Ответ дляKateSavch
Про розмір матки це очевидно вигадки автора.
Вас колись прикордонники питали про розмір вашої матки? Мене ні, нікого таке не питають, бо це явний брєд.
Аналогічно.
Мої чоловіки з роботи щодня їздять через кордони - і з Польщею, і з Молдовою, І з Румунією, Угорщиною, Словаччиною.
Нормальні питання і нормальна перевірка. Коректна і без наїздів.
Ответ дляЧитаю по вечерам
Я не мала на увазі на дивані в сенсі ’не в окопі’.
Мені просто не подобаються диван Або стільці. І тому мені огидно, коли люди на них сидять.
Смішно я придумала? А чому мені має бути не смішно, коли Ви кажете, що огидно, хто де знаходиться, бо вам не подобається заграниця?
Це де Ви таке прочитали, що я таке писала?
Авторе, Ви любите додумати. Як про ловлю і розмір матки.
Ще й засуджуєтп тих хто не в окопах, а самі не там. Чому подвійні стандарти?
Ответ дляOllka
Я не написала, що я засуджую тих, хто не в окопах. Ви придумали
Ответ дляOllka
Аналогічно.
Черга по 12 годин, вони фізично не можуть їздити щодня навіть просто возити щось.
А працювати їздити щодня. І подавно
І стоп. Вашим значить можна на заробітки?!
А працювати їздити щодня. І подавно
Flower Girl23• 28 июня 2023
Ответ дляKateSavch
Шооо? Розмір вагіни, я правильно зрозуміла?
А шо в неї буває розмір?
Предполагаю,что пограничник выразился не столь корректно...((
Ответ дляFlower Girl23
Именно
Ответ дляFlower Girl23
Пограничниками работают те, кого не взяли в слесари
Ответ дляKateSavch
Журналістка просто робила репортаж як працюють ТЦКшники. Ходила з ними знімала їх робочий день. Нічого екстраординарного, звичайна журналістська робота.
Спасибо. Что то у меня домашний инет отваливается. Да и в темах про повестки кроме срача ничего толкового нет
marydgayne• 28 июня 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Де я не ваша справа. Маю на це право! А от деякі виїжджати права не мають, але… можете поспілкуватися з сім’ями, які втратили близьких на війні і почути їхню думку огидно це чи ні
Вот и узнать бы у этих семей.. не хотели бы они вернуть время назад и сделать все ,чтобы их близкие не погибли. И кстати.. по закону у нас не имели права закрывать границы. Также, как не имеют права насильно мобилизовать. А то странно получается, если у мужчины нет мамы инвалида или трех детей, то он и жить не имеет права спокойно? Есть такие мужчины, что их бабы за пояс заткнут, но их тоже призывают
Ответ дляЧитаю по вечерам
При мне мужчина проходил фильтрацию на выезд из Украины в Румынию
Пограничник спросил : ’а який розмір ... в твоєї жінки?’ И речь шла даже не о груди... А о внутренних органах
И никто не посмел вслух возразить, кроме меня.
вы наверное что то напутали. может про багаж спрашивал. не верится, что пограничник при всех людях спрашивал размер матки. может это вы себя на нервах накрутили? а жена где была? да и откуда простому мужчине знать размер матки женщины?!
Ответ дляЧитаю по вечерам
а жена была с ним? и что он ответил? я просто в шоке 🤯
Juliet May• 28 июня 2023
Хай би та журналістка приїхала з ними на робочі бази,заводи,де ці лосі по 20-30 чоловік батальйонами їздили,ловили простих робочих.Але ж ні,таке по тв не можна показувати.В нас же все законно)Демократія.
L-i-s-a-92af• 29 июня 2023
Ответ дляKateSavch
Автор,очевидно,черговий наспіх спечений троль з реєстрацією 2023,але тем вже наклепала не один десяток: і про наступ,і про Бучу