Не рахую, а вважаю• 02 июля 2023

До нас прискакав Єдиноріг!

Вони до принцес приходять.
автор Не рахую, а вважаю • 02 июля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Ви ж розумиієте, що як до діла. то бажаючих море, і на на Порадниці)) А оці понти. то так, аби настрій підняти))
Я вже 2 роки з перервами шукаю, все не моє. Була в мене хороша дівчина, років 4 прибирала в мене, дуже класно, але, на жаль, виїхала за кордон, вже 4 роки тому, порадила мені свою подругу - мені не зайшла, ще рік я з нею помучилася і кинула це діло.

4есотка• 03 июля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Ой так нужна, плачу хорошие деньги! Сколько просите?
Меня удаляют, нет смысла писать. Я не гнушаюсь любой работы и не считаю, что убирать это унизительно. Просто не за каждую уборку возьмусь.
Мядуза аля моргонер• 03 июля 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Згодна, що купа, гора надає приміщенню вигляд жахливий, але іноді просто руки не дозодять, а іноді щось інше ставиш в пріоритет, як от ці вихідні - прогулянки містом сім´єю, сьогодні літи вперше самі, самі були в театрі на спектаклі, а ми просто попили коктейлі спокійно.
Круто! Сама з чоловіком, чи з принцесою теж? Бо ми теж недавно були в театрі, але постійно повним складом. Мене ваша купа не парить абсолютно, не звертайте уваги.
Мяо мой мяо• 03 июля 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
В мене колега колись порадила хорошу жіночку. але вона виїхала за кордон..Віруюча, правда з секти, але брала недорого і дуже була уважна та дбайлива. Брала до 2022 року усього 1000 грн за трикімнатну квартиру. все вимивала. крім вікон.Зараз не знаю, кого запрошувати, дуже швидко до людей звикаю, а до нових не можу і тяжко шувати
автор Не рахую, а вважаю • 03 июля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ні, діти 6 і 9 років самі були на спектаклі 1,5 години, а ми з чоловіком втекли погуляти. А то ні він, ні я не дуже хотіли на Білосніжку, якби дітям не дозволили самим в театрі перебувати, то тягли б сірники, кому випаде щастя з ними іти на спектакль. Дітям сподобався спектакль і вони були мега задоволені собою, що такі самостійні ))). Мене моя купа парить, але маємо, що маємо.
автор Не рахую, а вважаю • 03 июля 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Розумію, сама така
автор Не рахую, а вважаю • 03 июля 2023
Ответ дляМалявка ще та
Дайте, плиз, ссылку. Нет сил искать. Спасибо)
Ось панду для прикладу нагуглила