Соната любви• 28 июня 2023
а журналист чего до сих пор не в окопе.
ну да, проще же других отправлять воевать.
здоровые бугаи устраивают охоту на людей.
своя то жизнь ценнее, чем проходящего по улице мужика.
Ответ дляСоната любви
а журналист чего до сих пор не в окопе.
Журналистика должна быть последним оплотом ГРАЖДАНСКОЙ жизни.
А по факту ...
Оцэ рЫвень, как говорил Янык.
А по факту ...
Оцэ рЫвень, как говорил Янык.
Ответ дляСоната любви
а журналист чего до сих пор не в окопе.
При мне мужчина проходил фильтрацию на выезд из Украины в Румынию
Пограничник спросил : ’а який розмір ... в твоєї жінки?’ И речь шла даже не о груди... А о внутренних органах
И никто не посмел вслух возразить, кроме меня.
Ответ дляСоната любви
а журналист чего до сих пор не в окопе.
не увидела ни одного здорового среди них. все с контузиями и после ранений. здоровые бугаи, как раз, в очередях за пивом стоят.
Ответ дляЧитаю по вечерам
Шооо? Розмір вагіни, я правильно зрозуміла?
А шо в неї буває розмір?
Ответ дляЧитаю по вечерам
І шо таке ’фільтрація’ на нашому кордоні? Ви з росіянами не путаєте? Це в них фільтрації.
Ответ дляKateSavch
А шо в неї буває розмір?
Ні, матки
Ермолайчик• 28 июня 2023
Ответ дляviika65
Це точно! Не розумію, чому забирають адекватних працюючих чоловіків. Зато під генделиками - наче в улику🤬🤬🤬
Ответ дляKateSavch
Чоловіків на кордоні тримають годину, Ви не знали? Перевірки, співбесіда Старший зміни, іноді також представник СБУ. Але залежить ще від конкретного КПП, десь ледачі робітники і все простіше, лише по комп´ютеру півгодини шукають
Ответ длячаревна
Что там по ссылке? Неохота переходить
Журналісти брали участь в полюванні на чоловіків у Вінниці, їздили і помагали давати повістки
Ответ дляЧитаю по вечерам
Це не фільтрація! Це просто проходження кордону, звірка документів.
Ермолайчик• 28 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Мало спілкуються. Як бачиш скільки їх «драпануло» огидно стає
Ответ дляЕрмолайчик
Як вам може бути взагалі огидно чи не огидно від того що хтось десь знаходиться.
Може, мені огидно від того, що Ви припустимо зараз на дивані лежите, але я ж такого не пишу
Ермолайчик• 28 июня 2023
Ответ дляЧитаю по вечерам
Де я не ваша справа. Маю на це право! А от деякі виїжджати права не мають, але… можете поспілкуватися з сім’ями, які втратили близьких на війні і почути їхню думку огидно це чи ні
Ответ дляZvezdochkina
Автор, вы когда тему создавали, совсем правила Советчицы не читали?
Я не материлась, не высказывала своего мнения, я дала ссылку на то, что пишут другие люди
Киев_Елена• 28 июня 2023
Ответ дляKateSavch
А чем от фильтрации отличается? Или спрашивать размер матки жены это норм?
Ответ дляKateSavch
Про розмір матки це очевидно вигадки автора.
Вас колись прикордонники питали про розмір вашої матки? Мене ні, нікого таке не питають, бо це явний брєд.
Де я сказала, що кожну людину питають?
Я навела приклад, які співгромадяни в нас бувають ’милі та виховані’.
Ермолайчик• 28 июня 2023
Ответ дляPole
Тому що алкашня Там не потрібна, скоро тільки вони й наріки лишаться...
Отож
Ответ дляOllka
Так і Ви ж не в окопах.
Чи Вам можна?
Я не мала на увазі на дивані в сенсі ’не в окопі’.
Мені просто не подобаються диван Або стільці. І тому мені огидно, коли люди на них сидять.
Смішно я придумала? А чому мені має бути не смішно, коли Ви кажете, що огидно, хто де знаходиться, бо вам не подобається заграниця?