Солнца луч• 04 июля 2023

Постійний спам в групі сімейного лікаря типу "ой я...

виграла 70 тис. чоловік ні, тепер і ви виграйте’. Кожну ніч туди строчать а тепер ще кидають новини рашістів. В групі люди сваряться, мовлявляв не пишіть сюди але... Який механізм цієї розсилки ( цікаво) і як від неї позбутися?
Магия света• 04 июля 2023
выйти из гуппы
зачем в ней вообще быть?
автор Солнца луч • 04 июля 2023
Ответ дляМагия света
выйти из гуппы
зачем в ней вообще быть?
Щоб отримувати новини від лікаря
Any• 04 июля 2023
Навіщо у сімейного лікаря група? Ви що будете при всіх обговорювати свої стмптоми? Це роблять особисто. Лікар надсилає інфо? Тоді більше сенсу робити канал, де лише розсилати новини
Магия света• 04 июля 2023
Ответ дляСолнца луч
Щоб отримувати новини від лікаря
зачем? он раньше вас узнает о ваших болезнях?
катерина12009• 04 июля 2023
А навіщо ви там? Якщо вас цікавить контент то терпіть, якщо ні де кнопка вихід ви знаєте
автор Солнца луч • 04 июля 2023
Ответ дляМагия света
Навіщо людині новини в галузі медицини? Якщо ви не знаєте то про що тоді говорити?
автор Солнца луч • 04 июля 2023
Ответ дляAny
В цій групі лікар веде бесіду з учасниками а також пише новини
Магия света• 04 июля 2023
Ответ дляСолнца луч
Ну приведите пример ’новостей в области медицины’, которые вам необходимо узнавать от семейного доктора.
Ирина 789• 04 июля 2023
Ответ дляСолнца луч
У вашого лікаря напевно багато вільного часу? Вперше чую про такі групи.
автор Солнца луч • 04 июля 2023
Ответ дляМагия света
-- Доброго дня.Друга доба проблема з системою.
Не переживайте,всі лікарняні і направлення випишу,як тільки проблема зникне.
--Доброго дня,купила вакцину,комплексну до 6 років,АКДП з поліо і АКДП після 6 років.КПК.
--- уїхала у відпустку, буду... Мене замінятиме...
--- мене не буде з 5 по 9 ....
автор Солнца луч • 04 июля 2023
Ответ длякатерина12009
Чого я маю впадати в крайнощі, як це робите ви ?
Магия света• 04 июля 2023
Ответ дляСолнца луч
--- мене не буде з 5 по 9 ....
И зачем вам этот спам?
P.S.
Новости из области медицины выглядят как-то так.
---
Новаторский препарат разработали японские ученые. Он позволит вырастить третий набор зубов. Клинические испытания начнутся уже через год, рассказывает Tengri Life со ссылкой на Doctorpiter.
Ученые добились прогресса в разработке нового лекарства, которое позволит людям выращивать новые зубы. Исследования показывают, что у человека есть все необходимое для третьего набора зубов, но этот процесс блокируется белком USAG-1.
Sergeevna-a227• 04 июля 2023
Старанно, у нас кроме врача никто не может писать туда, так сделала она. Толь от себя информацию бросает для всех. Ваша изначально не правильно сделала, что все могут писать там...
автор Солнца луч • 04 июля 2023
Ответ дляИрина 789
Ні, вільного часу мало. До неї попасти на декларацію нереально - нема місць. В неї є адміністратор, який їй допомагає. Приймає вона дома на приватній основі. Колись сиділа в поліклініці
LoveYouOrNot• 04 июля 2023
Ответ дляСолнца луч
--- мене не буде з 5 по 9 ....
Нащо вам бути в курсі всіх подій життя лікаря? Мене це дивує) Ви ж не щодня звертаєтесь до сімейного.
Valentina0701• 04 июля 2023
Ответ дляСолнца луч
Ого, а що саме лікар там пише. Окрім новин? Цікаво просто, у мого лікаря такого нема. Це держ поліклініка?
Valentina0701• 04 июля 2023
Ответ дляМагия света
И зачем вам этот спам?
P.S.
---
А можно ссылку на эту новость, пожалуйста. Интересно это и правда🙃
автор Солнца луч • 04 июля 2023
Ответ дляМагия света
И зачем вам этот спам?
P.S.
---
Я не спрашивала как выглядят новости медицины. Вы не осилили суть моего вопроса... Тогда хорошего дня
Аноним Первый• 04 июля 2023
Просіть у лікаря адмінку і баньте спамерів🤷🏼‍♀️
_Olka_• 04 июля 2023
Ответ дляСолнца луч
Возможно она только освоила интернет и теперь наслаждается его ’возможностями’). У меня тетя такая - спамом по всем родственникам сыпет, как из пулемета. Скучно ей одной на пенсии, понимашь
Краденые абрикосы• 04 июля 2023
Ответ дляСолнца луч
какие?зачем всем знать о ее отпуске и вакцине
Магия света• 04 июля 2023
Ответ дляValentina0701
вы не поверите, но в области браузеров тоже есть ’новые’ разработки:)
автор Солнца луч • 04 июля 2023
Ответ дляМагия света
И зачем вам этот спам?
P.S.
---
У нас в группі новини виглядають так: що робити в разі радіаційної аварії, в разі атомної і т.д.
Volga_olga• 04 июля 2023
Ответ дляСолнца луч
По сути, в этой вашей группе идет поток вам ненужной индивидуальной информации (вакцины, направления и тп - все это уточняется напрямую в случае необходимости), дубляж новостных каналов и спам.

По теме - никак. Если админ группы пропускает, так будет всегда.
Ирэн1983• 04 июля 2023
О боги, и такая группа существует))
Назовите ее битва пенсионеров
Ирэн1983• 04 июля 2023
Ответ дляСолнца луч
--- мене не буде з 5 по 9 ....
Охренеть новости.
А мы тут о ЗАЭс переживаем
Scylla• 04 июля 2023
Ответ дляСолнца луч
--- мене не буде з 5 по 9 ....
Навіщо вам ця вся інформація?
Треба лікарняний, тоді й питаєте. Треба вакцину, те саме. Хто замінятиме лікаря, скажуть в лікарні.
Якщо лікар не бореться зі спамом, то не поважає учасників групи.
Any• 05 июля 2023
Ответ дляСолнца луч
Яку бесіду? Яка цінність бесіди з лікарем привеселюдно? Конкретні симптоми своєї хвороби при всіх не обговорюють. Скидати інфо можна однобічно. Тобто завести не спільноту, а канал, можна відкрити функцію коментування до дописів автора каналу. От там будуть коментувати, запитувати, обговорювати, але це не тілінькаьиме як нове повідомлення. В коментарі зайде той, кому це цікаво. А дописи лише автор каналу розміщує. Це ази нормального ведення телеграм, вайбер та ін.
Any• 05 июля 2023
Ответ дляСолнца луч
--- мене не буде з 5 по 9 ....
І нахіба ля цього група?
Any• 05 июля 2023
Ответ дляSergeevna-a227
Бо це канал, людина розумно підійшла