ПоЗиТиВнАя• 29 июня 2023
Польська парфумерія La Rive, клони-аналоги на відомі бренди, як вам?
Придбала дуже бюджетно на Мейку кілька ароматів цієї марки, не можу зрозуміти чи мені так пощастило, чи дійсно ці парфуми варті уваги? Всі чотири прямо з посилки мені не спиртять, як дешеві парфуми, і мають виражений аромат, от аналог Chloe уже 2 години відчувається на руці, і приємно відчувається, досить схоже на оригінал, бо маю edp залишок у флаконі. Скільки заходила в Єву і тестила, то мені здавалося, що там вони досить дорого як на аналогову парфумерію, хоча аромати справляли позитивне враження, але не так, щоб прямо хотілось одразу взяти і то були інші парфуми. А тут 30мл в пристойних коробочках до 125 грн, з складу в ЄС, отримала за 3 доби.
Може у вас є любимчики в Lа Rive, поділіться, якщо зараз акції, то ще помоніторю.
Чижик Пижик• 29 июня 2023
Ну не знаю, у них конечная нота дешевая, у меня были 3-4 разных, больше не возьму
Первая ласточка инфляции• 29 июня 2023
брала один, мне он как-то не очень понравился. но если вам зашло и пришли хорошие аналоги, рада за вас, наслаждайтесь
Госпожа Белладонна• 29 июня 2023
30 секунд и дешевый штын. Тут тем начиталась и решила попробовать, дешевка она и есть дешевка. Если что, оригинал Лакост у меня есть, так что я пас((
ПоЗиТиВнАя
• 29 июня 2023
Дякую всім за відповіді, поставила відстоятися, а потім розношу кожен парфум, щоб зробити вже висновки.
ПоЗиТиВнАя
• 29 июня 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Не бачила такі, а як ви відрізняєте, аналог яких саме парфюмів?
У відгуках до парфумів, тут якось писали дівчата і по коробкам видно, спеціально так випускають з натяком на оригінал
ПоЗиТиВнАя
• 29 июня 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Я на штору пшикнула, майже 3 години пахне, як близько підійти, не шлейфить, але оригіналу поки не знаю. Дякую за Ваш досвід🤗
КонхфЭдкаТузик• 29 июня 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
І в мене є і оригінал, і ла ріва. Наносила на різні запястки, ніхто не відрізнив.
ПоЗиТиВнАя
• 30 июня 2023
Знайшла таке цікаве відео, про лінійку парфумів Ла Рів англійською, а таки правду кажуть, що ця марка популярна в багатьох країнах