ВільнаНазавжди• 30 июня 2023
Хто правий? Посварились з чоловіком
Кидала прати чоловікові штани, перевірила кишені, там чек на пиво сьогоднішній. Кажу - ти після роботи одразу додому пішов? Так, каже. Кажу і ніде не зупинявся? Ну, трохи затримався, доробляв дещо.
Кажу, то ти не пив пиво після роботи? Каже ні, ти що. Кажу, а ну поклянись своїм життям - перехрестився і каже клянусь. І в очі дивиться.
Кажу, невже і життям матері своєї поклянешся? Каже - поклянусь. Кажу, а що то за чек на пиво о 18:00?
Почав верещати, що ти в мене по кишеням лазиш, ти винувата, не треба було лізти.
Я пояснила, що вже кілька раз прала його речі, тому передивляюсь уважно, побачила чек.
Верещить і казиться, що то я винувата. А те що він хреститься і клянеться і при цьому бреше - то нічого такого.
І ще питання - як взагалі цій людині вірити, якщо він бреше, навіть не червоніє?
Результат:
вже голосів:
251 (68.02%)
Я права
118 (31.98%)
Він правий
Ответ дляВільнаНазавжди
Як можна заставити? Я спитала, чи покляшешся - так-так. В нього заперечень не було. Сказав би ні, клястись не буду, посміялись би й все. А він як почав божитись, то в мене й очі на лоба полізли.
А ми зачем просить клясться ?
Поверьте он вам не просто так врет , по себе знаю, значит прессуете постоянно
У меня мысли никогда нет кого-либо контролировать и допрашивать и врать без надобности
ВільнаНазавжди
• 01 июля 2023
Ответ дляГостра на язик
Автор, вам не одно ? Ну випив пива, ну і що ?
Нічого взагалі.
Мені неприємно від брехні і від його агресії, що я винувата.
ВільнаНазавжди
• 01 июля 2023
Ответ дляОмлетик
То яка ваша відповідь буде на його брехню?
Не знаю, поки приходжу в себе від шоку.
Гостра на язик• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Нічого взагалі.
Ви винувата. Знайшли чек - не до@буйтесь.
В чеку не презервативи ж, якими ви не користуєтесь наприклад
Омлетик• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Нічого взагалі.
Ну якщо нічого, то до чого взагалі ваші всі ці дії? Навіщо Ви це робили? Ну вияснили Ви, що ваш чоловік настільки Вас боїться, що готовий збрехати і як дитина чи хачик ’мамой поклянуться’. І що далі?
ВільнаНазавжди
• 01 июля 2023
Ответ дляМиззери
А ми зачем просить клясться ?
Я вже кілька разів написала навіщо. Стало цікаво, як далеко він зайде у брехні. Виявилось далеко. Збрехати може не моргнувши оком.
ЯкаКраля• 01 июля 2023
Одна я бачу що автор адекватна.
Запитала спочатку просто щоб побачити реакцію, потім вже вирішила йти до кінця і отримала купу брехні від чоловіка, а потім бруду від совєтчиць
Автор, я за Вас, чоловік брехло перелякане, виставляє себе трудягою, бо може вдома робота яка чекає, а тут він весь втомлений, поважна причина
Як міряти?• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Було цікаво чи зізнається, ну от і вияснила, що збрехати доя нього нічого не вартує.
Дізнались? вам полегшало?))))
А я розумію вашого чоловіка, я б вам всіма святими старцями поклялась би лиш би ви мені дали спокійно жити
тим паче. що не у коханки був і бюджет сім’ї їй заносив, а маленьке 1 пиво собі лиш дозволив, а ви зі світу зживаєте
Омлетик• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Та всі можуть так збрехати при певних обставинах. Вам що 5 років? То я Вам скажу, що ще й Діда мороза і Санти не існує. Так що ви на дитячому утрєнніку нікого мамой клястись не заставляли.
Ответ дляВільнаНазавжди
Тут причина в вас автор ‘ я про это и пишу что когда наезжают то пытается избежать прессинга и начинаешь врать даже в мешочных ситуациях без повода только что б мозг не выносили
Я не думаю что на ответ -зашёл выпить пиво вы сказали бы ок
Было бы точно а с кем а зачем а пил неделю назад а почему не спросил , а опять деньги потратил или куча других фраз
ВільнаНазавжди
• 01 июля 2023
Ответ дляЯкаКраля
Одна я бачу що автор адекватна.
Дякую за підтримку!
Дуже прикро. Справді кажуть, що рожеві окуляри розбиваються склом всередину.
Омлетик• 01 июля 2023
Ответ дляЯкаКраля
Одна я бачу що автор адекватна.
Ще скажіть, що Совєтчиці винні, що автор бруду отримала.
ВільнаНазавжди
• 01 июля 2023
Ответ дляЯк міряти?
Дізнались? вам полегшало?))))
Я не зживаю зі світу, це неправда. Я просто спитала…
Жертва интернета• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Я не хочу так жити, то не життя вже, просто гидко що людина в таких дрібницях ладна брехати і ще й мене винуватою зробити. Тобто для нього це ок.
Тут може бути одна з причин такої поведінки: або його батьки постійно сварили, або ви постійно тиснете. Ну, збрехав і що? Ви ж відчули, що він з перегаром, то нащо був цей цирк? Ви брешете і удаєте ніби нічого не зрозуміли і робите йому іспит на чесність, а він також (вже з перегаром))) удає, що він хороший хлопчик))
Пффф 100%• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Та взагалі ісчадьє ада )))
Тільки от набрехали мені, а потім ще й влаштували істерику, звинуватили у всіх гріхах.
А тіран - це я.
Не брехун, а саме я))) ну ок
А тіран - це я.
Не брехун, а саме я))) ну ок
скажите себе честно, зачем вы с ним живёте?
вонючее быдло, приходящее домой переночевать, пожрать и переодеться в чистое. с которым нет уже общих жизненных интересов, на которого уже просто насрать, который бесит постоянно. зачем?
сюда писать не надо, себе на листике напишите )))
Омлетик• 01 июля 2023
Ответ дляЖертва интернета
Кстати да. Автор тоже соврала. Но себе простила.
Ответ дляВільнаНазавжди
Дякую за підтримку!
Адекватный мужчина вообще бы изначально на все ваши вопросы не отвечал бы. Сказал бы Галя, чего придолбалась? А тут мужик видно уже не первый допрос переживает).
Жертва интернета• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Я спитала нормально - ти пив після роботи, каже ні. Я зрозуміла, що він бреше. Потім вже реально стало цікаво, на що він готовий, щоб відбрехатись. І побачила - на все. Божитись і клястись матір‘ю це дно просто. Він не спинив мене, не скпзав та що ти фігню мелеш. Ні, він спокійно поклявся. Це ппц.
Хоч не на Біблії клявся?
ВільнаНазавжди
• 01 июля 2023
Ответ дляМиззери
Це ви так уявляєте.
А лише допустіть на хвильку, що нічого такого не було б. І потім в цьому контексті погляньте на ситуацію. Тоді ви зрозумієте мої почуття.
ВільнаНазавжди
• 01 июля 2023
Ответ дляЖертва интернета
Іспит на чесність, який він з тріском провалив.
Жертва интернета• 01 июля 2023
Ответ дляМиззери
А ми зачем просить клясться ?
Якщо б мене попросили поклястися, я б теж збрехала б і поклялась))) ну, якщо треба, то треба, що робить?))
ЯкаКраля• 01 июля 2023
Ответ дляОмлетик
Винні, тому що як завжди самі собі вигадують яка автор погана, як контролює, як забороняє і тд
А я впевнена що пиво чоловік в неї вживає часто, а запитала вона от лише сьогодні, бо чек в руки потрапив.
Але ж ні, тут всі вангують
Омлетик• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Це ви так уявляєте.
А воно було. То Ви просто за собою не помічаєте. А інші помічають. Бо інших фраза ’Ти поки йшов ніде не зупинявся?’ до дорослої самостійної людини повєргла в шок. А Вам нормально, Ви навіть не розумієте що не так
Як міряти?• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Нічого не маю проти ні витрат грошей на пиво, ні щодо його вільного часу. Маю проти тільки щодо брехні, ще й такої дикої і по такому дріб‘язку. Тепер цікаво, де ще він мене дурить, якщо в такій дрібниці так легко набрехав(((
Якщо давити людину по всім фронтам, то вона і буде брехати по всім фронтам за для того, щоб жити
Жертва интернета• 01 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Поставте йому двійку, хай перездає