Творог для розжига• 02 июля 2023

При яких умовах ви наважилися на 3 дитину?

Результат:
вже голосів: 136
60 (44.12%) Не наважилися на 3
42 (30.88%) Результат
18 (13.24%) Взагалі випадково вийшло
8 (5.88%) Все було ідеально
8 (5.88%) Чогось не вистачало
Така бойова Я• 02 июля 2023
Нет таких. Нееееет

Веселуха Муха• 02 июля 2023
Все было идеально,но в 10 месяцев ребенка началась война,и все стало далеко не идеально)
Така бойова Я• 02 июля 2023
Но если б надо было мужа вывозить, имея двоих, то родила бы третьего
Мимо_шла• 02 июля 2023
Ответ дляТака бойова Я
Поддерживаю, моя знакомая на ЭКО себе два эмбриона подсадила для этих целей 😂
Галя-краля• 02 июля 2023
Ни при каких.
пАлАвинкА• 02 июля 2023
Ні при яких.В мене є всі умови,але нафіг воно мені потрібно.Ми з чоловіком насолоджуємося життям,дітям 9 і 11 років,нам 39 і 41 і навіть в страшному сні не хочу ті памперси і безсонні ночі.
Сиамская сороконожка• 02 июля 2023
Я навіть на другу дитину не наважилась...

Царевна_несушка• 02 июля 2023
Новий чоловік. Ідеально не буває ніколи. Але бачачи, як він балує моїх старших дітей, мені б просто сумління не дозволило не народити йому дитину.
Н@Диете• 02 июля 2023
Если бы была моложе на 10 лет :)
Василина Семеніч• 02 июля 2023
Ходила якраз як прибита...два дні затримки, мені 43 роки і двоє діток вже є! Що я тільки не передумала...
Слава Богу сьогодні місячні почались
В такому віці дуже для мене важко- здоров´я вже немає, нерви здають...війна, достатку немає от вам і аргументи...
Василина Семеніч• 02 июля 2023
Навіть можливість виїхати за кордон не мотивує
Бойцовская• 02 июля 2023
Ні при яких, 2 дитини мені з головою(7 і 15 років)
Мене почали дратувати малі чужі діти
Стрекозей• 02 июля 2023
Не хватало третьего ребенка
Пік Антна• 02 июля 2023
Знакомая рожает каждый год ради выплат, а как и за что их потом растить, её не шибет. Это как пример
автор Творог для розжига • 02 июля 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Нам хочеться ще раз все відчути , нема поганих спогадів про мальків, навпаки найкращий період
Бойцовская• 02 июля 2023
Ответ дляТворог для розжига
А скільки зараз вашим дітям?
АдеКВАтная• 02 июля 2023
Ответ дляТворог для розжига
Дивіться по своїх відчуттях, всі ж ми різні
Белая и пушистая• 02 июля 2023
В данной ситуации в мире вообще бы не рожала. К середине этого столетия прогнозируется жёсткая нехватка ресурсов, ещё больше войн. Зачем подставлять своих детей ради своего каприза?
автор Творог для розжига • 02 июля 2023
Ответ дляБойцовская
А скільки зараз вашим дітям?
16 і 7

Бойцовская• 02 июля 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Точно, потім що казать небажаній дитині, ти був татовим квитком(
автор Творог для розжига • 02 июля 2023
Ответ дляБойцовская
Для нас не актуально
Ms. Откровенность• 02 июля 2023
Ні при яких.
Чеширская кошечка• 02 июля 2023
Не при каких. Я не хочу так много детей. Мне одного ребёнка с головой хватает.
Бойцовская• 02 июля 2023
Ответ дляТворог для розжига
16 і 7
О, як в мене майже, нічого подібного як ви не відчуваю, навпаки, чекаю поки менша ще підросте і я буду жити для себе
Чеширская кошечка• 02 июля 2023
Ответ дляТака бойова Я
Дешевле будет за выезд заплатить и для здоровья легче)
автор Творог для розжига • 02 июля 2023
Ответ дляБойцовская
Мені не вистачає малявки. Якраз готували підгрунтя для цього перед війною, щоб наступного року планувати. А потім багато всього змінилося.
Василина Семеніч• 02 июля 2023
Ответ дляБойцовская
Це був такий треш...приїхали від гостей, а там мені всі -треба ще одного хлопчика, треба хлопчика і татко зможе за кордон виїхати....я приїжджаю додому, а тут затримка!!!
Хома з пастою• 02 июля 2023
Я даже на второго ребенка не решилась. Вторая беременность у меня была, но я ее прервала
Чеширская кошечка• 02 июля 2023
Ответ дляТворог для розжига
Ну тогда рожайте ещё, если вам хочется.
автор Творог для розжига • 02 июля 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Ну тогда рожайте ещё, если вам хочется.
Хочеться і колеться, зараз все не так як я собі уявляла