Червона ікорка• 02 июля 2023
Дуже хочу навчитись водінню і боюсь..
Боюсь за інших людей. Боюсь, що складу іспит, теоретичний, практичний, а буду боятися їздити...
Досвід вождіння: 0,
Машина своя: 0.
Але хочу вміти їздити, можливо в майбутньому купимо авто.
Як думаєте, іти завтра записуватись в автошколу?
Досвід вождіння: 0,
Машина своя: 0.
Жінка з перцем• 02 июля 2023
Ответ дляНеваляшкина
Как я удачно зашла сюда сегодня, сейчас погуглю
Сразу в appstore заходите и скачивайте или в playmarket
Червона ікорка
• 02 июля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Ну если честно, то считаю, что без наличия своего авто нет смысла сейчас учиться, Вам не на чем будет практиковаться. Отучитесь, получите права, через какие-то время растеряете те небольшие навыки, которые получили.
Ну я теж про це думала. Але можна потім в автошколі брати допоміжні уроки окремо, щоб повторити
Вишиванка• 02 июля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
глупости. Покупаешь авто, берешь себе инструктора и повторяешь все.
Пустощі-веселощі• 02 июля 2023
Мені теж треба йти вчитися, але ж стидно так шо капєц
це ж треба було до 38, майже 39 років досидітися...
Червона ікорка
• 02 июля 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Та ладно! Я про вік навіть не думала)
Кицюююня• 02 июля 2023
Ответ дляЧервона ікорка
А мені нема з ким тренуватись, буду з 0 досвідом взагалі
Такі люди беруть додаткові заняття з інструкторами
Як ви з 2 дітьми досі без машини жили? Жах
Допомагає така думка: машину водить дуже дуже багато людей, тож це посильне вміння для середньостатистичної людини, чим ви гірші або тупіші?)))
Головне ніколи не розслаблятись за кермом і вважати всіх навкруги порушниками пдр
Угги_в_горошек• 02 июля 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Можно и так, конечно.
Просто я получала права, а потом, когда лет через 10 купила авто, все учила с нуля. Какая-то двойная работа и потеря времени/финансов. Сейчас бы шла на курсы, если свое авто в ближайших планах.
Пустощі-веселощі• 02 июля 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Та ладно! Я про вік навіть не думала)
Це добре, то значить я така притрушена)
Червона ікорка
• 02 июля 2023
Ответ дляКицюююня
Як згадаю дівчину на роботі типову блондинку, яка водить , то думаю, а чим я гірша?
Червона ікорка
• 02 июля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Можно и так, конечно.
Взагалі плануємо найближчим часом купити
Organic• 02 июля 2023
Нет конечно. Только перед покупкой авто. Иначе ни о чем. По поводу что не сможете ездить... это как? Вы тупее всех? Ходите по улице как?
Успокойся_Успокойся• 02 июля 2023
Я тоже очень хочу , но очень боюсь . Есть моменты , когда выезжаешь со двора или маленькой дороги на главную, без знаков, при том , что машины ездят там всегда . Вот там я и боюсь растеряться. С мужем рядом когда езжу, всегда там страшно , думаю как он так выезжает
Кицюююня• 02 июля 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Ага
Страхи лікуються практикою, хоча б через день треба їздити місяці 3-4, і велику перерву не робити після навчання, тож поки вчитесь обирайте авто і успіхів вам))
Спочатку накатуєте свій звичний маршрут, а потім вже все далі і далі)) головне теорію вчіть дуже ретельно, щоб реально знати як діяти в різних ситуаціях
Кицюююня• 02 июля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
А шо теряться? Делаете грустное лицо и либо вас пропускают либо ждете окно в потоке)))
Кстати у нас две машины в семье, у мужа побольше у меня мелкая женская, меня на ней пропускают гооораздо чаще))))
Робот Вертер• 02 июля 2023
Йдіть ВЖЕ завтра! От не думайте - треба не треба когось задавлю й тд...
От просто встали, вдягнулись й вперед в автошколу з документами.
Я довго відтягувала навчання, поки не почалась війна...якби мала права - вивезла б свою сім´ю й речі, а не сиділа б пів року в окупації...
Пішла вчитись в чужому місті.
Теорія зараз є онлайн, ходити в офіс не обов´язково, все що вам треба - книжка пдр, реєстрація на сайті грінвей й вільна година-дві щодня. Й - вперед вчити правила й проходити тести ЩОДНЯ.
Теорію здала з 1 разу без помилок.
З практикою не повезло. Дали інструктора, який довів до нервового зриву на першому виїзді в місто ( хоча я нічого дурного не робила, просто був страх як у всіх, думаю), орав, хамив, дьоргав за руки й погрожував. Йшла додому й ревіла, так було себе жалко...
Відмовилася від його послуг.
Два місяці боялась навіть думати про їзду, але взяла себе в руки, пропила курс заспокійливого, плюс ще пропрацювала з своїм психологом, допомогло, пішла до іншого вчитись.
Страшно було так, що аж голос сів, переляк від минулого інструктора плюс - незнайоме місто.
Новий інструктор трапився ПРОСТО ЗОЛОТО! Жодного разу не підвищив голос,навіть коли серйозно натупила, пояснював по 100 разів, поїздила з ним 26 занять й здала іспит!
Так що йдіть через страх й не бійтеся міняти інструкторів й беріть мінімум 20-25 уроків.
З НОРМАЛЬНИМ стає не страшно, а зявляється задоволення від їзди)
Пішла вчитись в чужому місті.
Теорію здала з 1 разу без помилок.
Відмовилася від його послуг.
Успокойся_Успокойся• 02 июля 2023
Ответ дляКицюююня
Я вот этого окна и боюсь), что заторможу или наоборот поеду и попаду в аварию, потому что не рассчитала правильно расстояние. Хотя головой понимаю , что это такое дело , нужно сначало поездить , со временем все происходит на автопилоте
Organic• 02 июля 2023
Ответ дляКицюююня
Зачем бред писать? Автор не собирается купить авто. Комментарии глупые в стиле советчиц. Таких же. Не знаю ни одного человека, который сдавал на права хоть как-то, получил их, спятал в шкаф и через годы сел за руль.
Кицюююня• 02 июля 2023
Ответ дляOrganic
Да, про это написано выше
Так в стиле советчицы - читать неизвестными местами
Organic• 02 июля 2023
Ответ дляКицюююня
Да, про это написано выше
Так автор не собирается авто покупать. Вот как соберётся тогда и учится
иначе это очень глупо. А водить авто- это как читать и писать, каждый может, если отклонений нет
Кицюююня• 02 июля 2023
Ответ дляOrganic
Та написала же выше, что собирается покупать
Чудовий каламбур• 02 июля 2023
Ответ дляОно само купилось
Я боялась
Думала не способна вообще
Прошло 12 лет, вожу лучше многих знакомых. Просто не бойтесь и идите к своей цели
Думала не способна вообще
Я б водила хорошо по пустым дорогам. А так меня пугает встречка, пешеходы , другие машины. Я никогда не буду водить
Все возможно• 02 июля 2023
Ответ дляРобот Вертер
Пішла вчитись в чужому місті.
Теорію здала з 1 разу без помилок.
Відмовилася від його послуг.
Пішла вчитись в чужому місті.
Теорію здала з 1 разу без помилок.
Відмовилася від його послуг.
Не знала, що можна змінити інструктора.
Я, як і автор, боюся, і думала що от такий крикун попадаеться і мені капець)).
Все возможно• 02 июля 2023
Ответ дляOrganic
Посмотрите на это с другой стороны.
Одно дело, когда женщина замужем и они покупают авто в семью.
А другое - когда дама незамужняя. Это замкнутый круг: не иду в автошколу, потому что машины еще нет; не покупаю машину, так как не знаю, смогу ли вообще водить (ведь не попробовала свои силы в автошколе).
Кто покупает вообще машину, не имея прав (когда хотя бы муж имеет права)?
Робот Вертер• 02 июля 2023
Ответ дляВсе возможно
Не знала, що можна змінити інструктора.
Я теж думала що вони всі такі і міняти не можна і це причина в мені - НІ.
Тепер знаю, що - як тільки дозволив собі зайве - зупиняєте авто й прощаєтесь, й залишаєте про нього відгуки скрізь де тільки можливо, щоб всі знали.
Навчання не безкоштовне, це не школа де вчитель головний, а ти -дебіл. Це ПОСЛУГА, яка повинна якісно надаватись.
Що НЕ нормально:
- погрози, що зламаєте машину
- крики, хамство, дебільні жарти, мати, образи в бік жінок
- натяки, що вам не дано чи що треба платити за екзамен
- пропозиції ’зараз побіжиш дивитись на знак що не помітила’ чи ’ зараз дам тряпку - підеш витирати машину’
- приставання чи хватання за руки/ноги
- не бажання пояснювати й навчати, сидіння в своєму телефоні
- вік більше 50 не бажано...
Хороших інстуркторів багато, просто до них черга., можливо треба зачекати, можливо в них дорожче, але це варто того, щоб не терпіти якогось діда в маразмі.
Що НЕ нормально:
- погрози, що зламаєте машину
- приставання чи хватання за руки/ноги
- вік більше 50 не бажано...
Оно само купилось• 02 июля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Это все можно преодолеть.
Все возможно• 02 июля 2023
Ответ дляРобот Вертер
Що НЕ нормально:
- погрози, що зламаєте машину
- приставання чи хватання за руки/ноги
- вік більше 50 не бажано...
Що НЕ нормально:
- погрози, що зламаєте машину
- приставання чи хватання за руки/ноги
- вік більше 50 не бажано...
Дякую за поради!
Білий Лосик• 03 июля 2023
Ответ дляМорская свинка
Я тоже хочу, но у меня топографический кретинизм, нет шансов
У меня тоже, ничего сдала в Польше. Как то раз спалилась, говорю инструктору, о я здесь 1 раз еду, а он мне так мы 5 раз по этому району едем.. и так посмотрел подозрительно