Тут надолго• 02 июля 2023

у вас круті тічерки інгліша в школі?

з пронансіеішен як у нейтіва?
з греме ноулідж як у шекспіра?
чи звичайні?
Кумедний ґудзик• 02 июля 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Так, вперше. Вы пишете про НЕ окуповані? Чому вони закриті?
В селах якщо закривають, то запускають шкільний автобус і возять в сусіднє.
Так само і лікарні. Закрили, укрупнили. Так, це ускладнює життя. Реформи (
Школа на майже 2 тисячі учнів. Закрита. Не реформа! Війна. Розбомбили її.
Куди цих дітей возити? У місті і так по черзі у школу ходять і у дві зміни.
На 1 вересня цього навчального року з 8 шкіл міста відкрили на очне тільки 2. Поступово протягом року інші.
Моя дитина пішла у школу вперше 10 лютого 2023 року

А ви точно в Україні? Таке враження, що я вам тут Америку через форточку відкриваю

Кумедний ґудзик• 02 июля 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
А ще вам розкажу, що з цього мікрорайону значна кількість людей не може повернутися додому. Бо немає куди.
Також для вас це новина?
Ядвига Юсьлегко• 02 июля 2023
Чесно, я вчилася на вчителя - в мене все добре і зі знаннями, і всім іншим) я люблю дітей, на практиці в школі вдавалось знаходити мову з класами перед походом в які у учительській хрестили...але є нюанс...
На роботі в основному за класне знання англійської я отримую 2 тис, в школі мені цю суму ніхто не заплатить... Навіть якщо після уроків набирати купу репетитора в така сума не вийде...
На жаль, з наших одногрупниць вчителькою пішла працювати лише одна розумна, бо чоловік має кілька магазинів і вона може дозволити займатися, чим хоче.. Пішли ті, хто вчився на трійки
рукиЖимолости• 03 июля 2023
В 1-4 классе была очень позитивная барышня, но английский не знала совершенно, говорила с ошибками, исправляла неправильно, и т.д. в лицее с 5 класса хорошая, училась и работала в Канаде. Ну и моему сыну повезло, у меня первое образование педагогическое, и работа в международной компании, переписка, документация, совещания на английском, я сама с ним занимаюсь с 5 лет.
Вакцениро Вона• 03 июля 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Немає ні дпа, ні зно вже не перший рік
Є нмт. А з 24р обіцяють і зно,і дпа
Кумедний ґудзик• 03 июля 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Є нмт. А з 24р обіцяють і зно,і дпа
Що значить обіцяють? Якщо ситуація з навчанням не зміниться, то нічого нового не буде.
Зно ,як було вже не буде. НМТ дуже економний варіант вийшов для держави. Будуть щорічно удосконалювати
Луковая• 03 июля 2023
Ответ дляАнютины ласки
Займаюсь з гречанкою англ, в неї свій акцент. Дети в анг школе, у одной венгерка преподает, у другой наша, проживала и училась в англии. Спорим над произношением многих слов.
У греков прикольный акцент, такой милый))
У меня несколько друзей с Греции, я получаю удовольствие их слушая))

У меня в ранних 90х была очень хорошая учительница, думаю, лет 50. Она совершила невозможное - дала и грамматику и навык разговора. Жаль, что в рамках программы не хватило времени запустить письменную речь, до сих пор страдаю.