Смурфик• 03 июля 2023
Для перерахунку пенсії, куди краще звертитись? Київ
Моя мама ВПО. Проживаємо в Дарницькому районі. Телефоні в інтернеті є , але дозвонитися не можу. Куди краще їхати ПФУ Дарницького району чи ПФУ м. Києва , щоб не дарма їхати . Дякую
Пилосмок працює• 03 июля 2023
Достаточно думаю в районный, по месту регистрации. А позвоните, узнайте.
Шальная коклетка• 03 июля 2023
Все равно куда, везде принимают документы, главное, чтобы у нее все документы были
Амелі на мілені• 03 июля 2023
Чего только не прочитаешь в рубрике ’Темы для взрослых’
UPD:уже перенесли)