Гжегож Бженчишчикевич• 27 июня 2023

Ваши дети в 2-4 года бьют вас ногами, руками легко?

Когда психуют или чем-то недовольны?
Результат:
вже голосів: 64
37 (57.81%) Нет
27 (42.19%) Да
Удачная• 27 июня 2023
Так

Крихітка на всі• 27 июня 2023
Нет, никогда. Я была бы в шоке. Да и психуют прямо редко, чаще ноют, если что-то не нравится
Курочка• 27 июня 2023
Да и это нормально.
Оно само купилось• 27 июня 2023
Да, ещё СДВГ, вот будем работать с психологами/психотерапевтами, потому что это не дело.
Зілля до весілля• 27 июня 2023
Коли в 1.5 роки потрапили в лікарню він мене лупив рукою з катетером, прив´язаною до дощечки, через те що тримала під час уколів
Mila_no• 27 июня 2023
Нет конечно. Я его тоже не бью
НаливайКа• 27 июня 2023
нет, никогда. Да и психи редко были, иногда нытье кратковременное.
У старшей уже пубертат начался, по-прежнему всё тихо, умеем разговаривать.

Оно само купилось• 27 июня 2023
Ответ дляКурочка
Да и это нормально.
В смысле нормально? Агрессия, сразу бить...? Если в семье не принято бить детей, там шлепать по попе...? Откуда пример тогда?
Чумачечая_• 27 июня 2023
Був період коли дитина при відстоюванні своїх інтересів психувала але ні не билася а саме намагалася взяти плачем те що їй заборонено було. Але добре що це все пройшло за місяць.
Як виявилося вона в садочку побачила схожу поведінку дитину і там криком і психами дитина таки добилася свого.
Тому психи (чи биття) це метод відстоювати свої інтереси але треба пояснити що це не допомагає дитині.
Тоді дитина буде шукати іще методи впливу на батьків
Ласкове телятко• 27 июня 2023
Звісно ні. То може що з психікою у дитини?
Скоро вважатимуть, що і по голові нормально бити. Читаю і дурно стає.
Дайте подумать• 27 июня 2023
Нет не бьёт. Были попытки , сразу пресекла и он знает , что на маму\папу руку поднимать нельзя. Это табу.
Бабулька• 27 июня 2023
Ответ дляКурочка
Да и это нормально.
Всмысле нормально?
Первый раз попробовал - пресекается сразу и строго.
Со второго не нормально
автор Гжегож Бженчишчикевич • 27 июня 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Не знаю, можливо це не класичне биття. Коли я йому щось не дозволяю робити, він показує свою невдоволеність. Може тупцювати ногами, головою хитати «ні», підбігти до мене і по ногам легко руками шльопати.
Хвігура мічти• 27 июня 2023
Дивна тема для мене. Ні, мої мене не били і не бʼють. Молодшій зараз 3 роки, синам 6 та 10. Не було такого. Коли сердяться руки до грудей, губу нижню бульдозером, і дивлячись на скільки сильно зляться на стільки гучно починають плакати.
фан L.O.S.T.• 27 июня 2023
Нет! Никогда не била, иначе получила бы по попе. Так же не кусала!
фан L.O.S.T.• 27 июня 2023
Ответ дляКурочка
Да и это нормально.
Драться это не нормально! Или муж вас тоже бьет и это нормально?
МашМааш• 27 июня 2023
Бывает, но все реже . Моей 2.3 сейчас
В моменты когда эмоции зашкаливают
Причем и меня,и папу и себя может
Но всегда спокойно останавливаем, объясняем, жалеем , сейчас намного меньше этого чем в 1.5 года. Считаю это вариантом нормы, потому что она никогда не делает это осознанно специально агрессивно
У нас очень эмоциональная барышня, учится справляться с эмоциями, нужно время
Холодная каша• 27 июня 2023
Так, рукою б´є і каже ана, ана.
ЧорноброваЯ• 27 июня 2023
Ответ дляХолодная каша
Так, рукою б´є і каже ана, ана.
Це ваша дитина повторила вашу поведiнку вiдношення до неi

Холодная каша• 27 июня 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Я і без вас це знаю.
ЧорноброваЯ• 27 июня 2023
Ответ дляХолодная каша
Я і без вас це знаю.
Так робить щось з цим(пояснить, що так не можна з мамою поводитись) , бо коли дитинка пiдросте буде бiльш агресивнiша до вас.
Холодная каша• 27 июня 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Пояснюємо йому, кажемо, але в дитини рас, тому агресія буває.
Пузата Хата• 27 июня 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Це не нормальна поведінка , не уявляю, щоб син мене вдарив
ЧорноброваЯ• 27 июня 2023
Ответ дляХолодная каша
Зрозумiла, тримайтеся 🤗
Холодная каша• 27 июня 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Зрозумiла, тримайтеся 🤗
Дякую
Ответ дляХолодная каша
Дякую
Більшість тих, хто відписався в коментарях ніколи не була вдареною (легко) дитиною. Можливо, через те, що наші діти інколи істерять або дійсно бʼються чи штовхаються ми не можемо вважати себе нормальними батьками. Майже в кожному коментарі зневага. Хоча, якщо глянути голосування, то майже 50/50 розділилися голоси. Так що думаю, така поведінка доволі часто зустрічається.
Холодная каша• 27 июня 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Я пам´ятаю як я свого сина рукою по попі не вдарила, а похлопала і сказала аня, аня, і потім через декілька місяців йому не сподобалося те, що я вже почала збирати іграшки чи виключила телефон і він теж мене своєю ручкою похлопав по моїй і сказав ана, ана.
Аноним с кешбеком• 27 июня 2023
И не только руками-ногам …. Я не знаю когда это кончится 😭
Та_шо_ж_таке• 27 июня 2023
Мій може вдарити легенько рукою, але не коли психує, а навпаки, коли веселий, грається