ВільнаНазавжди• 30 июня 2023
Хто правий? Посварились з чоловіком
Кидала прати чоловікові штани, перевірила кишені, там чек на пиво сьогоднішній. Кажу - ти після роботи одразу додому пішов? Так, каже. Кажу і ніде не зупинявся? Ну, трохи затримався, доробляв дещо.
Кажу, то ти не пив пиво після роботи? Каже ні, ти що. Кажу, а ну поклянись своїм життям - перехрестився і каже клянусь. І в очі дивиться.
Кажу, невже і життям матері своєї поклянешся? Каже - поклянусь. Кажу, а що то за чек на пиво о 18:00?
Почав верещати, що ти в мене по кишеням лазиш, ти винувата, не треба було лізти.
Я пояснила, що вже кілька раз прала його речі, тому передивляюсь уважно, побачила чек.
Верещить і казиться, що то я винувата. А те що він хреститься і клянеться і при цьому бреше - то нічого такого.
І ще питання - як взагалі цій людині вірити, якщо він бреше, навіть не червоніє?
Результат:
вже голосів:
251 (68.02%)
Я права
118 (31.98%)
Він правий
Дівчина Бобула• 01 июля 2023
Гарна ситуація. Побачили як себе буде поводити якщо на зраді спалиться, можна зробити висновки
Омлетик• 01 июля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
А ми побачили, що буде робити автор)))
ВільнаНазавжди
• 01 июля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Отож… скаже - навіщо ти полізла у моє приватне життя. І буду винувата я. Якщо б на тому чеку було не пиво, а букет квітів, наприклад.
язззззь!!!• 01 июля 2023
Оце діалог з чоловіком)) якось навіть не уявляю собі таке. Ну знайшла чек то й ладно. Я б сказала що за пиво пив, чому мені не купив. Для чого оце клянися божися. Ще б ікону йому принесла
Жертва интернета• 01 июля 2023
Автор,вам треба винця випити для рівноваги. Чоловіка вже зовсім залякали, він навіть готовий хреститися і клястися, аби тільки бути ненасвареним жінкою)) Наступного разу нічого не питайте,а просто йдіть з дому і повертайтесь через дві доби п´яна і з квітами. Хай він переживає.
ВільнаНазавжди
• 01 июля 2023
Ответ дляязззззь!!!
Я спитала нормально - ти пив після роботи, каже ні. Я зрозуміла, що він бреше. Потім вже реально стало цікаво, на що він готовий, щоб відбрехатись. І побачила - на все. Божитись і клястись матір‘ю це дно просто. Він не спинив мене, не скпзав та що ти фігню мелеш. Ні, він спокійно поклявся. Це ппц.
ВільнаНазавжди
• 01 июля 2023
Ответ дляЖертва интернета
Я не хочу так жити, то не життя вже, просто гидко що людина в таких дрібницях ладна брехати і ще й мене винуватою зробити. Тобто для нього це ок.
Вероятненько• 01 июля 2023
Я бы офигела, если б мне такие вопросы задали. И не потому, что я хотела бы соврать, а потому, что я банально могу не вспомнить свой день, где я останавливалась и куда заходила. На прямой вопрос ’а ты в магазине пиво покупала?’ ответила бы утвердительно, если покупала бы. А вот это вот ’а точно нигде не останавливалась’? Ээээээ... Блин.... Я останавливалась только сегодня в аптеке, в магазин за едой, потом еще заезжала на почту, вспомнила что в квартире закрытой своей уже 2 недели не была и заскочила полить пальму, потом еще была на макдрайве и брала кофе, а на заправке на выезде из города в пригород покупала сигареты, потому что забыла их купить в супермаркете...
Дівчина Бобула• 01 июля 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
брешуть тому і тоді, коли бояться сказати праавду)
чим ви його так лякаєте більше паяльника - це вам видніше)
Бояться казати правду боягузи, які не хочуть брати відповідальність за свої вчинки, одразу видно як він буде діяти в інших ситуаціях
Омлетик• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
І шо, кинете його?
ВільнаНазавжди
• 01 июля 2023
Ответ дляВероятненько
То я ж уточнила - пиво пив після роботи? Ні.
язззззь!!!• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Та судячи з вашого опису ви почали як на допросі. Ти після роботи одразу додому, ніде не зупинявся, нічого не пив?)) Я б також напряглася) хто зна що я там втнула вже
. Але діалог дійсно як з хлопчиком а не чоловіком в судячи по відповідях він вас боїться
ВільнаНазавжди
• 01 июля 2023
Ответ дляОмлетик
І шо, кинете його?
Все може бути… просто очі відкрились, що брехня для нього щось дуже просте та легке.
Вероятненько• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Ну так а зачем вы спрашивали, если точно знаете, что пил - у вас в руках чек и перегар от него. Ну хотели свое фе выразить - скажите ’шо, опять набухался? Сколько можно, ну договаривались же как взрослые люди, пиво пьешь по выходным раз в неделю!’
Дама с собачкой• 01 июля 2023
Автор, муж боится вашего контроля и прессинга, поэтому врёт...
Вы мой ужас и кошмар, Вы не для жизни, а для работы в исправительной колонии.
Омлетик• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Що за неконкретна відповідь. Ви пишете конкретно ’Я не хочу так жити’.
То ви розлучитесь з ним чи замочите його? Кажіть конкретно, щоб ми не стали співучасниками
Борисфенка• 01 июля 2023
Ответ дляМиззери
Тот случай когда соглашусь
Надо ж было так затюкать , заставлять мамой клясться 😳🫣
Він до такого звик. І авторка в самій ситуації нічого страшного не бачить - подумаєш, допит, подумаєш, мамою клянеться.
Бог знає, як парувати.
Пффф 100%• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Ввн у нас по істерикам більше((( а контроль - ну хз навіть. Він йде на роботу о 8 приходить о 21-22, хоча цілком може собі дозволити приходити як інші робітники. Ніколи не дзвоню, хіба може як якісь плани є на вечір, то питаю, чи ти вже їдеш? Оце і весь контроль. Тепер сиджу і думаю - де він щодня? Може й бреше що на роботі. Збрехати йому нічого не вартує, як виявилось.
Вам же там таро сказали, что по бабам он )))
ВільнаНазавжди
• 01 июля 2023
Ответ дляМиззери
Тот случай когда соглашусь
Як можна заставити? Я спитала, чи покляшешся - так-так. В нього заперечень не було. Сказав би ні, клястись не буду, посміялись би й все. А він як почав божитись, то в мене й очі на лоба полізли.
Ответ дляДама с собачкой
У меня муж как автор , реально
И реально ему начинаешь врать
До абсурда , он звонит днем и спрашивает ты спишь? Если сплю начинаю врать что нет🤣🤣🤣 мамой пока не клянусь но оправдываться начинаю , потом он удивляется почему ему врут
И реально ему начинаешь врать
Борисфенка• 01 июля 2023
Ответ дляМасіус
Автор робить все правильно, а то потім буде пивбивгрошінедавав
Все у неї попереду. Хай продовжує.
Ответ дляВільнаНазавжди
Автор, вы его не бьете, наказываете?))₽
ВільнаНазавжди
• 01 июля 2023
Ответ дляОмлетик
Я відповідала на комент щодо пропасти на 2 дні і аовернутись потім. Так жити (десь вештатись назло) я точно не хочу.
Омлетик• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
То яка ваша відповідь буде на його брехню?