КоКоКоКоКоКо...• 30 июня 2023
Шафа в коридор - купе чи розпашна?
Дівчата,привіт.
Поділіться досвідом, будь ласка.
Потрібна шафа в коридор. Ширина коридору 1,50-160см.
Шафа буде з довжиною 3,5м і глибиною 0,45 м.
Хотіла купе, но ціна, яку майстер озвучив кусається. Пропонує розпашну, каже, що вартість буде суттєво менша.
Розглядаємо просту шафу з ДСП 18, тому питання більше в зручності і практичності, а не красоті.
Порадьте будь ласка.
Поділіться досвідом, будь ласка.
Порадьте будь ласка.
Результат:
вже голосів:
23 (62.16%)
розпашна норм
10 (27.03%)
тільки купе
4 (10.81%)
інший варіант
Ластоноша• 30 июня 2023
Авторе, в купе все добре окрім одного - я задовбалась ті дверки совати туди сюди, коли їх більше 2. Відкрила одні, дістала з плечиків, потім щоб відкрити інші, де взуття, потрібно закрити перші і відкрити другі. Мені з дверками було зручніше.
На дві роздвижні все ок. Але у Вас широка шафа.
Єдине - не впевнена, що роблять розпашні до стелі. В мене була шафа з антресолями.
Голова колгоспу• 30 июня 2023
Я за розпашну. Не збирається пил на рейках, нема «мертвоі зони», естетично теж краща.
Звісно, що існують естетично гарні шафи-купе, але там цінник високий.
КоКоКоКоКоКо...
• 30 июня 2023
Ответ дляЛастоноша
роблять до стелі. буде 4 дверей на довжину 2,5 і 1 метр відкритий простір як вішалки і полиці для взуття
КоКоКоКоКоКо...
• 30 июня 2023
Ответ дляГолова колгоспу
щиро дякую за відгук.
КоКоКоКоКоКо...
• 30 июня 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Мені навпаки тільки розпашна подобається
ой,ця дуже красива. а який матеріал?
Зроблено у 80-х• 30 июня 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
ой,ця дуже красива. а який матеріал?
ДСП, самий дешевий варіант
КоКоКоКоКоКо...
• 30 июня 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
у нас на першій квартирі була в кімнаті шафа 4,5 м на всю стіну розпашна до стелі, з доводчиками без ручок. Було на той час красиво, хоча і з ДСП. А ця прям така глянцева і елегантна, но певно з дорогих матеріалів..Зараз нажаль нема з чим розігнатися. Я про фінанси.
КоКоКоКоКоКо...
• 30 июня 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
ДСП, самий дешевий варіант
серйозно? який раз порадниці мене виручають порадою
дуже дякую!
Зроблено у 80-х• 30 июня 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
дуже дякую!
Це білий колір мат ДСП swiss krono, самий дешевий що є)
Аноним_Русалка• 30 июня 2023
КоКоКоКоКоКо...
• 30 июня 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Я вже дуже давно не бачила в сучасних інтересах купе. Роботи нашого майстра.
дуже дякую.
скажіть будь ласка, а цей такий глянцевий матеріал як в користуванні? сліди від пальців не дуже видно?
КоКоКоКоКоКо...
• 30 июня 2023
Ответ дляАноним_Русалка
чоловік буде сам збирати, майстер лише деталіровку на порізку. Тут так все ідеально повинно бути підігнано, що аж страшно..самому мабуть не вийде впоратись
Задолбулька• 30 июня 2023
Ответ дляМдаа
современный по дизайну шкаф-купе это дороже но тоже красиво. Но если не глубокий шкаф то лучше распашной...иначе на саму систему теряется см 10
Так, оці 10 см краще добавити в шафу і можна буде вішати на вішаки одяг
КоКоКоКоКоКо...
• 30 июня 2023
Ответ дляМдаа
У меня белый глянец и норм, следов рук не видно...но думая сейчас то...можно было и не переплачивать за пленку
глянець це такий на фото порадниці вище скидали?
Задолбулька• 30 июня 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Вийде, тим більше вам майстер буде прораховувати. От в мене чоловік сам порізку прораховує, то бувають косяки. Він теж любітель-складальщик
бо так дешевше
Тётушка Лошадь• 30 июня 2023
Мне распашные намного больше нравятся.
Был купе - избавилась и радуюсь.
Голова колгоспу• 30 июня 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
щиро дякую за відгук.
Вдалої покупки меблів💐
КоКоКоКоКоКо...
• 30 июня 2023
Ответ дляЗадолбулька
бо так дешевше
саме так, економісти блін
Аноним_Русалка• 30 июня 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
дуже дякую.
Не бачу тут глянця. Це ДПС, єгер, і наші з поличками що світяться з феніксу матового і сирими нішами знизу то дсп. Здається всі матові. На наших є ручки.
КоКоКоКоКоКо...
• 30 июня 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Вдалої покупки меблів💐
дякую, а Вам вдалих вихідних
Телячі ніжноСті• 30 июня 2023
Я за розпашні двері, купе гарно але в мене дома крім мене їх ніхто не зачиняєт..завжди на розпашку і в кімнаті одразу бардак. То в коридор я думаю вже робити шкаф з розпашними дверцятами.....