Телефон Рубика• 01 июля 2023
Чи є непрацездатною особа, яка знаходиться в декретній відпустці по мед висновку
Відповідно до медичного висновку жінка знаходиться у декретній відпустці до досягнення дитиною шестирічного ріку (ця довідка кожні пів року продовжується). Чи є така особа непрацездатною з точки зору закону? Тобто, такою, яка не може працювати до досягнення дитиною шестирічного віку
Телефон Рубика
• 01 июля 2023
Внесли зміни до закону щодо тих, хто підлягає мобілізації, де написано, що чоловік підлягає мобілізації, якщо є інші родичі, які можуть утримувати батьків дружини. У дружини обидва батьки - інваліди і вона - єдина дочка, яка зараз в декреті по мед висновку
ОдинРазНадетое• 01 июля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Пусть муж опекунство оформит над родителями
ОдинРазНадетое• 01 июля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Инвалиды 1 и 2 группы?
ОдинРазНадетое• 01 июля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Вы понимаете что до 6 лет каждая вторая сидит дома с ребёнком и справку покупает у педиатра, есть конечно исключения.
Телефон Рубика
• 01 июля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Инвалиды 1 и 2 группы?
Так, друга група
ОдинРазНадетое• 01 июля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Так, друга група
Оформляйте на него опекунство
Всім шампаньського• 01 июля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Вы же не инвалид вы в продленном декрете и всё.
Смурфик• 01 июля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
То який мед висновок?Це лікарняний?То він дається 2-3 міс після пологів.
Телефон Рубика
• 01 июля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Так, розумію, але як це з точки зору закону? Жінка не звільнена, не безробітна за власним бажанням - вона не працює відповідно до медичного висновку, за яким дитина не може відвідувати садок, а мати, відповідно, не може працювати
Угги в горошек• 01 июля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Оформляйте на него опекунство
Опіка лише над недієздатними. Недієздатність - лише по суду.
Телефон Рубика
• 01 июля 2023
Ответ дляСмурфик
Це медична довідка, яку можна оформити після досягнення дитиною трирічного віку. Кожні пів року продовжується у педіатра. Такий декрет не оплачуваний. Зберігається лише місце роботи за жінкою
Смурфик• 01 июля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Та ні,ви що смішна.Донька ж не інвалід,доглядає і батьків інвалідів і дитину.
Телефон Рубика
• 01 июля 2023
Можливо у когось схожа ситуація і Ви цікавились цим питанням
Латвийские_Номера• 01 июля 2023
Нетрудоспособная = инвалид, с нерабочей группой инвалидности, дети до 18 лет, старики. Это простыми словами.
Смурфик• 01 июля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Ахахах,це вже ви думаєте на такій довідці щось прокрутити.Автор,це марно,я думала ви тільки народили.
ОдинРазНадетое• 01 июля 2023
Ответ дляУгги в горошек
Не правда сотрудник на тёщу оформил опекунство, тёща с ним выехала за границу, он дальше, она обратно вернулась.
Кастрюлька• 01 июля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Це десь прописано ?
Позбавити дієздатності можна лише в судовому порядку
Белая и пушистая• 01 июля 2023
непрацездатні громадяни - особи, які досягли встановленого віку, що дає право на призначення пенсії за віком, у тому числі на пільгових умовах, та дострокової пенсії, або особи з інвалідністю, у тому числі діти з інвалідністю, а також особи, які мають право на пенсію у зв’язку з втратою годувальника відповідно до закону
Угги в горошек• 01 июля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Маячня!
Забобонний фрукт• 01 июля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Вероятно, Вы путаете опекунство і здійснення догляду за особою. Опекунство- более сложная процедура, через суд, по недієздатності есть нюансы. Догляд - достаточно любой группы инвалидности и справки, что по крайней мере временно человеку необходим уход по мед показаниям. Такая справка оформляется через местные органы власти, не через суд.
Смурфик• 01 июля 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Ну то вище правильно написали-діти до 18 р,пенсіонери і інваліди.
Бідося• 01 июля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Це десь прописано ?
ну это же отпуск декретный, это же не больничный
Секс-Бомба• 01 июля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
А мама в декрете до 3х лет? А беременная от Х месяца? Автору к юристу нужно, а не на советчицу.
Смурфик• 01 июля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Можна йти,але то вже без толку.То ж не звільняють чоловіка з роботи,в нього зарплата на службі буде.Це якби його скорочували,тоді бере довідку,що дружина не працює і на утриманні дитина,а так що?
Латвийские_Номера• 01 июля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Мама в отпуске! Она трудоспособная.
Больничный по патологии делает беременную нетрудоспособной, больничный по беременности и родам - нет.
Забобонний фрукт• 01 июля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Я сама юрист и пока не все ясно. По крайней мере как это будет работать на практике. Скорее всего, как всегда гос.органы будут трактовать в свою пользу и максимально закручивать гайки.