Lily-2020• 03 июля 2023

Похвилюйтесь зі мною. Дрони та ракети знову

Може скоро все й зіб´ють, але сижу в коридорі поки. Розказуйте хто що робив, їв, чув, бачив
автор Lily-2020 • 03 июля 2023
Вознесенськ в укриття
Таке пишуть
dahashutka19• 03 июля 2023
Тримайтесь. У нас поки в області десь шахідки
автор Lily-2020 • 03 июля 2023
Ответ дляdahashutka19
Дякую. Та не звикати, просто нудно самій
Читака• 03 июля 2023
немає настрою, з цими призивами готуватись до ядерки з кожного утюга вже якось і страх від шахідів притупився
автор Lily-2020 • 03 июля 2023
Як вам величезний червоний місяць? Я випадково побачила у вікно, мало не всерлася
автор Lily-2020 • 03 июля 2023
Ответ дляЧитака
Мені тиждень кошмари сняться і так млосно потім, тиняєшься як привид. Ні до чого руки не стоять
Читака• 03 июля 2023
Ответ дляLily-2020
в мене вже, мабуть, моральне виснаження, то до одного готуйся, то до другого, і кожного разу щось ще гірше, не буду готуватись, втомилась від цих нагнітань, маю надію в анонсовані дати нічого не відбувається як правило
автор Lily-2020 • 03 июля 2023
Ответ дляЧитака
Так, але якщо наші таки прорвуться (що далеко не факт), то ті падлюки таки бахнуть заес. Чого хорошого чекати від них
автор Lily-2020 • 03 июля 2023
Херсон, ви як там?
xisterina• 03 июля 2023
В нас вже прилетіло (Донецька область), жахнула кон´ячку, зжерла шоколадку, поплакала. Лежу зараз і думаю, скільки ще витримаю. У мене наступив період ’усе пропало, ми всі помремо’. Чекаю, коли повернеться ’всіх переможемо, все буде добре’
Читака• 03 июля 2023
Ответ дляLily-2020
вони виходять до 5-го числа, тому всі і бояться 5-го
Читака• 03 июля 2023
Ответ дляxisterina
ви дуже мужня
автор Lily-2020 • 03 июля 2023
Ответ дляxisterina
Костянтинівка? У мене кум там
Розумію, я на цих емоційних гойдалках вже собаку з´їла. На 10 заход йду
автор Lily-2020 • 03 июля 2023
Ответ дляЧитака
Якось дивно боятись 5-го. Чому не 15? Вони творять все що хотять, ніхто не заважає. Хоч і 5 серпня
xisterina• 03 июля 2023
Ответ дляLily-2020
Костянтинівка? У мене кум там
Ні, Покровськ. Доки не летить, то не шкодую, що повернулися. А як нелюди починають гатить, то не знаю, куди ховатися
xisterina• 03 июля 2023
Ответ дляЧитака
ви дуже мужня
Дякую, але сьогодні мужність десь зникла
Читака• 03 июля 2023
Ответ дляLily-2020
дівчата тут в темі весь день обговорювали, бояться 5-го, бо 5-го вони підуть, а до 5-го наче самі себе пожаліють іще за 17-те писали, це якийсь там провидець сказав, корочє брєд
автор Lily-2020 • 03 июля 2023
Ответ дляxisterina
Ага, сама така ж сама. Три дні тихо, наче норм. Потім знову як шарахне в 100 метрах... Ходиш потім трусишся як зомбі
ДАР и Я• 03 июля 2023
Ответ дляLily-2020
Такий був в ніч на 24.02.2022.
дуже запам´ятала це
автор Lily-2020 • 03 июля 2023
Ответ дляЧитака
Та отож. Все одно бахнуть рано чи пізно. Може й не тільки заес. Пішли вони, одним словом
автор Lily-2020 • 03 июля 2023
Ответ дляДАР и Я
Такий був в ніч на 24.02.2022.
дуже запам´ятала це
Правда?? О Господи. Я так гнала від себе погані думки. Ще ці сни кляті
автор Lily-2020 • 03 июля 2023
01:42
Загроза БпЛА:
→Черкаська;
→Кіровоградська;
→Миколаївська;
→Дніпропетровська;
області.
автор Lily-2020 • 03 июля 2023
Я впевнена що пізніше знов калібри будуть
Піду мабуть поки приляжу
Читака• 03 июля 2023
Ответ дляLily-2020
Піду мабуть поки приляжу
на краще надійтеся, не притягуйте негатив
Thatsme• 03 июля 2023
Ответ дляLily-2020
Прилягла сьогодні вдень, приснилось, що я в метро ховалася, сиділа там і плакала, потім все навіть під землею там задрижало, світло вирубилося, я проснулася від страху. Жах, певно, не прилягатиму більше вдень.
motherfucker• 03 июля 2023
Ответ дляxisterina
Покровск была у вас, хороший город
автор Lily-2020 • 03 июля 2023
Ответ дляЧитака
Ага, вже полежала... Гучно...
Читака• 03 июля 2023
Ответ дляThatsme
це від оцих нагнітань в новинах мізки вночі проецирують ці підсвідомі страхи у сни
Olesya Kim• 03 июля 2023
Тоже громко
Вчера от сбития калибра проснулась, чуть не тронулась... И Ванек, зараза, не на связи. Никто даже не муркнул что летело. Видать низко сильно
Читака• 03 июля 2023
Ответ дляOlesya Kim
Тоже громко
ооо нічна кава, як спати будете