Видящие_помогите• 03 июля 2023

Якась біда з тим Лінкедіном( Що я роблю не так?

Дівчата, вже сил немає, і так, і сяк, а не зберігаються місця роботи (досвід). Лише прикріпилось місце роботи, де зараз працюю. Як додати інші попередні місця роботи? Я заповнюю усі поля з зірочкою і нк зберігає. В чому може бути проблема?
Ирина Картина• 03 июля 2023
Ви з телефона чи з компа чи в додатку користуєтеся? Спробуйте всі ці варіанти, особливо з компа напевне найбільше функціонально. Якщо користуєтеся автоматичним Гугл перекладачем - відключіть його.
автор Видящие_помогите • 04 июля 2023
Ответ дляИрина Картина
З телефону. А як відключити такий перекладач?
personality• 04 июля 2023
Галочку зараз я обіймаю цю посаду зняли?
автор Видящие_помогите • 04 июля 2023
Ответ дляpersonality
Так, зняла. Все вводу, початок і кінець
personality• 04 июля 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Так, зняла. Все вводу, початок і кінець
Тоді з компʼютера пробуйте