Знаю бакси• 27 июня 2023
Завела дитину в дошколярик на індивідуальні
В переписці писали що з собою тільки зошит, ручка і все.
Як прийшли вже потрібно купити зошит по якому будуть займатись, коштує він 150 грн, а саме заняття 200грн-година
Вроді вчитель нормальний, але оце нічого не потрібно а потім купити трохи зупиняє, дитина перший раз пішла і одразу, а може вона не захоче ходити більше до цего вчителя
В школу в вересні, ходили в дошколярик групу, але не дуже вона щось знає, не може склади скласти читати ніяк ( дитині 6,5р, не пишіть що рано в школу
Ермолайчик• 27 июня 2023
Знайдіть репетитора в підтягніть дитину хоча б за 2 місяці. Інакше буде дуже складно з 0 читанням. В школі ніхто вчити не буде. Все одно це ляже на ваші плечі, ще й інші предмети паралельно
Ангел-предохранитель• 27 июня 2023
Ответ дляПсихологічка
7,6 не пізно.
Я консультувалася з декількома вчителями, перш ніж визначитися.
У класі старшого були двоє дітей, кому 7 виповнилося у лютому ще, і троє квітневих.
Одна дівчинка на півголови вища за наступного за зростом.
Ці діти були найспокіійніші у класі.
Зараз вони вже 6 клас закінчили.
Ці діти були найспокіійніші у класі.
Зараз вони вже 6 клас закінчили.
Це ваш індивідуальний випадок. У мене в останньому випуску в класі самі здібні і адекватні діти-шестирічки, при чому літні. А декілька семирічок....ох, промовчу. Ну і тенденція останніх п´яти років-80-90 відсотків дітей в наборі-шестирічки, мало хто хоче закінчувати школу майже в 20 років.
Психологічка• 27 июня 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
З завтрашніх першачків до 10 класу потрапить приблизно 30%.
Бо така програма НУШ і така освітня реформа.
Все-таки рішення про майбутню професію у 15 років легше прийняти, ніж у 14.
І тут йдеться про дівчинку, яка після курсів дошколятка ще не навчилася читати, навіть по складах, і часу лише 2 місяці до школи.
Думаєте, їй легко буде?
Ще й тривогами й онлайном частково.
В принципі, це реально, якщо мама щодня з нею буде сидіти і повторювати весь матеріал. Чи готова мама до цього?
Думаєте, їй легко буде?
Ще й тривогами й онлайном частково.
Ангел-предохранитель• 27 июня 2023
Ответ дляПсихологічка
Думаєте, їй легко буде?
Ще й тривогами й онлайном частково.
Думаєте, їй легко буде?
Ще й тривогами й онлайном частково.
А якщо дівчинка не зачитає до наступного року (А такі випадки бувають, хоча я впевнена, що це не про Автора)-то ще на рік її залишити?
Вміння читати не є визначним для першого класу. Так, це дуже полегшує роботу вчителя. Але більшість дітей, котрих посилено готували до школи, в другому півріччі просто втрачають інтерес до навчаття, їм не цікаво.
Психологічка• 27 июня 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Зачитає.
Більшість дітей після 7 років вже готові до школи, більше 95%, бо дозріли відповідні ділянки у корі головного мозку.
З 6-річних таких лише 20%.
3 6,5 років таких приблизно 60%.
Це ж не запущена дитина, мама з нею займається.
З 6-річних таких лише 20%.
3 6,5 років таких приблизно 60%.
Ангел-предохранитель• 27 июня 2023
Ответ дляПсихологічка
Зачитає.
З 6-річних таких лише 20%.
3 6,5 років таких приблизно 60%.
З 6-річних таких лише 20%.
3 6,5 років таких приблизно 60%.
Це повна фігня, про дозрівання мозку в 7 рокіа, з минулого століття. По-перше, сучасні діти розвиваються набагато швидше, ніж ми з вами, наприклад. По-друге, всі діти індивідуальні. Зараз повно розвинутих 5-річок і тупеньких (не педагогічно, але як є) майже 8-річок в перших класах. Працюю в школі 25 років.
Взагалі, починаючи з 2018 року відслідковується явна тенденція того, що якщо дитина йде в 1 клас в повних 7 років, то або це проблемна дитина, або в сім´ї гіперопіка.
ЧупакабраЗеБест• 27 июня 2023
Ответ дляЗубная фея
Купіть зошити федієнко і займайтеся самостійно
только не федиенко, по нему невозможно научиться
Психологічка• 27 июня 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
У Вас в класі першачки 6-річні не засинали після 4 уроку?
У мого сина в класі таких було двоє. Одного хлопчика батьки забрали через місяць, він пішов наступного року до першого класу знову. Серпневий.
І те, що дитина читає-пише у 5 років, не означає, що вона готова до школи.
З трьох моїх друзів (нам всім 40+), кого віддали до школи у неповні 6 років, лише одна цим задоволена.
Всі вони вміли читати, писати. Всі закінчили школу майже на відмінно (у однієї дівчини всі 5 у атестаті, немає медалі, бо у 9 класі було три ’4’). З них двоє кандидатів наук, викладають у відомих вишах.
Але один чоловік не любить згадувати своє шкільне минуле зовсім.
І одна дівчина каже, що не треба було її батькам її слухати, треба було зачекати. Вона так сильно втомлювалася, що не вистачало сил гуляти після уроків, і тільки після 9 класу їй почало бути комфортно з однокласниками і взагалі у школі.
Пишущаяся• 28 июня 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Зошити вже використані )) ми жв дошколярик ходили
Зошити використані, дитина не навчилась. То ви хочете, щоб вона далі усно вчилась писати і читати?
Ангел-предохранитель• 28 июня 2023
Ответ дляПсихологічка
Ні, жоден з моїх дітей не засинали ні на уроках, ні на групі продовжено дня. До 2018 року в нашій школі були спальні для першачків, не спав ніхто, просто лежали або грались, згодом відмовились від такої ініціативи.
А ваші історії про 40-річних людей, які через все життя несуть травму першого класу виглядають досить дивно. Адже 6-річні першокласники в Україні з´явились тільки в 2010 році, до того дітей брали до школи з 7 років. Можу допустити, що були поодинокі винятки (неправдоподібно, що стільки винятків зібрались саме в вашому близькому оточенні), проте в такому випадку не дивно, що 6-річним дітям було не комфортно в 99%-му колективі семирічок.
Зубная фея• 28 июня 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Та ви що?))
Психологічка• 28 июня 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Мабуть, ми в різних Українах живемо.
Я пішла до школи у 1986 році. Набирали класи окремо 6-річок і окремо 7-річок.
Після 3 класу 7-річки пішли до 5-тих класів, 6-річки пішли до 4-тих класів.
Тобто 7-річки навчалися 10 років, а 6-річки 11 років.
Але про моїх знайомих вірно, вони навчалися разом з 7-річками, як і більшість батьків зараз ’не хотілося б втрачати рік’.
У моєму класі була одна з цих трьох, решта у нас були від 6,10 до 7,10 на 1 вересня (були діти, яким у жовтні виповнилося 7, і були діти, яким у жовтні виповнилося 8, буквально по 1-2).