Вимагаю спілкування• 30 июня 2023

Зниження ваги

З листопада по червень вага зменшилась з 63 кг до 57,5 кг. Одразу скажу, що 63 кг це для мене завжди було забагато. Але от мене хвилює чи не сильне це зниження без спорту, тільки трохи відкоригувала харчування: більше води, обмежила солодке і фастфуди, більше овочів. Могла вага тільки від цього зменшитись?
lisenok_8282• 30 июня 2023
5,5 кг за півроку при надлишковій вазі це взагалі ніачом. все у вас нормально.

автор Вимагаю спілкування • 30 июня 2023
Ответ дляlisenok_8282
Дякую, бо бачу речі великі стали, запереживала🙃
lisenok_8282• 30 июня 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
тим більше, ви скоригували харчування. я взагалі схудла лише навіть при вечері не пізніше 18.00. так шо все добре
Natalyfoxyn• 30 июня 2023
Взагалі все чудово) так тримати)
ilienko• 30 июня 2023
100% могла зменшитись, це доволі довгий термін для здорового поступового схуднення. При дефіциті калорій 10% від норми ваги здорове схуднення – 1-1,5 кг на тиждень (це якщо є дійсно надлишкова вага для вашого зросту і способу життя). А у вас менш ніж по кілограму на місяць.
Тому радійте і оновлюйте гардероб))