 2023
Если не справляетесь сами,возьмите помощницу.Ничто так не мотивирует,как платить кому-то зарплату