Dashko007• 04 июля 2023

У кожного свій вибір щодо інфо про ядерну станцію. А як же чоловіки?

Людина хоче спастися від ймовірної радіації, якую лякають всі верхівки влади. Але який вибір у чоловіків? У тих же дітей студентів?
Всі пишуть, вас попередили а вибір за вами. Який у них вибір. ?
Ta-Ki• 04 июля 2023
Ответ дляOllka
У Вас є право купити захист, підготувати приміщення, запастись продуктами, серветками і т.д. Почитати інформацію як правильно це зробити. Є право поїхати далі від ймовірної зони ураження. Прав у Вас огого
Вам самій не смішно перечитавши?
Ollka• 04 июля 2023
Ответ дляYula-art
А своїх мізків у людей немає? Тільки слухають про ті шашлики і як дурники чекають ? Нам казали, що накопичуються війська біля кордонів. Якщо вам більше подобалось про шашлики- то ваш вибір. Надоїли ці шашличники в кожній темі
Хто що хотів чути. Я чула, що почнеться війна. Про шашлики не чула навіть. А подруга чула про шашлики, а про війну ні. Ну каже, що ні. Хоча за тиждень ми з нею обговорювали чи виїжджати.
Like-995b• 04 июля 2023
Ответ дляLarisa1982
Болюча тема. Мене ця влада дратує не менше за рашистів. А тих, хто досі за зеленського кричить взагалі м´яко кажучи не розумію. Я навіть із кумою посварилася через нього. Немає ніякого бажання більше спілкуватися. Закрили людей наче в тюрмі і сидіть, чекайте незрозуміло чого((
Выбор один- перестанем воевать, завтра вы будете портрету пу кланяться, а ваши дети гимн рососии учить. Под дулом автомата пьяного русского
Ollka• 04 июля 2023
Ответ дляTa-Ki
Вам самій не смішно перечитавши?
А що смішного?
Наприклад?
Возрастная• 04 июля 2023
А який вибір був у людей в 1986 році? Тоді не те що вибору, навіть інформації не було майже. Діти в той день до школи ходили за 100км від станції, 1-го травня людей на демонстрації всюди попёрли масово. І при цьому неможна сказати, що всі дуже постраждали, окрім безпосередньо ліквідаторів. Хто дуже боїться, може в межах країни поїхати подалі.
Возрастная• 04 июля 2023
Ответ дляOllka
Не всіх так вивозили.
Наше містечко 60 км від Чорнобильської АЕС вивезли в той же день. Залишились лише медики (не всі) і військові.

Вивезли в Крим. Але від онко не врятувало де-кого. А хто лишився - хто як теж. Тато наприклад весь час був в місті, бо військовий. Тепер йому 69 років. Ось влітку тиск почав хвилювати. А мама виїхала тоді в той же день зранку. 7 років тому померла від онко.
Тому що рак був, є і буде, незалежно від ядерних катастроф. І ймовірність цього суттєво підвищується, тільки якщо людина в епіцентрі чи поруч. Для решти - така ж сама лотерея в житті, як і для жителів швейцарських Альп.
Ollka• 04 июля 2023
Ответ дляВозрастная
Згодна.
Ось сестра в Канаді. Їх сусіди канадійці, проходять лікування онко. Мама похилого віку і син - майже одночасно. Сестра медиком у нас була, допомагає їм , іздить з ними в лікарню. Говорить, що там хворих не менше, ніж у нас. І це провінційна лікарня.
Re1ne• 04 июля 2023
Ответ дляDashko007
В чому суперечка? Так для вас це норма. ? Не дати людям можливості скористатися їх правом на життя і спробувати врятуватися від радіації? Там таким чином, яким вони вважають правильним.
Такое чувство, что вы переводите свои комменты на украинский через гугл транслейт
Flower Girl23• 04 июля 2023
Ответ дляКиев_Елена
Нет конечно(
100%
чаревна• 04 июля 2023
А, что тделать тем кто в той стороне, на фронте. Что им прикажете делать? А вы печетесь о тех, кто может закрыться в квартире и пересидеть..
Хватит беспокоится за свои штаны, с мужиков делать инвалидов
LotusA• 04 июля 2023
Ответ дляБезникая
Начнут всех выпускать, если реально будет что-то угрожающие жизни
Ага, мы заметили как 24.02 всех спасли...
Чашечка кофе• 04 июля 2023
Ответ дляDashko007
Тоді люди ще могли виїхати і врятуватися від війни, якби їх попередили
А вас 190 тисяч військ на кордоні не наштовхували на якійсь роздуми?
Ollka• 04 июля 2023
Ответ дляLarisa1982
А що б Ви робили на місці президента?
Тільки не бла-бла, а реально. По крокам.
Якщо Ви на цю тема обурюєтесь, що роблять щось не те, значить знаєте, як зробити правильно.
чаревна• 04 июля 2023
Ответ дляDashko007
Вы старую валынку запрягли. Всех держут, выехать не дают, право на жизнь.
Женщинам и детям выезд свободный.
Мужики остаются защищать свою страну, свое имущество и тех, кто не хочет покидать страну. Сколько родителей, бабушек, дедушек, хотят спокойно дожить свой век дома.
Решка7777• 04 июля 2023
Ответ длячаревна
Женщинам и детям выезд свободный.
не всем, гос.служащие обычные женщины не могут
Чашечка кофе• 04 июля 2023
Ответ дляРешка7777
Певно, тому що вони є державним службовцями і є важливими для країни
чаревна• 04 июля 2023
Ответ дляРешка7777
Я думаю если захочет, то выедет с ребёнком. Незаменимых нет
Решка7777• 04 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
у меня кума не может. Простой служащий, не вверх
Isa Dora• 04 июля 2023
Автор а вы экспертов читали?

На ЗАЭС вообще другая система, Чернобыля уже не будет.
Максимум локальное поражение.
D o l c e V i t a• 04 июля 2023
Ответ дляOllka
А що б Ви робили на місці президента?
Первое и самое главное, не надо было ему вообще туда идти. Человек который не профессионал, только рожи корчит. 2 Перетянул в парламент таких же как он , не профессионалов , а идиотов. Страну нужно было спасать , а не добивать и при этом смеяться
herba fresca• 04 июля 2023
Ответ дляLike-995b
Можно уехать.
Главное, границы открыть.

Иначе чем Украина сейчас от совка отличается?
Границы закрыты, силком на убой.
Ollka• 04 июля 2023
Ответ дляD o l c e V i t a
Это как раз бла-бла, без конкретики.
Предыдущие были с опытом, к примеру. И что? Наша страна процветала, а тут вдруг захирела?
И в Раді и Кабмине всегда были хорошие депутаты, министры и только при Зе стали плохие?

Кстати, у нас нет парламента.
Чашечка кофе• 04 июля 2023
Ответ дляD o l c e V i t a
У вас питають дії у даній ситуації. Які ваші дії? Війна можно було б уникнути, якщо президентом продовжував бути янукович або обрали якогось умовного бойка. Тоді росія просто тут зробила би білорусь 2.0
Чашечка кофе• 04 июля 2023
Ответ дляOllka
Это как раз бла-бла, без конкретики.

Кстати, у нас нет парламента.
Є і він називається Верховна Рада.
D o l c e V i t a• 04 июля 2023
Ответ дляOllka
Это как раз бла-бла, без конкретики.

Кстати, у нас нет парламента.
Это как раз не бла бла бла. Человек без должного образования не может занимать такую должность. Если я все напишу , что я про него думаю, меня пожизненно забанят. Я из Запорожья, был у нас мер , человек своего дела. Его убили . Бандюки просто не дают к власти прийти нормальному человеку
nata.ant• 04 июля 2023
Ответ дляDashko007
Війна з 14 року,чому не виїхали,кордони відкрив були
SVKisa• 04 июля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Ви самі собі суперечите, про війну не попередили -шашлик. Говорять про загрозу підриву -лякають і тримають в клітці
Ну так и есть по факту.
D o l c e V i t a• 04 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Чего вы вцепились в Януковича? Нам вечно предлагают выбор между дерьмом и гамном . У нас как будто нет более достойных. Другое дело, что им просто невозможно тягаться с олигархами
Чашечка кофе• 04 июля 2023
Ответ дляD o l c e V i t a
Бо так і є. Лишився янукович або якийсь опзжист, то тиха окупація України була б завершена
Ollka• 04 июля 2023
Ответ дляD o l c e V i t a
От дивіться - він вже є. Його обрали більшістю людей в Країні. Такого ще не було, щоб такий відсоток був. І думаю, що він реальний, тому що з мого великого оточення - родичі, робота, друзі, сусіди - лише ми з чоловіком за нього не голосували. Єдині.

І от він на посаді. Це факт. Почалась війна.
Що він мав зробити, щоб всі, в тому числі Ви - сказали, що молодець?
Що б Ви зробили?