ДинамоКит• 03 июля 2023
У когось було відчуття, що живете не в своєму часі?
Ось, власне, і суть питання -- у заголовку. По перегляді світлин двадцятих-тридцятих років виникали дивні ностальгічні відчуття, завжди були проблеми з сучасною технікою, паперові книги і тексти сприймаються значно природніше і звичніше, ніж електронні тощо, їжа, приготована у печі чи дров´яній духовці, здається набагато смачнішою, ніж на індукції чи електронній панелі тощо. Було ще у когось відчуття, що помилково потрапили в чужий, не свій час?
А Я Самая Самая• 03 июля 2023
Мне тоже нравится атмосфера,стиль и тд годов 30-40 и раньше. Но не СССР, а США
ДинамоКит
• 03 июля 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Да, есть такое. Моё время было до войны
Як гадаєте, що з цим можна зробити?
Мудрецыха мира• 03 июля 2023
Автор, всегда, когда будете думать об этом-включайте себе научно-историческ й фильм и видьте обратную сторону того времени: нищета, чума, нет туалетов, какать на улице, водопровода и канализации, женщину можно обменять на трость, читать умеют только богатые люди. Это так, вкратце )
Марс атакует• 03 июля 2023
Угу, тільки в мене навпаки, в іншу сторону - все, що потім відбувається в майбутньому, наче вже все це було, і просто спостерігаєш
Пацака-задирака• 03 июля 2023
Так.
Хотіла жити в епоху середньовіччя і обов´язково бути дворянкою.
Носити пишні плаття.
Як була мала
Носити пишні плаття.
Як була мала
А Я Самая Самая• 03 июля 2023
Ответ дляДинамоКит
Як гадаєте, що з цим можна зробити?
Просто представьте что вы в те года родились в своём городе)
ДинамоКит
• 03 июля 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Відсутність туалетів не лякає,тим паче враховуючи той факт, що в моїй рідній місцевості ватерклозети з´явилися у 1900-1910 (Волинь, мова йде про міста, ясна річ). Моя область тоді належала до Польщі, у нас була цивілізація, і душ, і усі необхідні зручності у міських будинках.
ДинамоКит
• 03 июля 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Шкодую, що цього не сталося.
Я не в теме• 03 июля 2023
Ответ дляМудрецыха мира
А еще оспа, тиф, послевоенная депрессия и т.д..
Моя улюблена страшко• 03 июля 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Когда это можно было обменять женщину на трость? Вы что-то зафантазировались)
ДинамоКит
• 03 июля 2023
Здивувало, що когось смішить інформація про зручності в західноукраїнських містах початку двадцятого століття. Не думала, що така інформація досі сюрприз для когось... Шановні пані, погугліть, якими були західні області до радянської окупації...
Я не в теме• 03 июля 2023
Ответ дляДинамоКит
А кто вам сказал что вы бы родились в зажиточной семье)? а не в селе в хате и туалетом во дворе и не батрачили на панов польских?
Я не в теме• 03 июля 2023
Ответ дляДинамоКит
Смешат ваши размышления, а не удобства.
ДинамоКит
• 03 июля 2023
Ответ дляЯ не в теме
Про польських панів ви трошки форумом помилилися)) Кажуть, на вуман ру це актуальна тема)
ХуАнита• 03 июля 2023
Нет, напротив рада, что живу сейчас ( конечно не берем во внимание войну)
Как представлю, как раньше зубы лечили, например, то сразу жутко становится.
Мудрецыха мира• 03 июля 2023
Ответ дляДинамоКит
Поздновато как-то… 😳😳 я имела в виду 16 век…
ДинамоКит
• 03 июля 2023
Ответ дляЯ не в теме
Смешат ваши размышления, а не удобства.
Смішить історична правда і досвід моїх прадідів? Ну посмійтеся, це корисно)
Як_наготую...• 03 июля 2023
Ответ дляПацака-задирака
Так.
Носити пишні плаття.
Як була мала
Носити пишні плаття.
Як була мала
Срати по кутках і носити комірець, що б воші в їжу не падали, дивитись як четвертують злочинців на площах…Ех, веселі часи були, не те що зараз
ДинамоКит
• 03 июля 2023
Ответ дляЯк_наготую...
У нас в двадцяті-тридцяті роки,про які я писала, нікого не четвертували... А про вошей, то вже питання особистої гігієни, бо було мило і шампуні, але кожному своє
Я не в теме• 03 июля 2023
Ответ дляДинамоКит
Каких прадедов? Вы у нас королевских кровей будете? Что лично ваши прадеды имели к домам построенными поляками?
ХуАнита• 03 июля 2023
Ответ дляПацака-задирака
Так.
Носити пишні плаття.
Як була мала
Носити пишні плаття.
Як була мала
В средние века не самые пышные платья были
Я не в теме• 03 июля 2023
Ответ дляДинамоКит
Вы походу прям вчера оттуда вернулись? машину времени выключить не забыли, так вещаете уверено, что было чего нет)) Удивительное рядом)
ДинамоКит
• 03 июля 2023
Ответ дляЯ не в теме
Я етнічна полячка з Волині. В цьому є щось погане, на вашу думку?
Як_наготую...• 03 июля 2023
Ответ дляДинамоКит
Людина написала про середньовіччя, я й поностальгувала трішки
ДинамоКит
• 03 июля 2023
Ответ дляЯ не в теме
Для того, щоб знати, що тоді було, достатньо уміти читати.
Я не в теме• 03 июля 2023
Ответ дляДинамоКит
Я думаю вы о себе слишком много возомнили)