Мрію про космос• 01 июля 2023

Дівчатка, порадьте, будь ласка, крем чи що можна використовувати для рук

Мені 39 років. Шкіра на руках прямо на очах старіє, якась така суха на поверхні руки, ще і пігментація почалася. Чи можна якось це сповільнити? Що можна використовувати?
ОбережнаЯ• 01 июля 2023
Doliva крем для рук, беру в аптеке. Оч комфортный и увлажняет. Руки оч сухие да и вся кожа, немного старше вас

Та легко!• 01 июля 2023
Кремы после каждого мытья
Санскрин перед выходом на улицу
Перчатки для любой домашней работы
Питьевой режим
Пасхальний тролік• 01 июля 2023
Липикар
vita__lina• 01 июля 2023
У меня тоже руки были сухие как тётушка. Помог дермасан, нужно насить каждый день перед сном
КарамбОлька• 01 июля 2023
Головне руки в рукавичках, я свої руки як пустелю повернула до життя завдяки посудомийній машинці.
Зволожую постійно, навіть просила косметолога гіалуронку проколоти, а вона посміялась
Не танцую- но пою• 01 июля 2023
Ответ дляКарамбОлька
Моя знакомая недавно показывала мне руки до и после уколов гиалуронкой - небо и земля. Так что, стоит, если что.
Maggi50• 01 июля 2023
Аптечные крема смотрите. Юцерин, Нюкс , Урьяж, Авен