Идеальная оптимистка• 01 июля 2023

Девочки, у кого эндометриоз? Как он у вас проявляется?

Юпитерная• 03 июля 2023
Ответ дляМоль Моллівна
в мене була гормонотерапія, двічі. кісти дають болі, оперувала мене кращий лікар в моєму мсті. ендометріоз не зникає, він потім знов проявляється. мені все гарно почистили, двічі. в минулому році після 2 місяців гормонів в мене нова кіста. я знаю особисто дівчат, які мають по 5-6 операцій
Які гормони ви приймали?

Моль Моллівна• 03 июля 2023
Ответ дляЮпитерная
Які гормони ви приймали?
бусерелін, другий раз золадекс
Юпитерная• 03 июля 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Якщо забрати капсулу кісти, вогнища припалити і нормальну терапію призначити, нічого не буде рецидивувати, 5-6 операцій- це жахливо непрофессійно
Юпитерная• 03 июля 2023
Ответ дляМоль Моллівна
бусерелін, другий раз золадекс
Скільки місяців? Чому не візан?
Юпитерная• 03 июля 2023
Ответ дляМоль Моллівна
бусерелін, другий раз золадекс
Бусерелін слабкий, ліпше було діферелін
Моль Моллівна• 03 июля 2023
Ответ дляЮпитерная
Скільки місяців? Чому не візан?
візан заслабкий в моєму випадку. і лікар сказала що в її дівчат кісти в грудях після нього і на яїчниках теж. вона його не призначає
Юпитерная• 03 июля 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Але візан раками можна приймати, а скільки міс ви агоністи кололи?

Моль Моллівна• 03 июля 2023
Ответ дляЮпитерная
дві подруги в Канаді, гормони там не призначають. вирізали і додому. як на мене, ендометріоз не вміють лікувати, точніше він не лікується, а заліковується
Юпитерная• 03 июля 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Чому ви думаєте, що в канаді немає дурних лікарів?
Моль Моллівна• 03 июля 2023
Ответ дляЮпитерная
це в нас лікарі дурнуваті. і кожен лікує по своєму. і кожен буде доказувати свою правильну точку зору до піни з роту)
Юпитерная• 03 июля 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Так все ж таки, скільки місяців ви кололи золадекс?
Моль Моллівна• 03 июля 2023
Ответ дляЮпитерная
6 місяців бусерелін і золадекс. по відчуттям я б не сказала, що бусерелін слабкий. те, що я отримала бонусов -побічні дії, мене так на золадексі не шкварило. бусерелін мене ’тримав’ 8 років між операціями, золадекс 2 місяці